Coin Rehberi

Qtum (QTUM) Nedir, Nasıl Alınır?

Merkezi Singapur’da olan ve Qtum vakfı tarafından yaratılan bir proje ile karşınızdayız. Açık kaynak kodlu bir blok zincirden söz ediyoruz. Qtum da blok zincir alt yapısını kullanan gerçek bir uygulama platformu olarak karşımıza çıkıyor.

Bitcoin Core ve aynı zamanda Ethereum sanal cihazları üzerinde yer alan bir algoritma ile oluşturulan ve aralıksız çalışan, hızlı olmasının yanı sıra güvenlik seviyesi üst seviyede olan bir oluşumdan söz ediyoruz. İş dünyası ve reel dünya ilişkilendirmesine bağlı yapı ile uyumlu ve bu uyum durumu da Qtum’u daha tercih edilir ve daha işlevsel hale getiriyor.

Qtum (QTUM) Ne İşe Yarar?

Qtum için Btc ve Eth karışımı bir yapı demek mümkün ve zaten birçok farklı kaynakta da benzer yorumlara ve tanımlamalara rastlayacaksınız. Altyapı üzerinde mevcut olan tüm uygulamaların sorunsuz, hızlı ve aynı zamanda güvenli bir şekilde çalışabilmesini sağlıyor.

İşlevi tam olarak budur ve an itibarıyla detaylı bir inceleme yaparsanız bu amaca uygun şekilde hedeflerini doğrudan yerine getirdiğini de net bir şekilde görebiliyoruz. 

Qtum (QTUM) Nereden Alınır?

Binance, Qtum alım satım işlemleri için tercih edebileceğiniz güvenilir adreslerden biri. Binance ile birlikte yine dünyanın önde gelen birçok farklı kripto para borsasında da bu dijital varlığın listelendiğini görebiliyoruz. Binance üzerinden işlem yapmak çok daha kolay olduğu için önceliğimiz bu isim oluyor.

Qtum (QTUM)

Qtum (QTUM) Nasıl Alınır?

Binance hesaplarınıza btc ya da eth varlığı ekleyerek bu iki işlem çifti üzerinden alım yapabiliyorsunuz. Doğrudan Türk Lirası varlığı karşılığında alım yapmak mümkün değil.

Qtum (QTUM) Kurucusu Kim?

Kurucu isim olarak Patrick Dai ile karşı karşıya geliyoruz.

Qtum (QTUM) Neden Artıyor?

Qtum, an itibarıyla en hızlı ödeme sistemlerinden biri ve eğer gelecekte iyi bir yatırım ve ortaklık çalışmasına imza atarsa inanın bize dijital para devrini tek başına başlatmış olabilir. Teknik gelişmeler ve son dönemde yapılan güncelleme duyuruları ile birlikte Qtum’da gözle görülür bir artış meydana geldi. Bu tür artışları etkileyen çok sayıda faktör var ancak ne yazık ki geleceği görmek ya da kesin yargılar sunmak pek de mümkün değil.

Qtum için birçok analist olumlu konuşuyor ve yapılan yorumlar ile birlikte değerlendirmelere göz atarsanız eğer bizimle hem fikir olduklarını sizler de fark edeceksiniz. Geleceği olan bir alt coin ve doğru adımlar atıldığında kesinlikle daha dikkat çekici ve daha tercih edilen bir alt coine dönüşecektir.

Testnet Başarılı Sonuç Verdi

Testnet aşamasını başarı ile geride bırakan Qjswap, geçtiğimiz hafta Qtum ana ağına taşınarak kullanıma hazır hale getirildi. Qjswap, QRC20 tokenleri için likidite havuzları duyurusu da yaptı. Bu ekleme ile birlikte kullanıcılar sorunsuz bir şekilde kendi havuzlarını oluşturtabilecek.

Qtum’daki artışın en önemli nedenlerinden bir tanesi olarak gösterilen bu gelişme, kısa süre içerisinde grafiklere de yansımış durumda.

Qtum (QTUM) Fiyatı

Türk Lirası.

Qtum (QTUM) Piyasa Değeri

Türk Lirası gibi bir piyasa değerine sahip ve bu rakam da Qtum’un ne kadar kıymetli bir dijital varlık olduğunu net bir şekilde gözler önüne seriyor.

