Anasayfa NFT Popüler Saat Markası ile Polygon Labs Arasında NFT Ortaklığı!

Popüler Saat Markası ile Polygon Labs Arasında NFT Ortaklığı!

NFT

Popüler saat markası Casio, G-SHOCK NFT'lerini piyasaya sürmek için Polygon Labs ile iş birliği yaptı.

Popüler Saat Markası ile Polygon Labs Arasında NFT Ortaklığı!

Japonya'nın popüler saat markası Casio, Ethereum blockchain ağının Layer-2 ölçeklenebilirlik platformu Polygon Labs ile ortaklık kurdu. Casio, Polygon'un protokolleri üzerinde sanal G-SHOCK saatlerini piyasaya sürecek.

Böylece saat üreticisi, NFT tabanlı bir topluluk erişim kartı koleksiyonu da başlatmayı planlıyor. Bu ayın ilerleyen günlerinde, 23 Eylül'den itibaren kullanıcılar 15.000 NFT tabanlı G-SHOCK yaratıcı giriş kartından birini talep edebilecekler. Casio, kullanıcıların proje için özel Discord kanalına da erişebileceklerini söyledi.

Daha önce şirketin üyelik sitesinde bir CASIO ID için kayıt yaptırmış olan müşteriler, 23-26 Eylül tarihleri arasında planlanan ön dağıtım aşamasına katılabilirler. Ardından, 26-29 Eylül tarihleri arasında halka açık dağıtım aşaması başlayacak.

Casio, sadece iki hafta önce 22 Ağustos'ta sanal giysiler, NFT destekli medya, saatler ve sanal ürünlere yönelik mağazalar için ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi'ne ticari marka başvurusunda bulundu. Casio'nun G-SHOCK'u, şirketin en popüler darbeye dayanıklı saati olmuştur. NFT tabanlı yeni yaratıcı giriş kartlarıyla Casio, G-SHOCK'un popülaritesinden daha fazla yararlanacak gibi görünüyor.

Popüler Saat Markası ile Polygon Labs Arasında NFT Ortaklığı!

Casio, G-SHOCK için Topluluk Ortak Yaratımı Planlıyor

İlk topluluk girişiminde Casio, kullanıcıları G-SHOCK yaratıcı giriş kartı için tasarım konseptleri önermeye davet edecek. Kullanıcılar, ayrıca tercih ettikleri tasarımı oylama fırsatına da sahip olacaklar. Daha sonra Casio, kazanan tasarımı NFT kartının bir varyantına dahil edecek.

Casio, Web3 girişimini başlatmak için Polygon'u seçti. Platformun hızlı işlemleri kolaylaştırma kabiliyeti, bu seçimde etkili oldu. Bu, NFT'lerin basılması ve yönetilmesi için sorunsuz ve verimli bir süreç sağlarken karbon-nötr bir ayak izi bırakıyor. Gelişme hakkında konuşan Casio Saatler Kıdemli Genel Müdürü Takahashi Oh, şunları söyledi:

Sanal G-SHOCK'umuz özünde erişilebilir, yenilikçi ve kapsayıcı olacak şekilde tasarlandı. Bu da kullanıcı deneyiminin sorunsuz ve basit olması gerektiği anlamına geliyor. Bu nedenle Polygon, bizim için en doğal ve mantıklı seçim oldu. Amaç, şirket ve kullanıcıların birlikte çalışması ve bu yıl 40. yıldönümünü kutlayan G-SHOCK markasını geliştirmesidir.

Bu gelişmeyle Casio, Polygon Labs üzerinde girişimlerini başlatan Starbucks, Adidas ve DraftKings gibi diğer markalara katılıyor.

Kaynak: CoinGape

Popüler Saat Markası ile Polygon Labs Arasında NFT Ortaklığı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Ayı Piyasası (Bear Market) Nedir?
Rehber Hüseyin Özlan
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan