Bitcoin Haberleri

Peter Brandt, Bitcoin’in 200.000 Dolar’a Giden Yolculuğunda Düzeltmelerin Olacağını Söyledi

Kısa bir süre önce attığı tivit ile birlikte boğa döngüsüne bağlı olarak bitcoin’in 200.000 Dolar’a ulaşabileceğini ifade etti. Bu seviyeye ulaşmadan önce 6 büyük düzeltme ile karşı karşıya geleceği iddia ediliyor.

Brandt’in bu tivitine katılanların sayısı bir hayli fazla ancak bu söylemlere karşılık olarak karşı tepki verenlerin sayısı da azımsanmayacak kadar çok. Bitcoin, kripto para piyasasının en çok konuşulan varlıklarının başında geliyor.

Bitcoin

Farkındaysanız her gün düzenli olarak onun hakkında haber yapıyor ve onu bir kez daha karşınıza çıkartıyoruz. Alt coinlerdeki gelişmeler de dikkat çekici ancak Bitcoin’in rekor üstüne rekor kırıyor olması onu bir adım daha öne taşıyor. Biz bu yazıyı yayına almayı planlarken 58.000 Dolar seviyesini gördü ve bu beklenen bir rakam değildi. 50.000 Dolar tahmini yapıldığında bile kimse inanmadı ancak o seviyeyi çok rahat bir şekilde geçti.

Bitcoin için Yeni Öngörü: 100.000 Dolar

Kırılması zor rekorları tek tek kırıyor ve işlem hacmi ile birlikte piyasa değerini de güçlü bir şekilde arttırmayı başarıyor. Dijital varlık piyasasında bunu yapabilecek nadir varlıklardan biri ve 100.000 Dolar tahmini de artık ütopik olmaktan çıktı. Bazı yatırımcılar ise hali hazırda temkinli ve bunun bir kumar olduğunu dile getirerek dikkatli olmak gerektiğini söylüyor ve uyarılarına devam ediyorlar.

Bitcoin neler getirir ya da neler kaybettirir bilinmez ancak şu an muazzam bir seviyede ve artışını da sürdürüyor. Tesla’nın 1.5 milyar dolar değerinde alım yapması ve bu dev yatırımı ile birlikte btc’ye olan güvenini göstermesi de daha fazla yatırımcıyı bu varlığa yakın hale getirmiş durumda.

Yeni nesil para birimi ya da geleceğin para birimi olarak da lanse edilen bitcoin, hali hazırda bir hayli popüler ve yakın gelecekte bu popülaritesini de arttıracaktır. Sektörün en köklü ve en büyük dijital parası ile tanışabilir ve yatırım yapmasanız bile en azından takın takibe alabilirsiniz. Onun bu gelişimini takip etmek bile büyük keyif veriyor.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu