Kripto Para Haberleri

Popüler kripto para birimlerinin değeri stabil

ABONE OL:

Kripto para birimlerinin değeri son günlerde stabil seyrediyor. Yatırımcıların beklediği 8.500 dolar seviyesine Bitcoin çıkamazken, yatırımcılar istediklerini bulamıyorlar. Bitcoin fiyatının yükselebilecek olduğu beklentisi ile hareket eden çok sayıda kripto para birimi yatırımcısı ise 8.500 dolar öncesinde alım yapmanın doğru bir fırsat olup olmayacak olduğunu sorguluyor. Bitcoin fiyatının yükseleceğini düşünenler kadar düşecek olduğunu düşünenlerin sayısı da bir hayli fazla olsa da yatırımcılar bu dönemde dikkatli alım ve satım yapmak istiyorlar.

Bitcoin bugün 8.200 dolardan kendisine alıcı bulurken bir taraftan ise 8.500 dolara yükselebilecek bir yatırım aracı olarak görülmekte. 18.000 dolar seviyesine bile çıkabileceği iddiaları olsa da kısa vadede BTC’nin büyük oranda bir değer kazanması beklenmiyor ve bugüne kadar aradan geçen süre içerisinde yaşanan kayıpların kısa süre içerisinde çıkarılmasının mümkün olamayacağı da ifade edilebiliyor.

10.850 dolar öncesinde yatırım yapmayacaklarını ifade edenlerin sayısı bir hayli fazla iken, yatırımcılar fiyatın yükselip yükselmeyeceğini öncesinden bilemeyecekleri için bu dönemde daha dikkatli alımlar ve daha dikkatli satımlar yaparlar ise kazançları daha iyi olabilir. Bitcoin 10 bin 500 dolardan yukarı çıkmaya başlar ise yatırımcılar kısa süre içerisinde istenen fiyat seviyelerini görebilir. Altcoin fiyatlarının bugünlerde stabil seyrediyor olması da yatırımcılar için aslında büyük bir endişe sebebi.

Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Coinbase Kendi Kripto Parasını Yapabilir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu