Anasayfa Bitcoin Popüler Analistten Tarihi Uyarı: Bu Seviyeyi Dikkate Alın!

Popüler Analistten Tarihi Uyarı: Bu Seviyeyi Dikkate Alın!

Bitcoin

Takma adı Pentoshi olan analist, lider kripto para olan Bitcoin ile ilgili çılgın tahminlerini takipçileriyle paylaştı. İşte detaylar...

Popüler Analistten Tarihi Uyarı: Bu Seviyeyi Dikkate Alın!

2021'de Bitcoin (BTC) boğa piyasa sonunu getiren kripto stratejisti, bir piyasa düzeltmesi konusunda uyarılarda bulunuyor. Takma adı Pentoshi olan analist, 696.600 Twitter takipçisine Bitcoin'in 32.000$ seviyesini geçeceğine inanmaya devam ettiğini söyledi.

Bununla birlikte, yatırımcıların FOMO ile ticaret yapmaları ve kendilerini aşırı kaldıraç kullanmaları nedeniyle bir düzeltmenin muhtemelen takip edeceği konusunda uyarıyor ve düşüş için zemin hazırlıyor.

“Bitcoin 32.000$ alanına yaklaşırken, nihayet uzun vadeli işlem yapmayı düşünüyorsanız neyi hedeflediğinizi sormanın zamanı geldi. Bence daha büyük bir düzeltme alırsak, bu, geç long pozisyonların devreye girdiği ve insanların aşırı kaldıraç kullanmaya başladığı 32.500 dolarlık alandan geliyor.”

Popüler Analistten Tarihi Uyarı: Bu Seviyeyi Dikkate Alın!

Grafiğine bakıldığında, Bitcoin'in temel destek seviyeleri yaklaşık 29.100$, 26.600$ ve 25.100$ olarak gözüküyor.

Bitcoin (BTC) Fiyatı İçin Sırada Ne Var?

Daha önce Pentoshi, Bitcoin'in son geri çekilmesinin, 30.000 doların altında bir geri çekilme tahminini karşıladığını ve desteği yaklaşık 30.000 dolarda tuttuktan sonra daha yüksek bir ayağa geçmeye hazır görünmeye devam ettiğini söyledi.

Tüccar ayrıca Bitcoin'in 2026'da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 180.000$'a ulaşacağını tahmin ediyor ve bu döngüde en düşük fiyat seviyesinin 69.000$ olacağını iddia ediyor diyebiliriz.

Bitcoin (BTC), son 24 saat içinde %2.1'lik bir artışla 31.136 dolardan borsada işlem görüyordu.

Popüler Analistten Tarihi Uyarı: Bu Seviyeyi Dikkate Alın! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar