Coin Rehberi

Phoenix Global (PHB) Nedir? Nasıl Alınır?

Phoenix Global (PHB) Coin Nedir?

Phoenix Global (PHB) Coin, Phoenix Global platformuna ait bir BEP-2 tokeni olarak işlev görmektedir. Phoenix Global ise yeni nesil merkezi olmayan uygulamaları (DApps) barındıran bir veri blok zinciri olarak adlandırılabilir. NEO ağı üzerinde çalışmaktadır. APEX Network ile Red Pulse‘un 2020’de ortaklık kurması sonucu Phoenix Global doğmuştur.

Daha önce piyasada bulunan RPX tokeninin yerini alan Phoenix Global (PHB) Coin, Bizans Hata Toleransı (dBFT) mutabakat sistemini kullanmaktadır. Bu sistem, düğümlerden bazıları hatalı işlem gerçekleştirse de kendi görevini yerine getirmektedir.

Phoenix Global (PHB) Coin Ne İşe Yarar?

Phoenix Global (PHB) Coin, karmaşık finansal ilişkilerin ve bilgi kirliliğinin bulunduğu Çin piyasasında, doğru bilgiye ulaşılması için ortaya çıktı. Çin piyasalarından yayılan çeşitli veriler, ayıklanarak en doğru bilgilere dönüştürülüyor. Uzmanlar ve araştırmacılar, yatırım hakkındaki görüşlerini Red Pulse’un sistemine yüklüyor. Özetle Phoenix Global (PHB) Coin, Çin finans piyasalarında daha doğru kararlar verilmesini sağlamak için geliştirilen bir araştırma platformudur.

Phoenix Global (PHB) Nedir? Nasıl Alınır? - Koinbox.Net

Phoenix Global (PHB) Coin Nasıl Alınır?

Phoenix Global (PHB) Coin, Binance borsasından alınabilir. Binance hesabı açmak ve para yüklemek için bu yazımızdan faydalanabilirsiniz. Binance’ta sadece PHB/BTC ve PHB/TUSD işlem çiftleri bulunduğu için, öncelikle BTC ya da TUSD almalısınız. Şimdi de Phoenix Global (PHB) Coin nasıl alınır bunu öğrenelim.

  • Binance Ana Sayfa üzerinde sol üst köşede yer alan Piyasalar seçeneğine tıklayın.
  • Spot Piyasalar kısmını seçin, arama bölümüne PHB yazın ve işlem çiftlerinden birini seçin.
  • Alım Satım sayfasındaki PHB Al butonuna tıklayın ve istediğiniz miktarı girin.
  • Aldığınız PHB Coin’leri Spot Cüzdan kısmında görebilirsiniz.

İlgili içerik: Binance Nedir? Nasıl Kullanılır? 

Phoenix Global (PHB) Coin Güvenilir mi?

Phoenix Global (PHB) Coin, 2020 yılında APEX Network ile Red Pulse’un birleşme kararı sonrası kuruldu. Binance, Neo, Kenetic, GBIC ve Genesis gibi devlerle ortaklığı bulunmaktadır. Projesine, öncesindeki platformlara ve ortaklıklarına baktığımızda Phoenix Global (PHB) Coin güvenilirdir diyebiliriz.

Phoenix Global (PHB) Coin Hangi Borsada?

Peki Phoenix Global (PHB) Coin hangi borsada yer almaktadır. Phoenix Global (PHB) Coin’in yer aldığı en büyük borsa Binance’tır. Phoenix Global (PHB) Coin’in yer aldığı borsalar şunlardır:

  • Binance,
  • Huobi Global,
  • BitBNS,
  • HitBTC,
  • Huobi Korea.

Phoenix Global (PHB) Coin Geleceği 2021

Phoenix Global (PHB) Coin geleceği 2021‘de çeşitli ihtimallere açık gibi görünüyor. En yüksek değeri olan 0,78 doları 2018’de gören Phoenix Global (PHB) Coin, yıllar boyunca akümüle oldu. Zayıf da olsa en ciddi atağını bu yılın Mart ayında sergiledi. Nisan ayında 0,037 dolara çıkan PHB Coin, şu an 0,010 dolardan işlev görüyor. 0,010 dolar direncini aşması halinde PHB Coin, üst hedefleri olan 0,015 ve 0,027 dolar seviyelerime hareket edebilir.

Phoenix Global (PHB) Nedir? Nasıl Alınır? - Koinbox.Net

1 Phoenix Global (PHB) Coin Kaç TL?

1 Phoenix Global (PHB) Coin TL‘dir. 2021’in ilk günü Phoenix Global (PHB) Coin 0,02 TL’den işlem görüyordu. PHB Coin’in TL bazında en yüksek fiyatı 6,73 TL olmuştur.

Uzmanlardan Phoenix Global (PHB) Coin Yorumları

Uzmanlardan Phoenix Global (PHB) Coin yorumlarına baktığımızda, uzun yıllar dip seviyelerde gezmesinin yatırımcıyı soğutan bir etken olduğundan bahsediliyor. 2018 yılında bu coin’e tepeden giren yatırımcıların büyük zararlar ettiğini kaydeden uzmanlar, doğal olarak çok sayıda kişinin PHB Coin’e karşı bir antipati geliştirdiğini belirtiyor. Bununla birlikte uzun yıllar süren akümüle döneminin, yakın gelecekte yukarı yönlü bir patlama anlamına da gelebileceği ifade ediliyor.

Phoenix Global (PHB) Coin Kimin?

Phoenix Global (PHB) Coin, APEX Network ile Red Pulse’un kurduğu ortaklık sonucu 2020’de kuruldu. Önceleri PHX tokenini kullanan ve bunu daha sonra PHB Coin’e dönüştüren Red Pulse ise 2015’te kurulmuştur. Red Pulse şirketinin kurucusu ve CEOS’su Jonathan Ha‘dır.

Phoenix Global (PHB) Coin Hangi Ülkenin?

Phoenix Global (PHB) Coin‘in kurucularından olan Red Pulse şirketi 2015 yılında Çin’in Hong Kong bölgesinde kurulmuştur. Phoenix Global platformunun amacı, Çin piyasalarının doğru bilgiye ulaşacağı bir ekosistemi yaratmaktır. Phoenix Global (PHB) Coin, Çin piyasalarına odaklanmış bu platformun tokenidir.

Phoenix Global (PHB) Coin Alınır mı?

Phoenix Global (PHB) Coin, 2018’de gördüğü zirvesinden sonra deyim yerindeyse yıllarca süründü. Dip seviyelerde gezen Phoenix Global (PHB) Coin, en ciddi atağını bu yıl Mart ayında yaptı. Ancak arkasındaki ekibin sağlam ortaklıklar kurduğunu söyleyebiliriz. Bunlar; Binance, Neo, Kenetic ve Genesis gibi dev platformlardır. Bu bilgilerden hareketle, Phoenix Global (PHB) Coin alınır mı sorusunun cevabını kendiniz vermeniz gerekiyor.

Phoenix Global (PHB) Coin Madenciliği

Phoenix Global (PHB) Coin madenciliği yapılamayan bir tokendir. Bizans Hata Toleransı (dBFT) mutabakat sistemini kullanan PHB Coin, yatırımcılarına stake etme imkanı sunuyor. Phoenix Global (PHB) Coin stake etmek için resmi internet sitesini ziyaret etmelisiniz. Ana sayfada yer alan Stake Your PHB butonuna tıkladıktan sonra, kullandığınız bir cüzdanınızı bağlayarak stake işlemine başlayabilirsiniz.

Phoenix Global (PHB) Nedir? Nasıl Alınır? - Koinbox.Net

Phoenix Global (PHB) Coin Projesi

Phoenix Global (PHB) Coin projesi, APEX Network ile Red Pulse’un 2020’de kurduğu ortaklıkla hayata geçirildi. Temel hedefi, Çin piyasalarında doğru bilgiye ulaşılacak ekosistemi yaratmaktır. Bir araştırma platformu olarak işlev gören Phoenix Global (PHB) Coin, neo blok zinciri üzerinde işlev görüyor.

Phoenix Global (PHB) Coin Kaç Adet?

Phoenix Global (PHB) Coin toplam arzı 3,391,976,087 adettir. PHB Coin maksimum arzı, Coingecko sitesinde 3,391,976,087 adet olarak verilmiştir ancak Coinmarketcap sitesinde sınırsız olarak görünmektedir. Phoenix Global (PHB) Coin dolaşım arzı ise 3,386,665,894 adettir.

Phoenix Global (PHB) Coin Neden Düşüyor?

Phoenix Global (PHB) Coin düşüşü, 2018 yılındaki büyük kripto piyasası çöküşüne denk geliyor. Yıllar süren ayı dönemi olarak adlandırılan bu dönemde Phoenix Global (PHB) Coin 0,8 dolardan 0,010 dolara kadar indi. Dolayısıyla Phoenix Global (PHB) Coin neden düşüyor sorusuna “piyasa hareketleri” cevabını verebiliriz. Bu düşüşte PHB Coin’e gösterilen talebin azalmasının da etkisi vardır.

Phoenix Global (PHB) Coin Kaç Dolar Olur?

Phoenix Global (PHB) Coin, 2018’de 0,8 dolara kadar dayandı ancak uzun yıllar 0,0010-0,0040 dolar seviyeleri arasında gezdi. Bu yıl 0,010 seviyelerinde işlem gören Phoenix Global (PHB) Coin’in yeniden atağa kalkıp kalkmayacağı belirsiz. PHB Coin’in, bu yıl Nisan ayından çıktığı 0,037 doları zorlayabileceği tahmin ediliyor.

Phoenix Global (PHB) Coin Yorumları

Phoenix Global (PHB) Coin yorumlarına baktığımızda, genel olarak 2018’de yaşadığı büyük düşüşte bahsedildiği görülüyor. Bu yıl Mart ayında yaptığı atak ise yatırımcıların gözlerinin yeniden PHB Coin’e çevrilmesine neden oldu. Olası bir rallide PHB Coin’in 0,040 doları test edebileceği yorumları yapılıyor.

Phoenix Global (PHB) Coin Ekşi Sözlük Yorumları

Phoenix Global (PHB) Coin Ekşi Sözlük yorumlarından bazıları şöyle:

diğerlerinden tek farkı red pulse hong kong’ta kurulu bir şirkettir, diğer kripto paralar ise sadece coindir. ico çıkışında 1 neo 1000 rpx olacak şekilde arz yapılmıştır.

gelecek vaad eden coin. 22 satoshi ile giris yaptik, gelecegi parlak

neonun ilk icosu olduğu ve gui wallet yüklemesi çok uzun sürdüğü için katılmak için çok uğraştığım coin.

Phoenix Global (PHB) Coin Grafiği

Phoenix Global (PHB) Coin grafiğine baktığımızda 0,010 direncinde yatay bir seyir izlediğini görüyoruz. Temmuz ayının sonunda bulunduğu 0,0049 seviyesinden piyasanın etkisiyle atağa kalkan PHB Coin, direnç hattında akümüle oluyor. Bu seviyede bir simetrik üçgen yapısının oluştuğunu görüyoruz. Bu formasyonda üçgenin aşağı ya da yukarı yönlü hareketlerine göre pozisyon alınabilir.

Phoenix Global (PHB) Nedir? Nasıl Alınır? - Koinbox.Net

Phoenix Global (PHB) Coin Piyasa Değeri

Phoenix Global (PHB) Coin piyasa değeri dolardır. 2021’in ilk günü Phoenix Global (PHB) Coin piyasa değeri 9,201,058 dolardı.

Phoenix Global (PHB) Coin İşlem Hacmi

Phoenix Global (PHB) Coin işlem hacmi dolarda. 2021’in ilk günü Phoenix Global (PHB) Coin işlem hacmi 95,750 dolardı.

Phoenix Global (PHB) Coin Fiyatı 2021

Phoenix Global (PHB) Coin fiyatı 2021‘de zaman zaman atağa kalkarak artışlar gösterdi. 2021’e 0,0027 dolardan başlayan Phoenix Global (PHB) Coin, Nisan ayında 0,037 dolara kadar yükseldi. PHB Coin şu an itibarıyla dolar seviyelerinde bulunuyor.

Phoenix Global (PHB) Coin Toplam Arzı

Phoenix Global (PHB) Coin toplam arzı 3,391,976,087 adettir. Phoenix Global (PHB) Coin’in maksimum arzı; Coingecko sitesinde 3,391,976,087 adet, Coinmarketcap sitesinde ise sınırsız olarak verilmiştir. PHB Coin dolaşım arzı ise 3,386,665,894 adettir.

Phoenix Global (PHB) Coin Tüm Zamanların En Yüksek Fiyatı

Phoenix Global (PHB) Coin tüm zamanların en yüksek fiyatı 0,8 dolardır. Phoenix Global (PHB) Coin, en yüksek fiyatına 2018 yılının Ocak ayında ulaşmıştır.

Phoenix Global (PHB) Coin Tüm Zamanların En Düşük Fiyatı

Phoenix Global (PHB) Coin tüm zamanların en düşük fiyatı 0,001 dolardır. Phoenix Global (PHB) Coin, en düşük fiyatını 2020 yılının Mart ayında görmüştür. Bu en düşük fiyat, koronavirüs pandemi döneminin başlangıcına denk gelmektedir.

Phoenix Global (PHB) Coin’i Benzersiz Kılan Nedir?

Phoenix Global (PHB) Coin’i benzersiz kılan, Çin pazarındaki bilgi kirliliğini çözmeye odaklanmasıdır. Çin piyasalarından yayılan çeşitli veriler, uzmanlar tarafından ayıklanarak en doğru bilgilere dönüştürülüyor. Piyasalarla ilgili doğru kararlar verilmesini sağlamak için geliştirilen bir araştırma platformu olan Phoenix Global, Bizans Hata Toleransı (dBFT) mutabakat sistemini kullanmaktadır.

Phoenix Global (PHB) Ağ Güvenliği

Phoenix Global (PHB) ağ güvenliği, Bizans Hata Toleransı (dBFT) mutabakat sistemi tarafından sağlanmaktadır. Bazı düğümler kötü niyetli olsa da ya da hatalı işlem yapsa da dBFT mutabakat sistemi çalışmaya devam edecektir.

Üçüncü parti hizmetler anlamına gelen oracle’ları kullanan Phoenix Global (PHB) ağı, merkezi olmayan uygulamalar ile veri kaynaklarını güvenli şekilde birbirine bağlamaktadır. Bu oracle entegrasyonu sayesinde güvenlik sorunu çözülür ve şeffaf olmama problemi ortadan kalkar.

Phoenix Global (PHB) Nedir? Nasıl Alınır? - Koinbox.Net

Phoenix Global (PHB) Coin Nereden Satın Alınır?

Phoenix Global (PHB) Coin’in yer aldığı en büyük borsa Binance’tır. Phoenix Global (PHB) Coin, şu borsalardan satın alınabilir: Binance, Huobi Global, BitBNS, HitBTC ve Huobi Korea.

İlgili içerik: Binance Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Son Dakika Güncel Phoenix Global (PHB) Coin Haberleri

Phoenix Global’den yeni rapor!

Çin finans piyasalarındaki doğru bilgi akışını sağlama sorununa odaklanan Phoenix Global, Twitter hesabından bir rapor yayımladı. Raporda, Phoenix Global (PHB) sisteminin avantajları anlatıldı.

Yayımlanan raporda blok zinciri teknolojisinin her yıl 20 milyar dolar büyüme gerçekleştirdiği kaydedildi. Eskiden blok zincirlerinin sadece kayıt amaçlı işlev gördüğünü kaydeden rapor, artık DeFi platformlarının tüketici odaklı avantajlara odaklandığını bildirdi. Phoenix Global’in küresel ölçekte kullanılan dijital ödeme sistemleri bulunduğu belirtilen raporda, uygulamalarda işlem gerçekleştiren işletmelere ve müşterilere Phoenix Global (PHB) Coin ödülü verildiği hatırlatıldı. Platformun, daha hızlı ve ucuz alım-satım işlemlerini sağladığı kaydedildi.

Phoenix Global (PHB) Coin, 2021 zirvesini test edebilir!

Bu yıl Mart ayında atağa kalkan Phoenix Global (PHB) Coin, Nisan ayında 0,037 dolar seviyesine ulaştı. Bu atak, PHB Coin’in geleceğine dair umut aşıladı.

Eylül itibarıyla 0,010 dolardan işlem gören Phoenix Global (PHB) Coin‘in Mart ayındaki atağını değerlendiren uzmanlar, 2021’e umutla bakıyor. Yılın kalan döneminde bir altcoin rallisinin gerçekleşeceğini öne süren analistler, PHB Coin’in de atak yapabilecek kapasitede olduğunu söylüyor. Bu tahminlere göre PHB Coin’in 0,040 dolar seviyesini aşabileceği ifade ediliyor.

Phoenix Global (PHB) Coin Analizleri

Phoenix Global (PHB) Coin analizlerine baktığımızda, Temmuz ayının sonundan itibaren bir yükseliş trendine tutunmuş gibi görünüyor. 0,010 dolar seviyesinde bir simetrik üçgen yapısının oluştuğu göze çarpıyor. Bu formasyona göre, üçgenin aşağı ya da yukarı yönlü kırılımlarında farklı pozisyonlar alınabilir.

Phoenix Global (PHB) Coin yatırımcılarının, piyasanın gidişatının yanı sıra aşağıda belirttiğimiz sıralı dirençleri izlemesi gerekiyor.

Phoenix Global (PHB) Coin Fiyat Tahminleri

Phoenix Global (PHB) Coin fiyat tahminleri yapan sitelerden olan Digitalcoin Price‘a göre (PHB) Coin yıl biterken 0,019 doları aşacak. GOV Capital‘in de benzeri bir tahminde bulunduğunu görüyoruz. Swap Space ise aylık grafikte yatırımcıların Phoenix Global (PHB) Coin alım eğiliminde olduğunu bildirdi.

Phoenix Global (PHB) Nedir? Nasıl Alınır? - Koinbox.Net

Phoenix Global (PHB) Coin Ekibi

Phoenix Global (PHB) Coin ekibinin yaklaşık 50 kişiden oluştuğu belirtiliyor. Platfom, APEX Network ile Red Pulse’un güçlerini birleştirmesiyle hayata geçirildi. Phoenix Global (PHB) Coin ekibi anonim olsa da, platformun başlatıcılarından olan Red Pulse’un kurucusunun Jonathan Ha olduğu bilinmektedir. Phoenix Global (PHB) Coin ekibi, çalışmalarını Hong Kong’taki merkezde sürdürmektedir.

Phoenix Global (PHB) Coin Twitter Adresi

Phoenix Global (PHB) Coin twitter adresine şuradan ulaşılabilir. Phoenix Global (PHB) Coin ile ilgili duyurular, bu adresten paylaşılmaktadır. PHB Coin yatırımı yapacaksanız bu adresi takip edebilirsiniz.

Phoenix Global (PHB) Coin 2021’de Ne Olur?

Peki Phoenix Global (PHB) Coin 2021’de ne olur? Birçok kripto analisti, bir altcoin rallisinin ufukta beklediğini öne sürüyor. Beklenen altcoin rallisinin gerçekleşmesi halinde PHB Coin, 2021 yılında yakaladığı zirveyi aşabilir ve 0,040 dolar seviyesine doğru yürüyebilir.

Phoenix Global (PHB) Coin Ekşi Sözlük Yorumları

Phoenix Global (PHB) Coin Ekşi Sözlük yorumlarından bazılarını aşağıda aktardık.

ceosu jonathan ha etkili bir isim. ancak proje ve ürün konusunda henüz kayda değer, elle tutulur bir gelişme yok. neo platformu büyüdükçe etkileri artacaktır.

yakın zamanda uçuşa geçmesi beklenen altcoin.

neonun ilk icosu olduğu ve gui wallet yüklemesi çok uzun sürdüğü için katılmak için çok uğraştığım coin.

Phoenix Global (PHB) Coin Projesinin Faydaları

Phoenix Global (PHB) Coin projesinin faydaları, Çin piyasasındaki bilgi kirliliğini önlemek için geliştirdiği uygulamalarda aranmalıdır. Phoenix Global (PHB) Coin; Çin finans piyasalarında daha doğru kararlar verilmesini sağlamak için geliştirilen bir araştırma platformu olarak işlev görüyor. Phoenix Global (PHB) ağı, oracle entegrasyonu sayesinde merkezi olmayan uygulamalar ile veri kaynaklarını birbirine bağlıyor.

Phoenix Global (PHB) Coin Neden Yükseliyor?

Phoenix Global (PHB) Coin, Bitcoin’in yükselmeye başladığı Temmuz ayı sonunda yükselmeye başladı. Temmuz ayında 0,0040 dolar civarında olan PHB Coin, şu an 0,010 dolara yükseldi. Bu yükselişin sebebi BTC’den kaynaklı piyasanın yükseliş hareketidir.

Phoenix Global (PHB) Coin Projesi Hakkındaki Endişeler

Phoenix Global (PHB) Coin projesi hakkındaki endişelerden biri, sadece Çin piyasasına odaklanmış olmasıdır. Bu nedenle küresel bir yapıya kavuşamayacağına dair eleştiriler yapılıyor. 2018’den bu yana büyük bir yükseliş hareketi sergilemeyen PHB Coin, bu fiyat hareketleri yüzünden de yatırımcının soğumasına yol açıyor.

Phoenix Global (PHB) Coin Whitepaper

Phoenix Global (PHB) Coin whitepaper girişinde platformun yapısı anlatılıyor. Phoenix Global’in yeni nesil tüketici odaklı merkezi olmayan uygulamaları (DApps) barındıran bir blok zinciri olduğundan bahsediliyor. Neo blok zinciri üzerinde işlev gören Phoenix Global (PHB) Coin’in 2020 yılında kurulduğu belirtiliyor. Phoenix Global’in APEX Network ile Red Pulse’un birleşmesiyle oluştuğu kaydediliyor.

Phoenix Global (PHB) Coin whitepaper’ını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 100 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün