Altcoin Haberleri

Polygon (MATIC) Diğer Altcoin’lere Nazaran Neden Daha İyi Performans Gösteriyor?

Polygon’un yerel kripto para birimi olan MATIC, üç nedenden dolayı geçen hafta %35’in üzerinde arttı.

Poligon (MATIC) adeta düşüşlere meydan okuyor. Son yedi gün içinde Polygon (MATIC) Uniswap dışındaki tüm büyük kripto para birimlerinden daha iyi performans göstererek %35 değer kazandı.

MATIC’in güçlü yükseliş trendinin arkasında, Polygon çevresinde artan hype, Google BigQuery duyurusu ve Mark Cuban’ın yatırımı da dahil olmak üzere birkaç büyük neden var.

Polygon (MATIC) çevresinde duyarlılık ve heyecan artıyor

Polygon (MATIC)

9 Şubat’ta Matic, Polygon olarak yeniden markalaşma planlarını açıkladı. O zamanlarda umut verici metaverse projeleri ve entegre Matic Plazma Zinciri getirdiler. Plazma Zincirlerini uygulayarak Polygon, projeler için yerleşik ölçeklendirme çözümleriyle birinci katman bir blok zinciri ağı oldu.

Polygon (MATIC) ekibi Şubat ayında şunları söyledi:

Üretime hazır bir Ethereum Katman 2 tahmin tabanlı Plazma uygulaması olan Matic Plasma Chains’i uyguladık ve çıkardık; Staking ve kontrol noktaları doğrulayıcıları için güçlü Ethereum güvenliğine dayanan, izinsiz, EVM uyumlu, PoS güvenli bir Ethereum yan zinciri olan Matic PoS Chain’i uyguladık ve sunduk. Polymarket, Aavegotchi, Neon District, Skyweaver, Cometh, EasyFi dahil 80’den fazla harika uygulama eklendi ve her gün yenileri ekleniyor.

O zamandan beri Polygon, özellikle kullanıcı sayısı son zamanlarda hızlı bir şekilde artan metaverse projeleri için büyük bir katman-bir blok zinciri projesi haline geldi.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bu 2 Altcoin, son 24 saatte %2500'den fazla yükseldi!

Büyüyen MATIC temelleri, blockchain projesi için genel piyasa duyarlılığını da artırıyor gibi görünüyor.

Google BigQuery duyurusu

Google BigQuery

Polygon, en büyük iyi yedi kripto para için Ren-Polygon köprüsü ve Ethereum uyumlu zincirler oluşturmak için SDK dahil olmak üzere birkaç yeni gelişmeye ek olarak, 29 Mayıs’ta projenin Polygon varlıklarının Google Cloud’un BigQuery ile entegrasyonunu tamamladığını duyurdu. Bu entegrasyon, Polygon’un erişilebilirliğini ve konumlandırılmasını iyileştirdiği için çok önemlidir. BigQuery kullanıcılarının Polygon’a kolayca erişmesine olanak tanır.

Poligon ekibi şunları söyledi:

Poligon veri kümelerinin BigQuery ile entegrasyonunu tamamladığımızı paylaşmaktan son derece heyecanlıyız! Bu, Google’ın BigQuery platformunu kullanarak Polygon’un veri kümelerini sorgulayabileceğiniz, analiz çalıştırabileceğiniz ve analizler çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Blok zincirleri, en zengin doğrulanabilir kaynaklardan bazılarıdır.  Bu, geliştiricilerin Polygon’un veri kümelerine erişimini artırmasına ve analistlerin muazzam gizli değerlerin kilidini açmalarına yardımcı olmaya yönelik büyük bir adımdır.

Polygon, BigQuery 1TB teklifine dahildir; bu, çoğu BigQuery kullanıcısının, blok zinciriyle ilgili çeşitli veri kümelerine erişmek için Polygon blok zinciri ağında sorgular çalıştırabileceği anlamına gelir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  XRP fiyatı %7 değer kazandı!

Mark Cuban Polygon’u destekliyor

Mark Cuban

Ek olarak milyarder yatırımcı Mark Cuban, 25 Mayıs’ta Polygon’a yatırım yaptığını açıkladı.

Mark Cuban, saniyede yüksek işlem (TPS) çıktısına sahip olmanın, kullanıcılar için kullanım maliyetini düşürmek için oldukça önemli olduğunu açıkladı. Ayrıca Mark Cuban, ağ etkisinin çok önemli olduğunu ve Polygon’un zaten blok zinciri kullanan birçok projesi olduğunu vurguladı.

Mark Cuban:

Daha fazla TPS ve daha düşük gas ücretlerine sahip olmak yeterli değil. Güncel bir ağ etkisi ve önemli bir kullanıcı büyümesi olmalıdır. Bu, çoğu katman 1 ve katman 2 çözüm için bir zorluktur, çünkü birkaç istisna dışında, kripto para evreninde pazarlama çok berbattır. Polygon ise hızlı, iyi çalışıyor ve en önemlisi, kullanıcı tabanları katlanarak büyüyor.

Analistler ayrıca, yeni DeFi yatırımcılarının Polygon ve blok zincirinin üstündeki projeler konusunda genel olarak iyimser olduklarını söylüyorlar. Kripto analisti Brad Laurie; “Mark Cuban haklı. Her türden parti, etki, grup ve güçlü oyuncudan 0xPolygon desteğinde büyük bir değişim oldu. ETH-DeFi kalabalığının yaklaşmakta olan MATIC anlaşmalarına hevesli olduğuna şüphe yok.” dedi.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ethereum fiyatı 166 dolara geriledi

İlgili İçerik: Polygon (Matic) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu