Kripto Para Haberleri

Polkadot, Uniswap ve Bitcoin Cash Fiyat Analizi: 28 Haziran

Küresel kripto piyasa değeri, son 24 saatte %2 artış kaydeden 1,36 Trilyon dolardı. Çoğu altcoin bir miktar toparlanma kaydetti, örneğin, Bitcoin Cash geçen gün fiyatlarda %2,7’lik bir artışa tanık oldu, UNI’nin piyasa değeri %10,27 arttı ve son olarak DOT, basın zamanında 4 saatlik ticaret tablosunda bir yükseliş geçişi hayal etti.

Polkadot (DOT)

Polkadot, Uniswap ve Bitcoin Cash Fiyat Analizi: 27 Haziran

Kritik destek seviyesi olan 16.80$’ı test ettikten sonra, kripto para 14.09$’a düştü ve ani direnç ve destek seviyesi arasında işlem görüyor. DOT yazıldığı sırada kırmızıda 15.48 dolardan işlem görüyordu.

Fiyatlarda daha fazla artış olması durumunda, tekrar 16.80 dolarda dirençle karşılaşabilir. Bollinger Bantları , baskı sırasında paralel kaldı, bu da fiyatların aşırı oynaklığa maruz kalmayacağı anlamına geliyordu.

MACD histogramları, 26 Haziran’da bir yükseliş geçişi gösterdi ve yazı yazılırken, alt yükseliş momentumu üzerinde hareket etti. Benzer şekilde, Müthiş Osilatör göstergesinde, madeni para 26 Haziran’da, basın zamanında aynı kalan bir yükseliş sinyalinin başlangıcını işaret etti.

İlgili İçerik: Polkadot (DOT) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Uniswap

Polkadot, Uniswap ve Bitcoin Cash Fiyat Analizi: 27 Haziran

UNI, birkaç gün boyunca fiyat düzeltmelerine tanık oldu ve ardından tekrar düştü. Basın zamanında, kripto para 17.73 dolardan işlem görüyordu ve son 24 saatte fiyatlarda %2.6 artış gördü. Alt, geçen hafta %17.6 düştü.

Bollinger Bantları , yazı yazılırken bantların paralel hareketinin önerdiği gibi düşük fiyat oynaklığı öngördü. Chaikin Money Flow , sermaye girişlerinin sermaye çıkışlarına kıyasla biraz arttığını gösteren küçük bir artış gösterdi.

Kısıtlı fiyat hareketi ve madeni paranın önemli ölçüde toparlanmamasıyla birlikte, noktalı çizgiler 25 Haziran’dan bu yana mum çubuklarının üzerinde kalırken, yazının yazıldığı sırada Parabolik SAR , devam eden bir düşüş trendi sergiledi.

İlgili İçerik: Uniswap (UNI) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

Bitcoin Cash

Polkadot, Uniswap ve Bitcoin Cash Fiyat Analizi: 27 Haziran

BCH, geçen hafta fiyatlarda %16,7’lik bir düşüş gözlemledi. BCH yeşil renkte işlem görüyor ve 459.37 dolardan işlem görüyordu.

Madeni para, anlık destek ve direnç seviyeleri arasında hareket ederken, fiyatlarda daha fazla artış, BCH’nin direnç seviyesini test edeceği anlamına gelebilir. Madeni para daha da düşerse, bir sonraki destek seviyesi 514,50 dolar olacaktır.

Bollinger Bantları paralel kaldı ve basın zamanında daha fazla sapma göstermedi, bu düşük fiyat oynaklığına işaret etti. Parabolik SAR’ın noktalı çizgileri, yazının yazıldığı sırada bir yükseliş trendine işaret eden mum çubuklarının altında gezindi.

4 saatlik ticaret grafiğinde MACD histogramları, 28 Haziran’da bir yükseliş geçişi ve yükseliş momentumunun başlangıcını gösteriyor.

İlgili İçerik: Bitcoin Cash (BCH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 3 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Gerçekten analiz tam da yerindeydi. Bitcoin hakkındaki kafamda oluşan soru işaretleri yok oldu. Güzel bir analiz elinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu