Kripto Para Haberleri

Piyasa Hacmi 130 Milyar Doları Geçip 133 Milyar Dolara Ulaştı

Kripto para piyasalarındaki yükseliş sürüyor. Kripto para sahiplerinin piyasa hacmin artmasına bağlı olarak artış göstermesini fırsat bilerek alıma yönelmesi ve satışların azalmaya başlamasının etkileri piyasa hacminin 3 milyar dolar değerinde artmasına imkan verirken, öte yandan kripto para borsalarının da hilelerinin ortaya çıkması ile piyasa üzerindeki hileli işlemlerin yavaşta olsa azalmış olabileceği tahmin ediliyor. Bitcoin fiyatının yükselişe geçmesi, gün içerisinde sabah saatlerinde Ethereum’un 2. sıraya tekrar yükselmesi ve 3. sıradaki ETH’nin 2. sıraya yükselmesi ile XRP’nin 3. sıraya gerilemesi kripto para piyasalarında olumlu olarak karşılandı.

Bitcoin Cash’in fiyatında değişim pek olmazken, Ethereum fiyatında belirli artışlar oldu ve gün içerisinde en fazla yükselenlerden birisi olarak Bitcoin 100 dolar kadar değişimle 1. sıradaki yerini 67 milyar dolar piyasa hacmi ile korudu.

Piyasa hacminin artması olumlu yansıyor

Bitcoin piyasa hacminin artması ile birlikte milyarlarca dolarlık değer kazanan piyasaların, kripto para yatırımcılarına oldukça fazla güven verici hamlesi olmakta. Bitcoin fiyatının piyasayı tamamen etkilemesi ve piyasadaki etkisinin sürekli yükseliş eğiliminde olması, piyasadaki talebin artmaya başlaması ve alım taleplerindeki oranların artış göstermesi piyasa hacminin olumlu olarak yükselmesi yönünde artmasını sağlamakta.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu