Kripto Para Haberleri

Pundi X[new] (PUNDIX) Fiyat Analizi: Son 6 Saatte Yüzde 71 Değer Kaybetti

Pundi X [ESKİ] (NPXS-USD) Kripto para birimi son 6 saat içinde %71.00 düşüş ivmesinde… 28 Haziran Pazar 07:07 EST’de Pundi X [ESKİ] (NPXS-USD) 0,01$’da.

Hacim

Pundi X [OLD] için bugün en son bildirilen hacim 30013 olup, ortalama hacmi olan 46787381,87’nin %99,94 altındadır.

Tüm Zamanlar En Yüksek ve En Düşük

Pundi X [OLD]’in mevcut değeri, 14 Mayıs Pazartesi günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.01$’ın %93.25 altında 0$’da.

Pundi X [OLD]’in mevcut değeri, 13 Mart Cuma günü tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0.01$’ın %1169.83 üzerinde olan 0.01$’da.

Piyasa Değeri ve Arz

Pundi X [OLD]’in şu anki piyasa değeri 230104380…

Pundi X

Sosyal Ağlar

Şu anda Pundi X [ESKİ] (NPXS-USD) 155883 Twitter takipçisine ve 21520 Reddit abonesine sahip.

Grafiği

Pundi X [ESKİ]’nin geçen haftası, geçen ayın ve son çeyreğin cari oynaklığı sırasıyla %4.86, %0.31 ve %12.84 idi.

Bir finansal varlığın ne kadar değişken olduğunu (bir dönemdeki en düşük ve en yüksek değer arasındaki değişim) ölçen Pundi X [ESKİ]’nin mevcut oynaklık sıralaması, %34,76 (geçen hafta), %17,60 (geçen ay) ve %12,84 idi. (son çeyrek), sırasıyla.

Bitcoin ile ilgili haberler

25 Haziran Cuma günü Business Insider’a göre, “Bitcoin Yasası, Haziran ayında 84 oydan 62’sini alarak bir süper çoğunluk tarafından onaylandığından beri, bir miktar muhalefetle karşılandı.”

‘Büyük kısa’ şöhretin michael burry, ‘tüm çöküşlerin anası’ hakkında daha önce uyarıda bulunduktan sonra Bitcoin’de düşüş eğilimi gösteriyor. 24 Haziran Perşembe günü Business Insider’a göre, “Hedge fonu yöneticisi, yatırımcı ve doktor olan Michael Burry, “büyüklüğe” yaklaşan trend varlıklardaki kayıpları öngören agrim uyarısı yayınladıktan günler sonra Bitcoin (CRYPTO: BTC) üzerindeki düşüş duruşunu tekrarladı. ülkelerin.”

Microstrategy’nin yetkilisi, Çin Bitcoin çıkışının beklenmedik bir şey olduğunu söylüyor 25 Haziran Cuma günü Bloomberg Quint’e göre, MicroStrategy Inc. CEO’su Michael Saylor, “Çin’in kripto para birimleri üzerindeki baskısı “trilyon dolarlık” bir hataya dönüşebilir ve Kuzey Amerika’daki Bitcoin madencilerine şimdiden beklenmedik bir düşüş getirdi.” dedi. Saylor Cuma günü Bloomberg Television’da yaptığı açıklamada, “MicroStrategy, Çin’den çıkış olmasaydı, son Bitcoin alımları için iki veya üç kat ödeme yapmış olabilir.”

El Salvador, kullanımını artırmak için vatandaşlara 30 dolarlık Bitcoin teklif ediyor. 25 Haziran Cuma günü Bloomberg Quint’e göre, “Bitcoin küresel olarak 600 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olduğundan ve bunu yaparsak, Bitcoin sahibi yatırımcılar ve turistler ülkeye gelecek ve Salvadorlulara ve ekonomiye fayda sağlayacak” dedi Bukele. Bukele, “Chivo cüzdanı Eylül ayında indirilmeye hazır olacak ve diğer Bitcoin cüzdanlarıyla uyumlu olacak.” dedi.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu