Analizler

Polkadot (DOT) Kripto Para Piyasasının Çöküşünden Sonra Toparlanabilecek mi?

Kripto para piyasası Cuma günü geri dönerken bile, Polkadot (DOT) fiyatı son 24 saat içinde hafif bir artış kaydetmiş olsa da hala önemli ölçüde düşüş baskısı yaşayan önde gelen kripto para birimlerinden biridir. Şu anda Polkadot (DOT) 28 doların biraz üzerinde işlem görüyor.

Piyasa değerine göre en popüler sekizinci kripto para birimi olan Polkadot (DOT), Perşembe gününden bu yana %2,5’dan fazla yükseldi, ancak geçen haftaya göre hala neredeyse %30 geride. Düşüş, Çin’in kripto para birimi işlemlerini kısıtlayarak önde gelen kripto para birimlerinin çökmesine neden olduktan sonra bu haftanın başlarında güçlenen tüm kripto para piyasasındaki olumsuz duygu tarafından tetiklendi.

Polkadot (DOT) Çarşamba günkü oturumun yaklaşık 15 dolarlık düşük seviyesinden önemli ölçüde iyileşmiş olsa da, yine de geçen haftanın en yüksek seviyesi olan 50 dolar seviyesinin oldukça altında işlem görüyor. Henüz kripto para piyasasında istikrara kavuşamayan dalgalanmanın ortasında, Polkadot (DOT) fiyat hareketinin hangi şekilde gerçekleşeceğini tahmin etmek için henüz çok erken.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Cardano (ADA) Fiyat Analizi 14 Temmuz 2020

Temeller açılardan bakacak olursak Polkadot (DOT) blockchain ağının yaratıcısı Gavin Wood’un ana ağındaki beşinci aşamanın başlangıcı hakkında yaptığı açıklama ile düşük seviyelerde destek buldu. Geliştirmenin son aşaması, ağa ademi merkeziyetçilik ve izinsiz yetenekler kazandıracak ve Temmuz ayı sonunda tamamlanması bekleniyor. Yakın tarihli bir blog gönderisiyle yapılan bu duyuru, ekibin yaklaşan parachain, müzayede ve yeni topluluk özelliklerini duyurmasından birkaç gün sonra geldi.

polkadot

Polkadot (DOT) Fiyat Analizi

Polkadot (DOT) 4 saatlik fiyat grafiğinin teknik analizinde hareketli ortalamaların çoğuna ek olarak MACD göstergesi düşüş eğilimini sinyali veriyor. Şimdilik, fiyat 24 dolar seviyesinin hemen üzerindeki ilk destek seviyesinden çok uzak değil.

Daha fazla alıcının Polkadot (DOT) piyasasına girmesi durumunda, mevcut düşüşten yararlanmak için Polkadot fiyatının 33 dolara yükselebilir ve ardından yakın vadede 40 dolarlık kilit seviyesi için bir test yapabilir. Bununla birlikte, volatilite olduğu gibi devam ederse kripto para yatırımcıları arasında genel düşüş baskısı devam edecektir. Bu durumda Polkadot (DOT) 24 dolarlık desteğini kırarak 10 dolara kadar gerileyebilir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Polkadot (DOT) Nedir? Nasıl Alınır?

İlgili İçerik: Polkadot (DOT) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu