Anasayfa Altcoin Popüler Projede Yeni Gelişme: Sahipsiz Tokenler Devredildi!

Popüler Projede Yeni Gelişme: Sahipsiz Tokenler Devredildi!

Altcoin

Alınan bilgiye göre; 69 milyon sahipsiz ARB token, hazineye transfer edildi.

Popüler Projede Yeni Gelişme: Sahipsiz Tokenler Devredildi!

Arbitrum Vakfı, Mart ayındaki airdrop'undan altı ay sonra 69 milyon sahipsiz ARB tokeninin hazineye aktarıldığını duyurdu.

59 milyon dolar değerindeki tokenler, Arbitrum'un 10 milyarlık toplam arzının yüzde 0,69'unu oluşturuyor. Raporlara göre toplam airdropların yüzde 7'si sahipsiz kaldı.

Mart ayında Arbitrum, web sitesi geçici olarak kapandığı için topluluk üyelerinin akıllı sözleşmeyle etkileşime girerek büyük ödüller kazandığı bir airdrop başlattı.

Nansen verilerine göre, birkaç saat içerisinde 42 milyondan fazla ARB token talep edildi. Sürece katılan 23.000 farklı cüzdan, uygun cüzdanların yüzde 3'ünü oluşturdu.

Uygun cüzdanların toplam sayısı 625.000 cüzdan olurken 445.000 cüzdan, airdrop'ta 2.000'den az ARB token aldı.

Arbitrum hazinesine yapılan transferin ardından söz konusu hazine, şu anda yaklaşık 3 milyar dolar değerinde yönetişim tokenine sahip.

Popüler Projede Yeni Gelişme: Sahipsiz Tokenler Devredildi!

Yönetişim Oylaması Günü Kurtardı

Airdrop'un 24 Eylül için belirlenen bir talep geçerlilik süresi vardı ve bundan sonra tokenler sonsuza kadar kilitlenecekti.

Ağustos ayında topluluk üyesi "yoav.eth", "sıralayıcı gas ücreti geri ödemesi" ve "L1 çekirdek yönetişim zaman kilidi" dâhil olmak üzere diğer iki yönetişim sorunuyla birlikte bir oylama önerdi.

Bu oylama, topluluk üyelerinin yüzde 99,9'unun ezici desteğini alarak hazineyi tüm sahipsiz tokenlerin tek varış noktası haline getirdi.

Popüler Projede Yeni Gelişme: Sahipsiz Tokenler Devredildi!

Topluluğu Güçlendirme Çabaları Başarılı Oldu

Ethereum Layer 2 ölçeklendirme ağları, bu yıl birden fazla yükseltme ve yüksek benimseme oranları ile sıkı bir rekabet içinde olmuştur.

Optimism ve Base gibi Arbitrum da son iki haftada artan kullanıcı etkinliği kaydetti. Bu, topluluk katılımlı bir girişim olan Arbitrum Odyssey'in başlatılmasına bağlı olarak gerçekleşti. 

Kullanıcılar, ağdaki NFT alanını iyileştirmeye yönelik daha geniş planların ortasında NFT kazanmaya ve airdrop alma şansını artırmaya devam ediyor.

Arbitrum, ayrıca Rari Vakfı'nın planlanan NFT teşviklerinden yararlanarak ağı entegre etmek için bir teklif sunmasıyla daha fazla kullanıcı bekliyor.

Kaynak: Cryptonews

Popüler Projede Yeni Gelişme: Sahipsiz Tokenler Devredildi! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar