Kripto Para Haberleri

Portekiz, 2 Borsaya Lisans Verdi!

Criptoloja ve Mind that coin, yeni dönemde lisanslı olarak hizmet verecek ve yayın hayatlarına resmi olarak devam edecek olan borsalardan bazıları. Portekiz Merkez Bankası, önemli bir işe imza attı ve bu iki borsaya lisans vererek örnek teşkil etti diyebiliriz. sizler de çok iyi biliyorsunuz ki Avrupa ülkelerinin büyük bir kısmı bu konu üzerine çalışmalarına devam ediyor ve kripto paraların resmiyet kazanması için adımlar atılıyor.

Portekiz bu konuda örnek teşkil edecek bir çalışma başlattı ve bizler de bu çalışmayı duyurmak adına buradayız. Sanal varlık sağlayıcısı olarak resmi ve legal bir şekilde yoluna devam edecek olan borsalar, kısa süre içerisinde büyük sükse yarattı ve yatırımcı sayısındaki artışa bakıldığında da bunu net bir şekilde görebiliyoruz.

Sektöre henüz yeni adım attığı bilinen borsaların kısa süre içerisinde böyle bir başarı elde etmesi dünya kripto para gündemine de damga vurdu. Az önce de ifade ettiğimiz gibi borsaların üye sayısı da kısa bir süre içerisinde ikiye katlandı. Bu tür gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve yatırımcılar için ne denli önem arz ettiğini de çok ama çok iyi biliyoruz.

Lisanssız Hizmet Veren Çok Fazla Borsa Var

kripto borsa

Ne yazık ki acı gerçeklerden biri ve bu acı gerçek bir süre sonra yatırımcılarda güvensizlik duygusunu da daha güçlü bir hale getiriyor. Gerçi lisanslı olarak hizmet veren borsalara güvenmek bile şu dönemde çok zor ve yakın zamanda yaşanan dolandırıcılık olayı da bunun en önemli nedenlerinden bir tanesidir.

Portekiz, bu konuda büyük bir hassasiyet gösteriyor ve sektöre resmiyet kazandırmak adına elinden gelenin daha fazlasını ortaya koyuyor. Yaptırımlar ve yasalar doğrultusunda yatırımcıları korumaya yönelik çok sayıda adım atıldı ve bunun ne kadar önemli olduğunu a biliyoruz.

Avrupa ülkelerinin başarılı hamleleri ile birlikte yakın gelecekte kripto para borsalarının ve varlıkların resmiyet kazanacağını ve daha güvenilir bir ortam yaratılacağını da unutmamak gerekiyor.

İlginizi Çekebilir: Kripto para borsası seçerken dikkat etmeniz gereken 4 şey

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu