Kripto Para Haberleri

PlusToken’den en çok Huobi’ye para gönderildi

ABONE OL:

Kripto para borsası Huobi son günlerde PlusToken ponzi şemasından dolayı adını sık sık basına duyuruyor. Kripto para birimi yatırımcılarını kandırmayı hedeflediği iddia edilen ve milyarlarca dolarlık para topladığı iddia edilen ponzi şeması PlusToken ile ilgili olarak iddialar yakın zamanda yapılan araştırmalarda PlusToken’den kripto para birimlerinin Huobi başta olmak üzere farklı birkaç kripto para borsasına gönderildiğini, bunların bir bölümünün ise kripto para yatırımları ile ilgili olarak bilinmeyen bazı kripto para borsalarına aktarıldığını göstermekte.

Kripto para yatırımcılarının sayıca aktif olarak kullandıkları kripto para borsası Huobi, bir süre önce bir alışveriş sitesiyle ortaklaşa olarak HT’nin ödeme seçeneği olarak kullanılmasını önermiş ve bu konuda iki aktif şirket bir anlaşma imzalamıştı.

Dünyada en fazla yatırımcının aktif olarak kullandığı 10 kripto para borsası arasında yer alan Huobi’nin bu kadar kısa süre içerisinde adının çok fazla gündemin içerisinde yer almasının gelecekte borsa için daha fazla yatırımcı olacağı anlamını taşıdığı belirtiliyor. Kripto para birimi yatırımcılarının aktif olarak kullanmakta olduğu Huobi’ye aktarılan 4 milyar doların üzerindeki PlusToken merkezli kripto paraların neden aktif olarak Huobi borsasının seçildiği konusunda akıllarda soru işaretlerine neden olduğu belirtiliyor. Kripto para birimi yatırımcılarının sayıca üstün oldukları Binance ve Coinbase’nin daha az tercih edilmesi de bunun arkasında belirli nedenler aramaya sebep oluyor.

Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kraken anketinden yüzde 71 delist sonucu çıktı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu