Anasayfa Altcoin Polygon (MATIC) Fiyatı Neden Yükseliyor?

Polygon (MATIC) Fiyatı Neden Yükseliyor?

Altcoin

Polygon (MATIC) fiyatı neden yükseliyor? Temmuz ayında ralli devam edecek mi? Kritik seviyeler neler? Hepsi şimdi tüm detaylarıyla Koinbox'ta...

Polygon (MATIC) Fiyatı Neden Yükseliyor?

Son günlerde, Polygon'un yerel kripto para birimi olan MATIC fiyatı %5'lik etkileyici bir artış gördü. Ağın yeteneklerinin genişletilmesiyle Polygon (MATIC), mevcut işlem fiyatı olarak 0.74 dolara kadar tırmandı.

Blockchain verileri, Polygon (MATIC) fiyat artışını destekleyen faktörün ağ büyümesi olduğunu gösteriyor.

Santiment'e göre, Polygon'un fiyat artışı, ağın artan benimsenmesine, borsalardaki arzın azalmasına ve düşük kâr elde etmesine bağlanabilir.

Polygon (MATIC) Fiyatı Neden Yükseliyor?

Açık bir eğilim, son 30 gün içinde günlük olarak oluşturulan yeni Polygon (MATIC) adreslerinin artan sayısıdır. Bu, kripto para birimine olan ilginin ve katılımın arttığını gösterir.

Polygon'un Sıcak İlişkileri

Pozitif on-chain performansının yanı sıra Polygon (MATIC), yıllar içinde ana akım şirketlerle ortaklıklar kurma konusunda da başarılı oldu. Telekomünikasyon devi Deutsche Telekom ile gerçekleştirilen iş birliği, Polygon'un erişim alanını genişletme çalışmalarının son örneğidir.

Deutsche Telekom'un Polygon (MATIC) ile olan ilişkisi, Polygon Proof-of-Stake (PoS) ağındaki 100 doğrulayıcıdan biri olmayı içeriyor. Bu işbirliğinin, Polygon'un güvenilirliğini artırması ve kripto para birimi endüstrisinde lider bir oyuncu olarak konumunu daha da sağlamlaştırması bekleniyor.

Deutsche Telekom ile ortaklık, yerleşik şirketlerin blockchain teknolojisinin potansiyelinden yararlanmaya yönelik artan ilgisini vurgulamaktadır. Deutsche Telekom, Polygon (MATIC) ile güçlerini birleştirerek, bu gelişmekte olan teknolojinin önemini ve çeşitli sektörlerde devrim yaratma potansiyelini kabul ediyor diyebiliriz.

Polygon (MATIC) Fiyatı Neden Yükseliyor? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar