Coin Rehberi

Port Finance (PORT) Geleceği 2021

Port Finance (PORT) Nedir?

Port Finance, Solana blok zincirinin üzerine inşa edilmiş merkeziyetsiz bir para piyasası protokolüdür. Solana blok zincirine sabit oranlı borç verme, değişken oranlı borç verme ve faiz oranı swapı dâhil olmak üzere kapsamlı bir ürün paketi getirmeyi amaçlayan Port Finance, söz konusu blok zincirinin hem boyutunda hem de kapasitesinde yaşanan büyümeden yararlanmayı hedefliyor.

Kullanıcılar, Solana blok zincirinin yüksek hız ve düşük gecikme gibi özelliklerinden faydalanıyor. Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edilmiş Aave ve Compound gibi protokollere kıyasla aynı miktarda teminatla daha fazla borç alabilen kullanıcılar, Port Finance sayesinde minimum işlem ücretleriyle de karşılaşıyor.

İlginizi Çekebilir: Port Finance (PORT) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

Port Finance (PORT) Fiyat Tahmini 2021

Digital Coin Price: PORT fiyatının, 2021 yılının Ekim ayında ortalama 16,87 dolar, Kasım ayında ortalama 14,81 dolar ve Aralık ayında ortalama 17,23 dolar seviyesinde olması bekleniyor.

TradingBeasts: PORT fiyatının, 2021 yılının Ekim ayında ortalama 10,85 dolar, Kasım ayında ortalama 12,91 dolar ve Aralık ayında ortalama 14,70 dolar seviyesinde olacağı tahmin ediliyor.

PricePrediction: PORT fiyatının, 2021 yılının Ekim ayında ortalama 13,75 dolar, Kasım ayında ortalama 14,02 dolar ve Aralık ayında ortalama 14,30 dolar seviyesinde olacağı öngörülüyor.

Port Finance (PORT) Fiyat Tahmini 2022

Digital Coin Price: PORT fiyatının, 2022 yılının Ocak ayında ortalama 15,58 dolar, Haziran ayında ortalama 19,07 dolar ve Aralık ayında ortalama 17,84 dolar seviyesinde olması bekleniyor.

TradingBeasts: PORT fiyatının, 2022 yılının Ocak ayında ortalama 16,33 dolar, Haziran ayında ortalama 22,01 dolar ve Aralık ayında ortalama 26,30 dolar seviyesinde olacağı tahmin ediliyor.

PricePrediction: PORT fiyatının, 2022 yılının Ocak ayında ortalama 15,02 dolar, Haziran ayında ortalama 17,24 dolar ve Aralık ayında ortalama 20,78 dolar seviyesinde olacağı öngörülüyor.

Port Finance (PORT) Geleceği 2021

Port Finance (PORT) Fiyat Tahmini 2023

Digital Coin Price: PORT fiyatının, 2023 yılının Ocak ayında ortalama 19,41 dolar, Haziran ayında ortalama 23,09 dolar ve Aralık ayında ortalama 18,54 dolar seviyesinde olacağı öngörülüyor.

TradingBeasts: PORT fiyatının, 2023 yılının Ocak ayında ortalama 26,87 dolar, Haziran ayında ortalama 29,28 dolar ve Aralık ayında ortalama 31,59 dolar seviyesinde olması bekleniyor.

PricePrediction: PORT fiyatının, 2023 yılının Ocak ayında ortalama 21,82 dolar, Haziran ayında ortalama 25,30 dolar ve Aralık ayında ortalama 30,79 dolar seviyesinde olacağı tahmin ediliyor.

Port Finance (PORT) Fiyat Tahmini 2024

Digital Coin Price: PORT fiyatının, 2024 yılının Ocak ayında ortalama 26,3 dolar, Haziran ayında ortalama 30,39 dolar ve Aralık ayında ortalama 29,73 dolar seviyesinde olacağı tahmin ediliyor.

TradingBeasts: PORT fiyatının, 2024 yılının Ocak ayında ortalama 31,94 dolar, Haziran ayında ortalama 33,48 dolar ve Aralık ayında ortalama 35,07 dolar seviyesinde olacağı öngörülüyor.

PricePrediction: PORT fiyatının, 2024 yılının Ocak ayında ortalama 32,33 dolar, Haziran ayında ortalama 37,47 dolar ve Aralık ayında ortalama 44,74 dolar seviyesinde olması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir: Fantom (FTM) Nedir? Nasıl Alınır?

Port Finance (PORT) Fiyat Tahmini 2025

Digital Coin Price: PORT fiyatının, 2025 yılının Ocak ayında ortalama 27,87 dolar, Haziran ayında ortalama 25,73 dolar ve Aralık ayında ortalama 28,08 dolar seviyesinde olacağı tahmin ediliyor.

PricePrediction: PORT fiyatının, 2025 yılının Ocak ayında ortalama 46,98 dolar, Haziran ayında ortalama 54,45 dolar ve Aralık ayında ortalama 64,38 dolar seviyesinde olacağı öngörülüyor.

Port Finance (PORT) Geleceği 2021

Port Finance (PORT) Analist Yorumları

Port Finance (PORT) hakkında yapılan analist yorumlarına baktığımızda, PORT fiyatındaki yükselişe dikkat çekildiğini görüyoruz. AscendEX borsasından PORT satın alınabileceğini belirten analistler, Solana blok zincirinin üzerine inşa edilmiş Port Finance protokolünün güvenilir olduğunu ifade ediliyor. Analistler, söz konusu protokolün geleceğinin parlak olduğunu vurguluyor.

Yatırımcıların AscendEX borsasındaki hesaplarına USDT transfer ettikten sonra PORT satın alabileceklerini kaydeden analistler, söz konusu yatırım araçlarının riskli olduğunu ancak yatırımcılara kâr getirdiğini de aktarıyor. Lark Davis isimli kripto para analisti, altcoin rallisinin sürdüğüne dikkat çekerken, PORT fiyatında yatırımcıları mutlu edecek bir yükseliş gerçekleşebileceğini dile getiriyor. Wallet Investor analistlerine göre, PORT, uzun vadede yatırımcıların iyi bir kâr elde etmelerini sağlayabilir.

Port Finance (PORT) Nasıl Bir Proje?

Solona blok zincirinde 200’den fazla ürünün ortaya çıktığını ve Port Finance protokolünün de bu ürünlere eklendiğini söyleyebiliriz. Port Finance, Solana blok zincirinin hızından yararlanmak istiyor. Solana, düşük gecikme süreci ve yüksek hız gibi nitelikleri sayesinde Port Finance protokolü için muhteşem bir seçim olarak değerlendiriliyor.

Kullanıcılara oldukça hızlı bir şekilde likidite sunulduğu ve böylece söz konusu kullanıcılardan daha az teminat alınmasının sağlandığı biliniyor. Port Finance, bu sayede Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edilmiş Aave ve Compound protokolleri ile rekabet içerisine girebiliyor. PORT, 9 Ağustos 2021 tarihinde başarıyla piyasaya sürüldü. Bunun üzerine Port Finance protokolüne yönelik katılımın düzenli bir biçimde arttığı görüldü.

Port Finance projesi tarafından üç aşamalı bir yaklaşım benimseniyor. Bunlardan ilki, Aave protokolü ile Compound protokolüne benzer bir borç verme protokolünün sağlanması, ikincisi Serum emir defterinden faydalanan sabit oranlı bir borç verme protokolünün sunulması, üçüncüsü ise Serum emir defterini kullanan bir faiz oranı swap piyasasının sağlanması olarak ifade ediliyor.

İlginizi Çekebilir: Kava.io (KAVA) Nedir? Nasıl Alınır?

Port Finance (PORT) Sahibi Kim?

Port Finance (PORT), Imperial College London’da (İngiltere’de bulunan bir üniversite) Bilgisayar Bilimi okurken tanışan bir ekip tarafından hayata geçirildi. Microsoft, Google ve Facebook gibi popüler teknoloji şirketlerinde mühendislik tecrübesine sahip olan ekip üyelerinin, Solana ve Serum’a katkıda bulundukları da biliniyor.

Port Finance (PORT) Hangi Borsadan Alınır?

Port Finance (PORT), AscendEX borsası üzerinden satın alınabilir. Söz konusu borsada kullanıcılara PORT/USDT işlem çifti sunuluyor. PORT, Serum ve Raydium gibi borsalarda da listelendi. Bu borsalarda ise kullanıcılara PORT/USDC işlem çifti sunuluyor.

Port Finance (PORT) Geleceği 2021

Port Finance (PORT) Fiyatı

Port Finance (PORT) fiyatı şu anda 9,80 dolar seviyesinde. Türk Lirası karşılığına bakacak olursak, PORT şu anda 83,43 TL’den işlem görüyor.

Port Finance (PORT) Grafiği

Port Finance (PORT) grafiğine bakacak olursak, 11 Ağustos 2021 tarihinde açılışı 0,9282 ile yaptığını ve aynı gün içerisinde 1 doların üstüne çıktığını görüyoruz. 17 Ağustos’ta 2 doları geçen PORT, Eylül ayının başında 3,42 dolara kadar yükseldi.

PORT, Eylül ayında yükselişini sürdürürken, 11 Eylül’de 15,11 dolara ulaştı. Böylece tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydeden PORT, aynı tarihte 5,409,008 dolarlık işlem hacmine sahip oldu. PORT, şu anda 9,80 dolardan işlem görüyor.

İlginizi Çekebilir: GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?

Port Finance (PORT) Piyasa Değeri

Port Finance (PORT) piyasa değeri 21,225,048 olarak belirtiliyor ancak CoinMarketCap ekibi tarafından bu değerin henüz onaylanmadığı aktarılıyor.

Port Finance (PORT) Güvenilir mi?

Port Finance (PORT); Mercurial Finance, GSR, Morningstar Ventures, Evernew Capital, Valhalla Capital, Rarestone Capital ve JumpCapital gibi yatırım ortaklarına sahiptir. Bu ortakların, Port Finance protokolünün uzun vadeli başarısına katkıda bulunma ve stratejik uyumluluk temelinde seçildiği ifade ediliyor.

Kullanıcılara güvenli ve adil bir şekilde hizmet sunmayı hedefleyen Port Finance ekibi, ürün önceliği ilkesini benimsiyor. Microsoft, Google ve Facebook gibi şirketlerde görev yapmış isimlerden meydana gelen ekip, ürün yeniliği ile ürün güvenliğine öncelik veriyor. Solana blok zincirinin düşüş gecikme süresi ve yüksek hızından faydalanan Port Finance, bu özellikleriyle güvenilir bir proje olduğunu da gösteriyor.

Port Finance (PORT) Geleceği 2021

Port Finance (PORT) Şikâyet

Port Finance (PORT) hakkında şu ana kadar ciddi bir şikâyette bulunulmadığını ifade edebiliriz. PORT ile ilgili yaşanan tek sorunun kimlik doğrulama ile ilgili olduğunu fark ediyoruz. AscendEX borsasında PORT satın almadan önce iki faktörlü kimlik doğrulamayı kurmak gerekiyor, aksi takdirde herhangi bir işlem yapılamıyor.

Kullanıcılardan bazıları, kimlik doğrulamaya ilişkin sorun yaşadıklarını belirtiyor. Kullanıcı yorumlarından biri şu şekilde: “AscendEX borsasından PORT alırken kimlik doğrulama sık sık hata veriyor. Diğer kullanıcıların da aynı şeyi yaşayıp yaşamadığını bilmiyorum ancak ben bu sorunu bir türlü çözemedim.”

Port Finance (PORT) Yorumları

Port Finance (PORT) ile ilgili yapılan yorumlara baktığımızda, söz konusu projenin güvenilir olduğuna dair yorumlar yapıldığını görüyoruz. PORT fiyatındaki yükselişten etkilenen yatırımcılar, PORT yatırımına yeşil ışık yakıyor. Yatırımcılar, Port Finance projesinin büyük bir potansiyele sahip olduğuna işaret ederken, şu ana kadar PORT yatırımının getirdiği kazançlardan memnun olduklarını aktarıyor.

İlginizi Çekebilir: Student Coin (STC) Nedir? Nasıl Alınır?

Port Finance (PORT) ile Bitcoin Arasındaki Farklar

Port Finance (PORT) ile Bitcoin (BTC) arasındaki farklara fiyat, toplam arz, dolaşımdaki arz, maksimum arz, piyasa değeri, 24 saatlik işlem hacmi, piyasaya sürülme tarihi ve platform bazında bakabiliriz.

Fiyat: PORT fiyatı şu anda 9,80 dolar iken, BTC fiyatı şu anda dolar seviyesinde.

Toplam arz: PORT toplam arzı 100,000,000 PORT iken, BTC toplam arzı 18,814,637 BTC olarak ifade ediliyor.

Dolaşımdaki arz: Dolaşımdaki PORT arzı 2,165,000 PORT iken, dolaşımdaki BTC arzı 18,814,637 BTC olarak belirtiliyor.

Maksimum arz: Maksimum PORT arzı 100,000,000 PORT ile sınırlandırılırken, maksimum BTC arzı 21,000,000 BTC ile sınırlandırılıyor.

Piyasa değeri: PORT piyasa değeri 21,225,048 iken, BTC piyasa değeri dolar olarak belirtiliyor.

24 saatlik işlem hacmi: PORT 24 saatlik işlem hacmi 2,533,998 dolar iken, BTC 24 saatlik işlem hacmi dolar olarak kayıtlara geçiyor.

Piyasaya sürülme tarihi: PORT piyasaya 2021 yılının Ağustos ayında piyasaya sürülürken, BTC piyasaya 2013 yılının Nisan ayında piyasaya sürüldü.

Platform: PORT platformu Solana iken, BTC platformu Bitcoin blok zinciridir.

1 Port Finance (PORT) Kaç TL?

1 Port Finance (PORT) şu anda 83,43 TL’den işlem görüyor. PORT, tüm zamanların en düşük seviyesini 11 Ağustos 2021 tarihinde 7,85 TL ile kaydederken, tüm zamanların en yüksek seviyesine ise 11 Eylül 2021 tarihinde 127,80 TL ile ulaştı.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 100 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün