Anasayfa Analiz Potansiyel Altcoin Rallisi: Ünlü Analist Kritik Senaryoyu Açıkladı...

Potansiyel Altcoin Rallisi: Ünlü Analist Kritik Senaryoyu Açıkladı...

Analiz

Altcoin piyasasında ralli devam edebilir mi? Uzmanlar konuyla ve mevcut yapıyla ilgili olarak neler düşünüyor? İşte detaylar...

Potansiyel Altcoin Rallisi: Ünlü Analist Kritik Senaryoyu Açıkladı...
Hızlı İçerik

Skew Δ (@52kskew) isimli bir kripto para analisti, Ethereum'un son birkaç haftadaki olumlu fiyat hareketi göz önüne aldı ve bazı önemli açıklamalarda bulundu. Uzman, performans açısından ETH'nin altcoin piyasasına liderlik etmeye devam ettiğini söyledi. Tüccar, önümüzdeki günlerde ETH fiyatında devam eden artışın diğer altcoin fiyatlarının da yükselmesi için bir fırsat yaratabileceğini sözlerine ekledi.

Basın zamanında CoinMarketCap, küresel kripto piyasa değerinin son 24 saatte %0,45 düştüğünü gösteriyor ve toplam rakamın 1,27 trilyon dolar olduğu tahmin ediliyor.

Ayrıca kripto piyasa lideri Bitcoin (BTC) hakimiyeti de son 24 saatte düştü. Basın zamanında, BTC'nin piyasa hakimiyeti yaklaşık %45,70'tir ve bu, geçtiğimiz günün ardından %0,41'lik bir düşüşü sergiler diyebiliriz.

Ethereum (ETH) fiyatı, yazımız sırasında %2.5'lik bir değer kaybı yaşadı ve yaklaşık 2.061 dolardan işlem görüyordu.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

Potansiyel Altcoin Rallisi: Ünlü Analist Kritik Senaryoyu Açıkladı...

ETH'nin fiyatı, yazının yazıldığı sırada günlük konsolidasyon kanalında 2.014$ ile 2.140$ arasında işlem görmeye devam ediyor. Bu, Perşembe günü %4,93'lük ve Cuma günü %4,37'lik bir artışla altcoin fiyatının 2.014$'lık kilit seviyeyi geçmesine izin vermesinin ardından geldi.

Tüccarların yakından takip etmek isteyeceği bir gösterge, şu anda bir düşüş işareti veren günlük RSI göstergesidir diyebiliriz.

Basın zamanında, günlük RSI çizgisi aşırı satım bölgesine doğru negatif eğimli, bu da ETH fiyatının zirveye ulaştığını ve önümüzdeki 24-48 saat içinde muhtemelen düşeceğini gösteriyor.

Yine de, yüksek volatiliteli mevcut süreç göz önüne alındığında yatırımcıların dikkatli bir şekilde hareket etmesinde fayda var.

Potansiyel Altcoin Rallisi: Ünlü Analist Kritik Senaryoyu Açıkladı... içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik