Anasayfa Coin Analiz Profesyonel Trader Gözünden SHIB Analizi: İşte Hedef Seviyeler!

Profesyonel Trader Gözünden SHIB Analizi: İşte Hedef Seviyeler!

Coin Analiz

Shiba Inu, günler devam ederken yakım işlemlerine hız kesmeden devam ediyor. Bir süredir sessizliğini koruyan SHIB, kısa vadede güçlü bir ralli baş

Profesyonel Trader Gözünden SHIB Analizi: İşte Hedef Seviyeler!

Shiba Inu fiyatı, bir süredir tüm piyasa gibi düşüş eğilimi göstermeye devam ediyor. 0,00001100 dolara sıkı sıkıya tutunmaya çalışan SHIB, ek destek olarak aylık S2 destek seviyesi ile hizalanıyor. DOGE katilinde bazı teknik göstergeler ciddi anlamda yeşile dönmüş durumda ve kısa vadede güçlü bir ralli başlayabilir. Peki işin profesyonelleri bu konuda neler düşünüyor? Gelin bu grafiklere ve analizlere şimdi hep birlikte bir bakalım.

  • Shiba Inu fiyatı, trendi tersine döndürmek için kolları sıvamış durumda.
  • SHIB, ATH seviyesinden yaklaşık %90 oranında erimiş durumda.
  • Yukarı yönlü kırılım gerçekleşmesi halinde fiyat, kısa vadede 0.00001708 dolara kadar yükselebilir.

Shiba Inu (SHIB) Teknik Analiz

Shiba Inu fiyatı, Mayıs ortasından bu yana yükselen bir trend çizgisinin yanı sıra düşüşü satın alan boğalardan ve yatırımcılardan destek alarak yoluna devam ediyor. Yukarı yönde azalan bir trend çizgisi oluşmasına rağmen SHIB, zayıf görünümü sürdürmeye devam ediyor. Yükselen trendin üç ila dört kez testten geçip kritik hattı kıramaması, SHIB için olumsuz yansıyor ve bu da onu daha sorgulanabilir hale getiriyor.

Bununla birlikte, boğalar fiyat hareketinin kontrolünü ele almasıyla birlikte talebin daha da fazla artacağını göz önüne alan pek çok ünlü analist, SHIB fiyat hareketinin desteklenerek kısa vadede 0,00001400 doların üzerine çıkabileceğini belirtti.

Böylece SHIB fiyatı, flamayı bir salıncak formasyonu olarak yerine getirdikten sonra 13 Mayıs'taki kayıplarını telafi edecek şekilde ayarlandı.

Mükemmel bir senaryoda Shiba Inu fiyatı, 0,00001708 dolara kadar yükselebilir. Ayrıca, Göreceli Güç Endeksi'nin (RSI) aşırı alıma doğru yönlendiğini belirtmekte fayda var.

Profesyonel Trader Gözünden SHIB Analizi: İşte Hedef Seviyeler!

Yine de, arka planda birçok hareketli parça var ve birkaç çözülmemiş jeopolitik olay da fiyat hareketini elbette ki etkiliyor. Oluşabilecek olumsuz senaryolarda SHIB, ilk olarak 0.00001044 doları test edecektir. Bu bölgenin kaybedilmesi durumunda popüler meme coin, bir sonraki destek hattına doğru yani 0.00001000 dolara doğru hareketlenebilir.

Biz sizinle yazımızı paylaşırken SHIB, 0.00001139’dan borsada işlem görmeye devam ediyor. Yine de, DOGE katilinin son bir ayda %51’den fazla değer kaybı yaşadığını unutmamakta fayda var.

Profesyonel Trader Gözünden SHIB Analizi: İşte Hedef Seviyeler! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)