Coin Rehberi

Polymath (Poly) Yorum ve Tahminleri 2021

Son 24 saatlik süre zarfında başarılı bir yükselişe imza attı ve değerini Dolar’a taşıdı. Devam eden yükseliş eğilimine dikkat çekmek gerekiyor ve yıl sonu analist tahminlerine bakıldığında 0.5 dolar ön görüsü karşımıza çıkıyor. Elbette bu basit bir tahmin ve tam tersi bir düşüş yaşandığında da şaşırmayacağız.

Polymath (Poly) Nedir?

Menkul kıymet tokenlerini daha güvenilir bir şekilde piyasaya sürmek ve aynı zamanda bu tokenler üzerinden yatırım yapmak adına tasarlanan Polymath’in yerel tokeni ile karşınızdayız. Bu güçlü ekosistemde ve dijital para piyasasında yerini alan Poly, hali hazırda değerli dijital varlıkların başında geliyor.

Polymath (Poly) Güvenilir mi?

Dijital varlıklar için olumsuz yorum yapmak gibi bir niyetimiz yok. CRP dışında her varlık için şu anda güvenilir ve geleceği olan varlıklar yorumunu da gönül rahatlığı ile yapabiliyoruz. Arkalarında güçlü ve büyük bir destek var ve aslında onları ayakta tutan en önemli husus da kesinlikle budur.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bancor (BNT) Yorum ve Tahminleri 2021

Polymath (Poly) Yorum

Bugüne karda adını çok sık duymamış olabilirsiniz fakat bu tür varlıklara da eğilmek ve en azından takibe almak gerekiyor. Dijital varlık piyasası yalnızca bitcoin’den ibaret değil ve Poly gibi tokenleri keşfettiğinizde sizler de ne demek istediğimizi çok daha iyi anlıyor olacaksınız. Şu an fiyatı bir hayli düşük ancak uzun vadede bu rakamın üzerine çok rahat bir şekilde çıkmış olacaktır.

Polymath (Poly) Fiyat Grafiği

271 milyon dolar’ı aşkın piyasa değeri ile sektörün güçlü dijital varlıklarından biri olmayı başarıyor. Bu yazıyı sizinle paylaşırken fiyatının Dolar olduğunu da belirtmek isteriz.

Analistlerden 2021 Polymath (Poly) Yorumları

2021 yılı son çeyreğinde 0.5 Dolar ve hatta 0.6 dolar bandından söz ediliyor. Bizim ön görülerimiz ise Poly2nin bu değerin çok daha üzerine çıkacak güce sahip olduğu yönündedir. Bu tür varlıklar henüz çok fazla yatırımcı tarafından keşfedilmiş değil ve patlamaya hazır tokenler olduklarını düşünüyoruz.

Polymath (Poly) Fiyatı 2021

dolar değerinde ancak anlık değişim yaşandığı için bu konuda net bir rakam sunamıyoruz. Sayfamızda yer alan fiyat tablosuna göz atabilir ve sizler de bu konuda daha detaylı ve daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kredi Kartı ile Bitcoin (BTC) Alma

Polymath (Poly) Hakkında Kullanıcı Yorumları

  • Poly ile henüz yeni karşı karşıya geldim ve alım yaptım. Amacım ise yıl sonuna kadar bekletmek ve elimde tutabildiğim kadar tutacağım.
  • Poly alımı yapmak için ne karda doğru bir zaman bilmiyorum. Ben uzak durmayı düşünüyorum fakat takip etmekten de vazgeçmeyeceğim.

Polymath (Poly) İnceleme

24 saatlik ticaret hacmine bakıldığında 80 milyon Dolar’ın üzerinde bir değer çıkıyor ve bu Poly için gerçekten muazzam bir rakam. Piyasa değeri her geçen gün biraz daha artıyor ve bunun yanı sıra çok sayıda yatırımcıya sahip olduğunu da unutmamak gerekiyor. Henüz tanışmadıysanız mercek altına alabilir ve en azından analizlerinizi yaparak fikir sahibi olabilirsiniz.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 2 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu