Anasayfa Altcoin Polygon'dan POL Token Hamlesi: Ethereum'da Devreye Alıyor!

Polygon'dan POL Token Hamlesi: Ethereum'da Devreye Alıyor!

Altcoin

Polygon, Ethereum ağında yeni POL token sözleşmesini devreye alıyor.

Polygon'dan POL Token Hamlesi: Ethereum'da Devreye Alıyor!

Polygon (MATIC), projenin yol haritası 2.0'ın bir parçası olarak yeni tokeni POL için Ethereum ana ağında bir akıllı sözleşme başlatacağını duyurdu.

Polygon, 25 Ekim'de yayınladığı bir blog yazısında, genel sürecin biraz zaman alacağını belirtti. Ekibin Polygon Layer-2 zincirlerini güçlendirmek ve sıfır bilgi geçirmez birlikte çalışabilirlik protokollerini uygulamak için yeni bir staking katmanı başlatması gerekiyor.

Polygon ekibi, mevcut tüm sözleşmeler önceden tasarlandığı gibi işlediğinden, MATIC sahiplerinin veya düğüm operatörlerinin herhangi bir işlem yapmasına gerek olmadığını belirtti.

MATIC Fiyatı Düşüş Yaşadı

Polygon'dan POL Token Hamlesi: Ethereum'da Devreye Alıyor!

CoinMarketCap verilerine göre, haberin ardından MATIC fiyatı yüzde 4 düşüşle 0,62 dolara gerilerken, piyasa değeri 5,8 milyar dolara düştü.

Polygon yan zincirinin arkasındaki firma olan Polygon Labs, değişiklikleri ilk olarak Haziran 2023'te tanıttı. Polygon 2.0 yol haritasının bir parçası olarak proje, yerel akıllı Bridge MATIC sözleşmesinde belirli değişiklikler uygulayarak yerel gas token sistemini yükseltmeyi planlıyor.

Plan, ayrıca akıllı sözleşme yükseltmelerini denetlemek için özel bir ekosistem konseyi ile yenilenmiş bir merkeziyetsiz yönetişim yapısını da içeriyor.

Polygon Labs; MATIC'ten POL'e geçişin, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nun Binance ve Coinbase borsalarına karşı açtığı davalarda MATIC ve diğer tokenleri menkul kıymet olarak etiketlemesinin ardından düzenleyici ortamda yaşanan son olaylarla hiçbir ilgisi olmadığını iddia ediyor.

Polygon'dan POL Token Hamlesi: Ethereum'da Devreye Alıyor! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar