Anasayfa Sektörel Popüler Yatırım Şirketinden Dev Hisse Satışı: 5,8 Milyon Dolar...

Popüler Yatırım Şirketinden Dev Hisse Satışı: 5,8 Milyon Dolar...

Sektörel

ARK Invest, Coinbase kripto borsası ve Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) hisselerini 5.8 milyon dolara sattı.

Popüler Yatırım Şirketinden Dev Hisse Satışı: 5,8 Milyon Dolar...

Cathie Wood'un yatırım şirketi ARK Invest, Coinbase kripto borsası ve Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) hisselerini yaklaşık 5,8 milyon dolara sattı.

İşlemler, firmanın çeşitli fonları aracılığıyla gerçekleşti. Böylece ARK Next Generation Internet ETF'i, 24,71 dolardan 100.739 GBTC ve 77,21 dolardan 32.158 COIN sattı. ARK Fintech Innovation ETF'i ise 77,21 dolardan 10.455 COIN sattı.

Yatırım firması, muhtemelen son kripto rallisinden kâr elde ediyor. 24 Ekim'de Bitcoin (BTC) fiyatı 35.000 dolara ulaştı. BTC'nin ardından piyasa değerine göre ilk 10 sırada yer alan diğer varlıklar da yeşile döndü.

Bu yazının yazıldığı sırada BTC fiyatı, 34,416 dolardan işlem görüyor. Söz konusu fiyat, geçtiğimiz hafta yüzde 20'den fazla artış gösterdi. MarketWatch'a göre; Coinbase, piyasa öncesi işlemlerde bir gecede yüzde 8,6 artışla 83,85 dolar değerine ulaştı.

Spot Bitcoin ETF için Ortak Başvuru Yapıldı

Popüler Yatırım Şirketinden Dev Hisse Satışı: 5,8 Milyon Dolar...

ARK Invest ve 21Shares, Nisan ayında bir spot Bitcoin ETF'i başlatmak için ortak bir başvuruda bulundu. Ağustos ayında düzenleyici kurum, firmaların tekliflerine ilişkin kararını erteledi. Ekim ayında şirketler, belgede çeşitli değişiklikler yaptı. Ağustos ayında şirketler, Ethereum vadeli işlemlerine dayalı iki borsa yatırım fonu başlatmak için eşleştirilmiş bir talep gönderdi.

Popüler Yatırım Şirketinden Dev Hisse Satışı: 5,8 Milyon Dolar... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar