Anasayfa Altcoin Polygon'un Nothing Phone Güncellemesi için Tarih Verildi!

Polygon'un Nothing Phone Güncellemesi için Tarih Verildi!

Altcoin

Nothing Phone'un (1) en son işletim sistemi olan Nothing OS 2.0'ın lansmanı için tarih verildi.

Polygon'un Nothing Phone Güncellemesi için Tarih Verildi!

Polygon ve teknoloji girişimi Nothing arasındaki ortak bir proje olan Nothing Phone (1)'in en son işletim sistemi olan Nothing OS 2.0'ın önümüzdeki hafta yayınlanması planlanıyor.

İşletim sisteminin dâhili beta sürümü zaten tanıtıldı. Startup, duyuruyu bir Twitter gönderisi aracılığıyla yaptı. 

En son onay, şirketin kurucusu ve CEO'su Carl Pei'nin açıklamasından birkaç hafta sonra geldi. Pei, Phone 1 için Nothing OS 2.0'ın dâhili beta testinin halihazırda devam ettiğini belirtti. Nothing Phone 2'nin tanıtımına öncülük eden Pei, Ağustos ayında Nothing OS 2.0'ı Phone 1'e tanıtma niyetinin ana hatlarını çizmişti.

Bu taahhüt, şirketin üç yıla kadar Android güncellemesi sunma taahhüdü ile uyumludur. Ayrıca amiral gemisi cihazları için dört yıllık güvenlik güncellemelerini de takip etmektedir.

Gelecek güncelleme, bir dizi yeni işlevsellik içeriyor ve çeşitli yeni öğeler sunuyor. Nothing OS 2.0; kilit ekranı widget'larını, yerleşik bir uygulama dolabını, tek renkli simgeleri, ana ekran düzeni için çeşitli seçenekleri, tek bir uygulamanın birden çok örneğini çalıştırma yeteneğini ve diğer çeşitli geliştirmeleri kapsıyor.

Polygon'un Nothing Phone Güncellemesi için Tarih Verildi!

MATIC, En İyi Performans Gösterenler Arasında Yer Alıyor

MATIC fiyatı, son 24 saat içinde yüzde 2,02 oranında kayda değer bir artış yaşadı. Bu mütevazı ama önemli artış, şu anda kripto para piyasasını etkileyen yaygın çalkantıdan çok ihtiyaç duyulan rahatlamayı sağladı.

MATIC fiyatı, yazının hazırlandığı sırada 0,5508 dolardan işlem görüyor. Ayrıca, ağdaki önemli işlemlerin hacminde de artış yaşandı. Metrik, bu hafta başında 34 işlemden şu anda toplam 119 işleme kadar yükseldi.

Polygon'un Nothing Phone Güncellemesi için Tarih Verildi! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Ethereum Gas Ücretleri Hakkında Her Şey: Kullanım Kılavuzu
Rehber Banu Fırıncılar
Fiyat-Satış Oranı (P/S Oranı) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan