Anasayfa Altcoin Premier Lig Ekibi, Chiliz ile El Sıkıştı: Fan Token Yolda!

Premier Lig Ekibi, Chiliz ile El Sıkıştı: Fan Token Yolda!

Altcoin

Premier Lig ekibi Tottenham Hotspur, fan token piyasaya sürmek için Chiliz ile anlaştı.

Premier Lig Ekibi, Chiliz ile El Sıkıştı: Fan Token Yolda!
Hızlı İçerik

İngiltere Premier Ligi kulübü Tottenham Hotspur, taraftarlarına yeni etkileşim yolları ve özel ödül ve deneyimlere erişim imkânı sağlamak amacıyla Chiliz Chain'de bir fan token (SPURS) piyasaya sürme niyetini açıkladı.

SPURS token, önde gelen bir taraftar katılımı ve ödül platformu olan Socios.com üzerinden satışa sunulacak. İki milyondan fazla kullanıcıya sahip bir SportFi ağı olan Chiliz Chain'i kullanan SPURS; Tottenham Hotspur'un, küresel taraftar tabanlarına ulaşmak için halihazırda Chiliz Chain'i kullanan yaklaşık 80 spor takımından oluşan geniş bir listeye katılmasına imkân tanıyacak.

Tottenham, şu anda açık artırmaları Chiliz Chain'de doğrulanan MatchWornShirt ile ortaklık yaparak zincirin güvenilirliğini ve geniş kullanımını güçlendiriyor. Ayrıca, SPURS sahipleri zincir üstü oylamaya katılabilecek. Bu da aktif taraftar katılımını teşvik edecek.

Spor endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış bir platform olan Chiliz Chain, Spurs Fan Token'in işleyişini kolaylaştıracak. Zincir, iki milyondan fazla kullanıcı cüzdanına ve 60.000'i aşan günlük kullanıcı hacmine sahip olup, geniş erişimini ve güvenilirliğini vurgulamaktadır. Chiliz blockchain platformunun, 2018'deki başlangıcından bu yana takımlar ve ligler için 400 milyon doların üzerinde gelir elde ettiği bildiriliyor.

Tottenham Hotspur Ticari Satış Direktörü Ryan Norys, şunları söyledi:

Fan tokenimiz, mevcut üyelik programımızın faydalarını tamamlayacak. Bu ortaklık, aynı zamanda kulübün futbol faaliyetlerimize yeniden yatırım yapmak için yinelenen ek gelir kaynakları yaratmaya yönelik devam eden çabalarını da göstermektedir.

SPURS tokenleri, 4 Ekim 2023'te bir Fan Token Arzı (FTO) ile piyasaya sürülecek. FTO'nun ardından SPURS, büyük küresel borsalarda listelenecek ve Asya da dâhil olmak üzere çeşitli stratejik pazarlardaki taraftarlara erişilebilirliğini artıracak.

Premier Lig Ekibi, Chiliz ile El Sıkıştı: Fan Token Yolda!

Yeni Kurallar

SPURS, İngiltere'de yeni Finansal Davranış Otoritesi (FCA) düzenlemeleri yürürlüğe girmeye hazırlanırken piyasaya sürülüyor.

Gelecekte kripto varlık pazarlamasına ilişkin FCA düzenlemeleri, projelerin tüm pazarlama materyallerinde açık sözlü risk açıklamalarına yer vermesini gerektirecektir.

FCA, İngiltere'de tanıtılan tüm kripto varlıkları için aşağıdaki dili tavsiye etti:  "Yatırdığınız tüm parayı kaybetmeye hazır değilseniz yatırım yapmayın. Bu yüksek riskli bir yatırımdır ve bir şeyler ters giderse korunmayı beklememelisiniz."

Premier Lig Ekibi, Chiliz ile El Sıkıştı: Fan Token Yolda! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
En İyi 12 Türk Bitcoin Borsası
Rehber Burak Atik
Fan Token Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Kripto Ticaretinin Kralı: Merkezi Olmayan Borsalar (DEX) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
SEC'in Gönderdiği Wells Bildirimi (Wells Notice) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Fenerbahçe Token (FB) Nedir? Nereden Satın Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar