Anasayfa Altcoin Popüler Coin, Bu Metrikte Yüzde 353 Patladı: Fiyat Etkilenir mi?

Popüler Coin, Bu Metrikte Yüzde 353 Patladı: Fiyat Etkilenir mi?

Altcoin

Shiba Inu'da büyük işlemler yüzde 353 artış gösterdi. Peki, bu artış SHIB fiyatına yansıyacak mı?

Popüler Coin, Bu Metrikte Yüzde 353 Patladı: Fiyat Etkilenir mi?

IntoTheBlock'taki verilere göre; Shiba Inu (SHIB) için büyük işlemler yüzde 353 artarak 100.000 doların üzerine çıktı. İşlemler, neredeyse 2,59 trilyon tokenin el değiştirmesiyle sonuçlandı. Bu artış, günlük işlem hacminde de artışa yol açarak 3,61 trilyon tokene ya da 26,02 milyon dolara ulaştı.

Ek olarak balina cüzdanlarına akan SHIB tokenlerinde de bir artış oldu. Verilere göre; balina cüzdanlarına token girişi, 169,04 milyar SHIB'den 2,98 trilyon SHIB'ye yükselmiştir. IntoTheBlock verileri, balinalar arasındaki yoğunlaşmanın yüzde 0,27 oranında arttığını göstermektedir.

Bununla birlikte balina aktivitesi çok uzun sürmedi. Verilere göre, büyük işlemler yüzde 0,70 oranında düştü.

Shiba Inu Herhangi Bir Değişken Fiyat Hareketi Görecek mi?

Popüler Coin, Bu Metrikte Yüzde 353 Patladı: Fiyat Etkilenir mi?

Balina hareketleri, genellikle değişken fiyat dalgalanmalarına yol açar. SHIB arzının yüzde 78'i büyük cüzdanlar tarafından tutuluyor. Bu cüzdanlar, fiyatı istedikleri yöne doğru itebilir.

Büyük hareketler, SHIB'in haftalık yüzde 6,5'lik düşüşünün arkasındaki nedenlerden biri olabilir. Token, bir önceki aya göre yüzde 6,9 oranında düşüş göstermiştir. SHIB, bu yılın Şubat ayından beri piyasada mücadele ediyor. Projenin Shibarium Layer-2 ağ lansmanı bile varlığın fiyatında olumlu bir değişim yaratamadı.

Shiba Inu'nun mevcut çıkmazı, bu hafta sonunda açıklanacak olan ABD TÜFE (Tüketici Fiyat Endeksi) verilerine ilişkin korkulardan da kaynaklanıyor olabilir. Aslında kırmızılar içinde olan sadece SHIB değil. Bitcoin (BTC) fiyatı haftalık grafiklerde yüzde 1,8 düşerken, Ethereum (ETH) fiyatı aynı zaman diliminde yüzde 6,9 düştü.

Popüler Coin, Bu Metrikte Yüzde 353 Patladı: Fiyat Etkilenir mi? içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Gate.io Nedir? Gate.io Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Shit Coin Nedir? Dikkat Çeken Shit Coin’ler!
Rehber Banu Fırıncılar
Icrypex Nedir? Icrypex Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik