Analizler

Polygon (MATIC) Fiyat Tahmini: Sırada Ne Var?

Yatırımcılar ağda bahis oynamaya devam ettikçe Polygon fiyatı toparlandı. MATIC, hafta sonu boyunca en düşük seviyesinin %100 üzerinde olan 1.50 dolardan işlem görüyor. Hala tüm zamanların en yüksek seviyesinin yaklaşık %85 altında. Piyasa değeri 8,5 milyar doların üzerine çıktı ve böylece Polygon dünyanın en büyük 17. kripto para birimi oldu.

Önemli Bilgi: Polygon, eskiden Matic olarak bilinen, hızla büyüyen bir blockchain projesidir. Proje, geliştiricilerin Ethereum ağıyla uyumlu merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına yardımcı oluyor. Geçtiğimiz birkaç ay içinde, yüzlerce geliştirici Polygon platformunu kullanmaya başladı.

Aynı zamanda, Aave ve SushiSwap gibi diğer mevcut projeler de güçlü sonuçlar gördükleri Polygon ağına taşınmaya başladı. Hafta sonu boyunca geliştiriciler, CargoX platformunun geliştirilmesi için Polygon’u seçtiğini duyurdu. CargoX, şirketlerin yanı sıra lojistik, üretim ve finans sektörlerindeki firmalar için güvensiz bir ortam oluşturmasına yardımcı olan bir blok zinciri projesidir. Polygon’un CEO’su Sandeep Nailwal u konu hakkında:

Blockchain veri transferi çözümleriyle tanınan CargoX ekibi ile yakın çalışmaktan heyecan duyuyoruz. CargoX platformu, Ladings Bill of Ladings’i tokenize ederek binlerce işletmeye şeffaflık, hız ve merkezi olmayan hesap verebilirlik getirmesine yardımcı olacak.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Tesla’nın Bitcoin ödemeleri kabul etmesi BTC fiyatında şok etkisi yaratacak mı?

Polygon Fiyat Tahmini:

Polygon (MATIC) Fiyat Tahmini: Sırada Ne Var? –

Dört saatlik grafiğe bakıldığında hafta sonu MATIC fiyatının 0,7430 dolara düştüğü görülüyor. Bu, %78,6 Fibonacci geri çekilme seviyesinin biraz altındadır. Dört saatlik grafikte fiyat geri döndü ve şimdi %50 Fibonacci düzeltme seviyesinin biraz altında. Ayrıca Polygon fiyatı boğaların ivme kazandığının bir işareti olan 25 günlük ve 50 günlük üssel hareketli ortalamaların (EMA) biraz üzerine çıktı.

Bu nedenle, Polygon 1.5165 dolarda bulunan %50 Fib geri çekilmesinin üzerine çıkmayı başarırsa yükseliş eğilimi teyit edilecektir. Bununla birlikte Polygon fiyatı %61,8 geri çekilme seviyesinin altına yeni bir düşüş yaparsa bu tahmin geçersiz olacaktır.

İlgili İçerik: Polygon (Matic) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu