Anasayfa Altcoin Popüler Analist, Bu Altcoinde Meteorik Bir Yükseliş Öngörüyor!

Popüler Analist, Bu Altcoinde Meteorik Bir Yükseliş Öngörüyor!

Altcoin

EGRAG CRYPTO X, bir altcoinin meteorik bir yükseliş şansına sahip olduğunu öngörüyor.

Popüler Analist, Bu Altcoinde Meteorik Bir Yükseliş Öngörüyor!

EGRAG CRYPTO X olarak tanınan popüler kripto para analisti, XRP fiyatının 1,40 dolara fırlama şansı olduğuna inanıyor. Bunun gerçekleşmesi için varlığın, "inkar edilemez bir onay ile" belirli bir seviyenin üzerinde kapanış yapması gerekiyor.

EGRAG CRYPTO, XRP'nin mevcut değerlemesini ve yeşil bir yükseliş alanına girmesi durumunda olası genişlemeyi gösteren bir grafik sundu. Analist, tokenin Fib 0,5 seviyesinin üzerinde "inkar edilemez bir teyitle" kapanış yapması halinde topluluğun, 1,40 dolara kadar bir artışa tanık olabileceğini savundu.

Yine de XRP'nin "değişen" bölgede kalması ya da "fitil" ve "kırmızı bayrak" bölgesine düşmesi durumunda böyle bir senaryo mümkün olmayacaktır.

En Güncel XRP Tahminlerinden Bazıları

Yukarıda bahsi geçen kripto para analisti, coin için parlak bir gelecek öngören tek kişi değil. Shannon Thorp, geçtiğimiz hafta XRP'nin önümüzdeki birkaç yıl içinde 500 doların üzerine çıkabileceğini öne süren, en hafif tabiriyle çılgın bir tahminde bulundu. 

Popüler Analist, Bu Altcoinde Meteorik Bir Yükseliş Öngörüyor!

Bunun gerçekleşmesi için tokenin piyasa değerinin yaklaşık 260 trilyon dolara yükselmesi gerektiğini belirtmekte fayda var. Buna kıyasla, 2021'deki boğa koşusu sırasında sektörün tüm piyasa değeri 3 trilyon dolar civarında seyrediyordu ve bu da tahmini gülünç hale getiriyordu.

Teknik analist ve eğitimci Duo Nine da fiyat 0,45 doların üzerinde kaldığı sürece boğaların XRP'den sorumlu olmaya devam edeceğini söyledi. Analist, ayrıca varlığın fiyatının 1,30 dolara çıkması halinde 3,30 dolara fırlamaya hazır olduğu sonucuna vardı.

Popüler Analist, Bu Altcoinde Meteorik Bir Yükseliş Öngörüyor! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
SEC'in Gönderdiği Wells Bildirimi (Wells Notice) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi 20 Bitcoin Cüzdanı
Rehber Hüseyin Özlan