Anasayfa Coin Analiz Polkadot Fiyat Analizi 24 Mayıs 2022

Polkadot Fiyat Analizi 24 Mayıs 2022

Coin Analiz

Polkadot (DOT) fiyatı yatay piyasa sona erdikten sonra yeni bir yükseliş hareketi başlatabilecek mi? Ayrıntılar burada…

Polkadot Fiyat Analizi 24 Mayıs 2022

Polkadot (DOT) fiyatı son birkaç gündür yatay işlem gördü. Öte yandan, bugünkü işlem seansında DOT fiyatı hafifçe düşerek nispeten sabit kaldı. Yatay ticaret, DOT fiyatının yüzde 34 değer kazandığı toparlanmanın ardından gerçekleşti. 

Polkadot yıl boyunca iyi bir performans göstermedi ve yüzde 63 oranında değer kaybetti. DOT fiyatı bu ay en büyük düşüşünü kaydetti. DOT, aylık açılış fiyatının yarı fiyatında el değiştirdi. Yaşanan son fiyat düşüşlerine rağmen platformun teknolojisi, diğer blok zincirlerini ve startup’ları kendisine çekmeye devam etti. 

Polkadot Fiyat Analizi 24 Mayıs 2022

Gayrimenkul milyarderi Frank McCourt’un desteklediği Project Liberty projesi, Polkadot’u kullanacağını duyurdu. McCourt, geçen yıl geleneksel sosyal medya platformlarına ilişkin mevcut sorunlara çözüm getirmeyi hedefleyen 100 milyon dolarlık bir anlaşmayı yerine getirdi. 

Polkadot üzerinde yürütülecek bir projeye böylesine büyük bir yatırım, projenin son fiyat düşüşlerini atlatmaya devam etmesine yardımcı olabilir. Proje, aynı zamanda son birkaç ay içerisinde piyasalarda direnç gösteren ve büyük bir düşüş göstermeyen birkaç kripto para birimi arasında yer alıyor. 

Polkadot Fiyat Tahmini

Polkadot (DOT) fiyatları bugünkü işlem seansında nispeten düşük volatilite ve ivme ile işlem görüyor. DOT fiyatları yalnızca yüzde 1’den az düşüş kaydetti. Analist Kelvin Maina, DOT fiyatlarının sonraki birkaç işlem seansı boyunca yatay işlem görmesini bekliyor.

Fiyatların uzun vadeli bir düşüş hareketinden çıktığı düşünüldüğünde, mevcut yatay piyasa sona erdikten sonra DOT fiyatlarının yeni bir yükseliş hareketi başlatma ihtimali yüksek görünüyor. Analist Maina, bu nedenle DOT fiyatlarının mevcut yatay piyasadan sonra 12 doların üstünde işlem görmesini bekliyor.

DOT fiyatlarının 9,3 dolarlık destek seviyesinin altına gerilemesi halinde yükseliş senaryosu geçerliliğini yitirecektir. Bu durum fiyatların daha da düşebileceği anlamına gelecektir. Fiyatların yeni bir dip belirleme ihtimali yüksek olacaktır. 

Polkadot Fiyat Analizi 24 Mayıs 2022

Polkadot Fiyat Analizi 24 Mayıs 2022 içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)