Anasayfa Sektörel Popüler Borsa, PancakeSwap'ı Geçti: İkinci En Büyük DEX Oldu!

Popüler Borsa, PancakeSwap'ı Geçti: İkinci En Büyük DEX Oldu!

Sektörel

THORChain, günlük işlem hacmi bakımından ikinci en büyük DEX olmayı başardı.

Popüler Borsa, PancakeSwap'ı Geçti: İkinci En Büyük DEX Oldu!
Hızlı İçerik

DeFi Llama tarafından sağlanan verilere göre; THORChain'in günlük işlem hacmi, 334,3 milyon dolara ulaştı. Böylece PancakeSwap'ı geride bırakan THORChain, 1,14 milyar dolarlık işlem hacmine sahip Uniswap'ın ardından ikinci sıraya yerleşti.

THORChain'in haftalık işlem hacmi yüzde 102'lik bir artışla 1,32 milyar dolara ulaştı. Böylece son yedi gün içinde üçüncü en büyük DEX oldu. DeFi Llama'ya göre, THORChain'in kilitli toplam değeri halen 259,3 milyon dolar seviyesinde bulunuyor.

RUNE Fiyatı Düştü

Popüler Borsa, PancakeSwap'ı Geçti: İkinci En Büyük DEX Oldu!

THORChain'in işlem hacmindeki artışa rağmen yerel tokeni RUNE, son 24 saat içinde yüzde 1,8'lik bir düşüş kaydetti. RUNE fiyatı, yazım sırasında 1,75 milyar dolarlık piyasa değeri ile 5,18 dolardan işlem görüyor. Varlığın 24 saatlik işlem hacmi daha da düşerek yüzde 45 oranında azaldı ve 400 milyon dolar seviyesine geriledi.

Piyasa istihbarat platformu Santiment tarafından sağlanan verilere göre, kripto para biriminin sosyal hacmi de geçtiğimiz gün yüzde 27 oranında düştü.

Santiment'e göre, RUNE varlığının toplam açık pozisyonu (OI) son 24 saat içinde 78,9 milyon dolardan 72,4 milyon dolara geriledi.

Santiment verileri, RUNE varlığının vadeli işlem sözleşmeleri için Binance fonlama oranının şu anda yüzde 0,02 civarında olduğunu gösterdi. Bir borsanın fonlama oranının pozitif tarafta seyretmesi, kısa pozisyon miktarının daha sonraki fiyat hareketlerine kadar uzun pozisyon sahiplerine baskın geldiğini gösterir.

Popüler Borsa, PancakeSwap'ı Geçti: İkinci En Büyük DEX Oldu! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Ticaretinin Kralı: Merkezi Olmayan Borsalar (DEX) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Avalanche ve DEX'ler: Yeni Nesil Değişim Platformları
Rehber Banu Fırıncılar