1 Qtum (QTUM) Kaç TL?

An itibarıyla bu değer Türk Lirası olarak karşımıza çıkıyor.

1 Qtum (QTUM) Kaç Dolar?

Dolar.

Qtum (QTUM)

Qtum (QTUM) Yükselir mi?

Yakın zamanda yapılan güncelleme ile birlikte beklediğimiz artış gerçekleşti ancak devamında ne olur ya da nasıl bir süreç karşımıza çıkar ne yazık ki bilmiyoruz. Analistler de Qtum hakkında çok belirgin ön görülerde bulunmuyor ancak geleceği olan ve uzun vadede kazandıracak olan bir alt coin olduğu gerçeğini de unutmamak gerekiyor.

Qtum (QTUM) Madenciliği (Mining) Nasıl Yapılır?

Madencilik ne yazık ki yapamıyorsunuz. Proof of stake metodunu kullanarak coinlerinizi platformda barındırabilir ve coinlerinizi yükselişini izleyebilirsiniz. Mining için tercih edebileceğiniz çok sayıda alt coin mevcut ve site içerisindeki farklı makalelerimizde de bu isimlere detaylı bir şekilde yer verdik.

Qtum (QTUM) Geleceği

Qtum, yaptığı çalışmalar neticesinde yatırımcıların güvenini kazanan alt coinlerden biri haline geldi. Geleceği hakkında yine olumlu konuşacağımız dijital varlıklardan bir tanesidir. Hatta bazı analistler daha ütopik yorumlar yaparak dikkatleri de bu isme çekmeyi başarıyorlar. Alt coinler için harika bir yıl olacak ve patlamaya hazır alt coinlerden bir tanesi olarak da Qtum gösteriliyor. Takibe almak da fayda var ve en azından tanışma şansı elde edebilirsiniz. 

Qtum (QTUM) Twitter Adresi

Resmi Twitter hesaplarını takip etmek isterseniz eğer sizler de https://twitter.com/qtum bağlantısını kullanabilirsiniz. Güncel Qtum haberleri ve yine yapılan güncellemeler de bu hesap üzerinden anlık olarak duyuruluyor. Birinci ağızdan öğrenmek için sağlıklı ve doğru bir tercih olacaktır diye düşünüyoruz.

Qtum (QTUM) Analist Yorumları

Qtum, geleceği bir hayli parlak bir dijital varlık. Yalnızca blockhain’de değil, aynı zamanda internet teknolojisinde de devrim niteliğinde çalışmalara imza atması bekleniyor. Güncellemeler, ek uygulamalar ve yapılacak ortaklık çalışmaları ile birlikte kesinlikle daha değerli bir hal alacak. Uzay zinciri ile iş birliği içerisinde olduğunu da hatırlatmak gerekiyor. Blockhain tabanlı uydu sistemine start vermesi de yine mükemmel bir gelişme.

Qtum (QTUM)

Çağı yakalamanın yanı sıra çağın ötesinde işlere imza attıklarını da unutmamak gerekiyor. böyle bir gerçek varken bu alt coine güvenmemek elbette hata olacaktır. Kısa vadede bir yatırım aracı olduğunu söyleyemiyoruz ancak az önce bahsettiklerimizi göz önüne alacak olursanız uzun vadede kesinlikle kıymetli bir dijital varlığa dönüşecek ve yatırımcılar için de harika bir fırsat sunacaktır.

Qtum (QTUM) Ne Zaman Çıktı?

Singapur menşeli bir dijital varlıktan söz ediyoruz. Patrick Dai ve Jordan Earls iş birliği sonucu ortaya çıkan bu proje, kısa süre içerisinde inanılmaz bir büyüme kaydetti ve şu anki konumuna bakarsanız eğer sizler de ne demek istediğimizi daha iyi anlıyor olacaksınız.

2017 Eylül’ünde duyurulan dijital varlık, an itibarıyla bir hayli popüler ve gelecekte bu ismi çok daha sık duyacaksınız. Özellikle güçlü iş birlikleri doğrultusunda geleceğini de koruma altına alıyor ve aslında bu sayede yatırımcılarına da güven aşılıyor. 2021 yılında patlama yapacak alt coinlerden biri olduğunu da hatırlatmış olalım ve analistlerin değerlendirmeleri de bu şekilde.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu