Analizler

Power Ledger (POWR) Fiyat Analizi: Son 24 Saatte Yüzde 16 Düştü

Power Ledger (POWR) son 24 saatte %16,06 düşüş ivmesinde. 21 Haziran Pazartesi 04:10 EST'de, Power Ledger (POWR-USD) 0.14$'da.

Hacim

Power Ledger için bugün en son bildirilen hacim 6103905 olup, ortalama hacmi olan 9002587.17’nin %32.2 altındadır.

Tüm Zamanlar Yüksek ve Düşük

Power Ledger’ın mevcut değeri, 7 Ocak Pazar günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,89$’ın %92,49 altında, 0,14$’da.

Power Ledger’ın mevcut değeri, 13 Mart Cuma günü tüm zamanların en düşük seviyesi olan 1.89$’ın %335.06 üzerinde olan 0.14$’da.

Piyasa Değeri ve Arz

Power Ledger’ın mevcut piyasa değeri 60993237’de…

Power Ledger

Power Ledger (POWR-USD) Aralığı

Power Ledger’ın günlük en yüksek ve en düşük seviyeleri hakkında, son 24 saatin en düşük seviyesi olan 0.14 $’dan %1,51 ve son 24 saatin en yüksek seviyesi olan 0.17 $’dan %16.41 düştü.

Sosyal Ağlar

Şu anda Power Ledger’ın (POWR-USD) 90774 Twitter takipçisi ve 13972 Reddit abonesi var.

Hareketlilik

Power Ledger’ın geçen haftası, geçen ayın ve son çeyreğin cari oynaklığı sırasıyla negatif %3,13, negatif %1,13 ve pozitif %6,51 idi.

Power Ledger’ın bir finansal varlığın ne kadar oynak olduğunu (bir dönemdeki en düşük ve en yüksek değer arasındaki değişim) ölçen mevcut oynaklık sıralaması %4,66 (geçen hafta), %6,32 (geçen ay) ve %6,51 (son çeyrek), sırasıyla.

Kripto Fiyat Sınıflandırması

Aşırı alım ve aşırı satım koşullarının yararlı bir göstergesi olan stokastik osilatöre göre, Power Ledger’ın kriptosunun aşırı alım (>=80) olduğu kabul edilir.

Bitcoin ile ilgili haberler

Bitcoin yatırım yapılabilir bir varlık sınıfı mı? Goldman Sachs analistleri bu konuda ikiye bölünmüş durumda. 18 Haziran Cuma günü FX Empire’a göre, “Bu rapordaki görüşler Goldman Sachs’ın 21 Mayıs tarihli “Kripto: Yeni Bir Varlık Sınıfı mı?” başlıklı raporuyla çelişiyor. Yıllar boyunca gösterdiği performanstan sonra yatırım yapılabilir bir varlık sınıfı olarak Bitcoin.”, “Bitcoin ve varlık sınıfı statüsüne ilişkin tartışmalara rağmen, fiyatı ilk piyasaya çıktığı 2009 yılından bu yana arttı.”

Bitcoin’i unut. bu şekilde milyoner ol. 20 Haziran Pazar günü The Motley Fool’a göre, “Bitcoin sadece on yıldan biraz daha uzun süredir piyasada olduğundan, ne tür bir kalıcı güce sahip olduğunu bilmiyoruz.”, “Ve eklemeyi düşünüyorsanız, portföyünüze dijital paralar eklerseniz, gözünüz özellikle Bitcoin (CRYPTO:BTC) üzerinde olabilir.”

AI güdümlü hedge fonu, Bitcoin’i ‘temel’ eksikliği nedeniyle dışlıyor. 18 Haziran Cuma günü Bloomberg Quint’e göre, “Uluslararası Para Fonu, El Salvador’un Bitcoin’i yasal ihale olarak kabul etme kararının “çok dikkatli analiz gerektiren bir dizi makroekonomik, finansal ve yasal sorunu gündeme getirdiği” konusunda uyardı. Dünyanın en popüler kripto para birimi, en değişken varlık sınıflarından biri olmaya devam ettiğinden, yatırım portföylerindeki Bitcoin miktarı yöneticileri bölmeye devam ediyor. ”

Danske bankası, artan müşteri ilgisine rağmen Bitcoin yasağını koruyor. 18 Haziran Cuma günü Bloomberg Quint’e göre, “Danske Bank A/S, müşterilerin bu tür varlıkları denemeye yönelik açık ilgisine rağmen, platformlarında Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin ticaretini engelleyen bir yasağı sürdüreceğini söyledi.”, “Ve bu Bitcoin madenciliği için gereken muazzam bilgisayar gücünden kaynaklanan karbon emisyonlarını, bu tür varlıklara karşı “çok temkinli bir yaklaşım” benimsemenin bir başka nedeni olarak listeledi.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 2 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu