Bitcoin HaberleriKripto Para Haberleri

Piyasalar sallanıyor! Bitcoin fiyatında düzelme görülmüyor

Bitcoin fiyatının bir türlü beklenen seviyelere yükselmemesi yatırımcıların piyasadan çekilmesi ile sonuçlanıyor. Kripto para borsalarının büyük bir bölümünde yapılan işlemlerde düşüşler yaşanırken, kripto para sahipleri ise bütçelerini kontrol etmekte zorlandıklarını ve fiyatların yükselmemesinden doğan bazı problemler yaşadıklarını belirterek, piyasanın çok büyük düşüşler görebilecek olduğundan endişe ediyorlar. Asya merkezli kripto para sayfalarında yapılan eleştiriler, kripto para birimi Bitcoin’in önünde olanların olduğunu ve bazı etkenler dolayısı ile Bitcoin fiyatının yükselemeyerek piyasa hacminde ciddi krizler yarattığını gösteriyor. Bitcoin fiyatındaki düşüşün sebepleri hakkında yapılan eleştirilerin piyasayı az biraz kontrol edebilen kişiler tarafından ise takip edilmiyor ve dikkate alınmıyor.

kripto para birimlerinin büyük kaybı yatırımcılar tarafından tepki çekerken, aynı zamanda kripto para piyasasından milyarlarca dolarlık değer kaybına sebep olabiliyor. yatırımcılar piyasa hacminin ve fiyat düşüşlerinin sebebi hakkında merak ettikleri sorulara yanıt bulamadıklarını ve bu sorulara yanıt bulamadıklarından dolayı kritik problemler yaşadıklarını dile getirerek, olası düşüşlerin sürekli tetiklendiğini dile getiriyorlar. bitcoin sahiplerine göre kripto para birimi Bitcoin 2019 yıında kısa vadede kazandırmayacak yatırımlar arasında bulunuyor.

Bitcoin’i düşüren ve yükselmesini engelleyen faktörler hakkında henüz bir sonuç olmaması ve fiyatın sürekli gerileme eğilimine girmiş olması tepkilerin odağında kripto paraların tamamı kadar en çok Bitcoin’i vuruyor. Bitcoin fiyatının düşmesinin arkasında yatan bazı sebepler ise alım taleplerinin sürerken, satış taleplerinin daha çok olmasından kaynaklanıyor.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu