Anasayfa Altcoin Popüler Meme Coin için Listeleme Duyurusu! Dev Borsa Paylaştı

Popüler Meme Coin için Listeleme Duyurusu! Dev Borsa Paylaştı

Altcoin

Solana tabanlı meme coin BONK, artık kripto para borsası KuCoin'de alım satıma hazır.

Popüler Meme Coin için Listeleme Duyurusu! Dev Borsa Paylaştı
Hızlı İçerik

Solana ağındaki ilk köpek temalı coin olan Bonk (BONK), CoinMarketCap'e göre altıncı en büyük kripto para borsası olan KuCoin'de resmî olarak listelendi.

Meme coin'in alım satım çifti BONK/USDT, şu anda SOL ağı üzerinden yatırma işlemlerine açık ve yazım sırasında canlı alım satımı tüm hızıyla devam ediyor. KuCoin, ayrıca 29 Kasım 2023 saat 10:00'da (UTC) BONK çekimlerini resmen etkinleştirecek.

BONK Fiyatı Yükseldi

Popüler Meme Coin için Listeleme Duyurusu! Dev Borsa Paylaştı

KuCoin'in resmî X sayfası üzerinden haberi duyurmasının hemen ardından meme coin BONK, 0,00000396 dolar seviyesine sıçradı. Artış, BONK'un 0,00000380 dolarlık piyasa açılış değerinden yüzde 4 daha yüksek.

BONK, 25 Aralık 2022'de Solana topluluğuna bir Noel airdrop'u olarak giriş yaptı ve aynı yılın 30 Aralık'ında ticarete açıldı. SOL kullanıcıları, 40 NFT koleksiyonuna (yüzde 20), erken openbook traderlarına (yüzde 15), sanatçılara ve koleksiyonerlere (yüzde 10) ve geliştiricilere (yüzde 5) bölünen toplam BONK airdrop arzının yüzde 50'sini aldı.

Takip eden aylarda BONK, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 480 bin tekil kullanıcı sayısına ulaştı. BONK'un misyonu, sadık Solana kullanıcılarını ödüllendirmek ve "yalnızca Solana'da mümkün olan" uygulamaları güçlendirmekti.

KuCoin'in resmî web sitesine göre; köpekten ilham alan meme coin, 2023'ün başından bu yana SOL'un kendisi ve USDC'den sonra Solana'da en çok işlem gören token olmaya devam etti. KuCoin'in BONK listelemesi, borsanın kullanıcılara çeşitli kripto varlıkları sunma misyonunun bir parçasıdır. Geçtiğimiz hafta KuCoin, dijital varlıkları geleneksel bankacılıkla birleştiren bir banka kartı olan KuCard'ı da piyasaya sürdü.

Popüler Meme Coin için Listeleme Duyurusu! Dev Borsa Paylaştı içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan