ALTAY TOKEN FIRSATINI KAÇIRMA ! ALTAY TOKEN
Altcoin Haberleri

Peter Brandt’ten Sert Çıkış: Bu Altcoin’e Dikkat!

Litecoin (LTC), hızlı yükselişin ardından sert bir şekilde düştü ve ünlü analist Peter Brandt, LTC hakkında ‘patlamış mısır rallisi’ yorumunu yaptı. Dün LTC resmi Twitter hesabından bir açıklama yapıldı ve Litecoin Vakfı’nın bir ortaklık yapmaya başladığı duyuruldu.

Bu haber, Reuters gibi önemli haber medyalarında paylaşıldı ancak fazla vakit geçmeden haberin sahte olduğu ortaya çıktı. CoinMarketCap verilerine göre, piyasanın en büyük 15. kripto parası olan Litecoin, haberin yalan olduğu ortaya çıkmadan önce %30’un üzerinde bir artış göstererek 237 dolar seviyelerine kadar yükselmişti.

İlginizi Çekebilir: Litecoin (LTC) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Basın açıklamasının ardından haber yalanlandı ve değerli altcoin, tekrar 179 dolar seviyelerine geriledi. Kripto para piyasasının çok önemli analistlerinden bir tanesi olan Peter Brandt, bu keskin fiyat dalgalanmasını ‘patlamış mısır rallisi’ olarak değerlendirdi.

Ünlü Analist’ten BTC Yorumu

peter-btc

Peter Brandt, piyasanın en büyük dijital varlığı hakkında açıklamalarda bulundu. Ünlü analist, Bitcoin‘in şu an için bir bölgede tıkanık kaldığını belirtirken, kesinlikle boğa rallisinde olmadığını da belirtti.

Peter Brandt‘e göre BTC için bu sıkışma seviyeleri, Şubat ayında ulaşılan en yüksek seviyede gerçekleşiyor. O dönem lider kripto para birimi Bitcoin, 36.000 dolar ile 54.000 dolar arasında işlem görüyordu.

Gün içinde %2.8’lik bir artış göstermesine rağmen BTC, son bir haftalık süreçte %9’luk bir düşüş gerçekleştirdi. Şu anda ise 45.889 dolardan borsada işlem görüyor.

İlginizi Çekebilir: Bitcoin (BTC) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 0 Puan: 0]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün