Anasayfa Bitcoin Phantom'dan Ses Getiren Bitcoin, Ordinals ve BRC-20 Hamlesi!

Phantom'dan Ses Getiren Bitcoin, Ordinals ve BRC-20 Hamlesi!

Bitcoin

Phantom Wallet; Bitcoin, Ordinals ve BRC-20 tokenları için destek ekledi.

Phantom'dan Ses Getiren Bitcoin, Ordinals ve BRC-20 Hamlesi!

Çok zincirli kripto para cüzdanı Phantom, hizmetlerini genişleterek Bitcoin, Ordinals ve BRC-20 tokenlarına destek sağladı. Bir blog gönderisine göre; Phantom, kullanıcıların bu varlıkların ticaretini ve transferini seçmelerine imkân tanıyan yeni özellikleri mevcut beta aşamasında başlattı.

Güncelleme; tam Bitcoin desteğini, adres yönetimi seçeneklerini ve işlemlere genel bakışları içererek cüzdanın Bitcoin, Ordinals ve BRC-20 tokenları için kullanılabilirliğini artırıyor.

Bu genişleme; Phantom'un Solana, Ethereum ve Polygon blockchain'lerine yönelik mevcut desteğini temel alırken çok zincirli bir cüzdan olarak esneklik ve birlikte çalışabilirlik konusundaki kararlılığını yansıtıyor.

Phantom, Çoklu Özelliklere Sahip Bitcoin Ticaretini Başlatıyor

Phantom'dan Ses Getiren Bitcoin, Ordinals ve BRC-20 Hamlesi!

Blogda; adres yönetimi, işlemlere genel bakış ve cüzdanın diğer uygulamalarda kullanılması dahil olmak üzere yükseltmenin bazı temel özellikleri listelendi.

Yeni özellikler, kullanıcıların gerektiğinde ayarlarında Taproot ve Yerel Segwit adresleri arasında geçiş yapmalarına imkân tanıyor. Güncelleme, ayrıca tahmini varış zamanı ve potansiyel bakiye değişiklikleri gibi önemli bilgileri gösteren ayrıntılı işlem genel bakışlarının yanı sıra daha fazla netlik için Bitcoin değerlerinin USD'ye dönüştürülmesini de sağlıyor.

Blogda, şu ifadelere yer verildi:

Şimdilik beta sürümümüzü Magic Eden ve UniSat gibi belirli sayıda güvenilir uygulama ile sınırlandırdık. Fakat yakında daha fazla uygulamayı desteklemeyi planlıyoruz. Ledger desteği, özel gas ücretleri ve daha fazlası gibi diğer Bitcoin dostu özellikleri de eklemeyi planlıyoruz.

Bitcoin ve Ordinals'ı desteklemek, kriptoyu herkes için güvenli ve kolay hale getirme misyonumuzu yerine getirme yolunda bir başka adımdır.

Bitcoin Fiyatı Yükseliyor

Phantom'dan Ses Getiren Bitcoin, Ordinals ve BRC-20 Hamlesi!

CoinMarketCap'e göre, son 24 saat içinde Bitcoin fiyatı kısa süreliğine 44.000 dolar sınırını aştı ve bu yazının yazıldığı sırada yüzde 2,23 artışla 43.778 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Bu artış, muhtemelen spot Bitcoin ETF başvurularının ve bunların Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından bekleyen onaylarının etkisine bağlanıyor. Galaxy Digital CEO'su Michael Novogratz'a göre; ETF başvurusu, 10 Ocak 2024'e kadar onaylanacak.​

Kaynak: Cryptonews

Phantom'dan Ses Getiren Bitcoin, Ordinals ve BRC-20 Hamlesi! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar