Anasayfa Sektörel Popüler DeFi Protokolü, Base Ağında Faaliyete Geçti!

Popüler DeFi Protokolü, Base Ağında Faaliyete Geçti!

Sektörel

Merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolü 1inch'in, Base ağında faaliyete geçtiği bildirildi.

Popüler DeFi Protokolü, Base Ağında Faaliyete Geçti!

Merkeziyetsiz borsa (DEX) aggregator'ı 1inch, Coinbase tarafından inkübe edilen Layer 2 blockchain Base'de faaliyete geçtiğini duyurdu.

1inch, Base'in "Coinbase ürün entegrasyonlarından ve uygun fiat on-ramp'larından" avantaj elde etmeye hazır olduğunu ve bunun ekosistemdeki projelere de genişletileceğini belirtti. Ekip, ayrıca 1inch Aggregation Protocol ve 1inch Limit Order Protocol'ün Base'e yerleştirildiğini de açıkladı.

Bu genişleme, 1inch kullanıcılarının daha düşük işlem maliyetleri ve daha yüksek hızların yanı sıra bazı ekstra likidite ile başka bir Layer 2 çözümüne erişmelerini sağlayacaktır.

Popüler DeFi Protokolü, Base Ağında Faaliyete Geçti!

Gelişme hakkında yorum yapan 1inch Network'ün kurucu ortağı Sergej Kunz, şunları söyledi:

Base'e genişlemekten mutluluk duyuyoruz. Base çok umut verici bir L2 çözümü, ayrıca Coinbase gibi büyük bir oyuncu tarafından inkübe ediliyor. Buna ek olarak, Base'in bir milyar kullanıcıyı blockchain'e getirmeyi amaçlayan felsefesini tamamen paylaşıyoruz.

Uniswap v3, Balancer v2, SushiSwap v3, Rocket Swap ve 1inch Limit Order Protocol  v3, Layer 2 Ethereum ölçeklendirme çözümünde 1inch aracılığıyla hemen kullanılabilen protokollerden bazılarıdır.

Base Ağı, Çok Sayıda Aktif Kullanıcıya Sahip

Base ana ağı genel kullanıma açıldığından bu yana ağ, sürekli olarak günlük 100 bin doların üzerinde aktif kullanıcı çekmeyi başardı.

Büyük ölçüde sosyal uygulama Friend.tech'in yarattığı heyecanla artan popülerlikle birlikte Base'deki günlük işlemler kısa bir süre için Ethereum'unkini bile aştı.

Popüler DeFi Protokolü, Base Ağında Faaliyete Geçti! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan