Anasayfa Binance Coin Haberleri Popüler Analist: Düzeltmede Sadece O Altcoin Güçlü Kaldı!

Popüler Analist: Düzeltmede Sadece O Altcoin Güçlü Kaldı!

Binance Coin Haberleri

Popüler analist Smart Contracter tarafından yapılan değerlendirmeye göre, mevcut düzeltme esnasında hangi altcoin güçlü kalmayı başardı?

Popüler Analist: Düzeltmede Sadece O Altcoin Güçlü Kaldı!

Kripto para piyasasında Smart Contracter olarak bilinen analist, mevcut düzeltme esnasında tek bir altcoinin güçlü kalabildiğini ifade etti. Ünlü analist, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, akıllı sözleşme platformu Binance Coin’in son ayı piyasası esnasında Bitcoin’e karşı iyi dayandığını ve bunun kendisini şaşırttığını dile getirdi.

Smart Contracter, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bana 2017 yılındaki Ethereum’u hatırlatıyor.” dedi.

Binance Coin fiyatı, son 7 gün içerisinde yüzde 2’den fazla düştü. BNB fiyatı, yazının hazırlandığı sırada 218,18 dolardan işlem görüyor.

Popüler Analist: Düzeltmede Sadece O Altcoin Güçlü Kaldı!

Korku ve Açgözlülük Endeksi Aşırı Korku Bölgesinde!

Smart Contracter, ayı piyasasının dibine yakın olunduğunu gösteren gelişmelerin bir listesini hazırladı. Listenin ilk sırasında ekonomist Alex Krüger tarafından yapılan bir paylaşım var. O paylaşımda, Google’da “Bitcoin öldü” olarak yapılan aramaların hafta sonu boyunca tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığına dikkat çekildi. 

Ünlü analist, aynı zamanda Korku ve Açgözlülük Endeksi’nin aşırı korku bölgesine gerilediğini belirtti. Korku ve Açgözlülük Endeksi, 0 ile 100 arasında değişen değerlerle piyasa duyarlılığını ölçüyor.

Smart Contracter, kripto hedge fonu Three Arrows Capital’ın şaşırtıcı kayıplarına ilişkin haberlerin, dibin yakın olduğuna dair başka bir sinyal olduğuna inanıyor. Analist, geçen hafta hem Bitcoin hem de Ethereum’un kapitülasyon safhasından geçtiğini ve söz konusu kripto para birimlerinin güçlü bir destek sunan fiyat bölgesinde işlem gördüğünü de sözlerine ekledi. 

Popüler Analist: Düzeltmede Sadece O Altcoin Güçlü Kaldı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)