Coin Rehberi

Quant (QNT) Nedir, Nasıl Alınır?

QNT, teknolojik gelişmeler ile birlikte güvenlik maliyetlerinin de doğru orantılı artış gösterdiğini ve bunu azaltmak gerektiğini ifade ediyor. Blockhain teknolojisi doğru ve verimli bir şekilde kullanıldığı takdirde maliyeti azaltmak mümkün ancak daha da önemlisi güvenlik seviyesini yukarılara taşımak çok daha kolay.

Quant, sunduğu çözüm önerileri ile birlikte bunu mümkün hale getirmeyi hedefliyor ve aslında bu hedeflerine de bir şekilde ulaştıklarını net bir biçimde görebiliyoruz. Overledger ve aynı zamanda Goverify teknolojisi sayesinde daha güvenilir bir mecra yaratmış durumdalar.

Quant (QNT) Ne İşe Yarar?

Çok zincirli uygulamaların oluşturulmasını ve bunun yanı sıra ortaya çıkan uygulamaların kullanımını daha kolay hale getirmeyi hedefliyor ve bu hedefine de ulaşmış görünüyorlar. Overledger teknolojisi ile birlikte internet zincirlerini bağlamak adına kullanan ilk blockhain sistemi olduğu gerçeğini de unutmamak gerekiyor.

Quant (QNT) Nereden Alınır?

Binance elbette her zaman önceliğimiz ancak dilerseniz Bittrex isimli kripto para borsasını da tercih edebilirsiniz. güvenilirlik ve hız konusunda iki isim de taleplerinize kusursuz bir şekilde yanıt veriyor olacaktır.

Quant (QNT) Nasıl Alınır?

Borsa hesaplarınızda btc ya da eth varlıklarınızın olması gerekiyor. Türk Lirası varlığı karşılığında doğrudan satın alma işlemi mümkün değil. Bunu birçok dijital varlıkta yaşıyorsunuz ve bu tür durumlarda btc ya da eth çiftlerinden birini kullanarak sizler de sorunsuz bir şekilde işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Quant (QNT) Kurucusu Kim?

2015 yılında Gilbert Verdian tarafından kurulmuştur.

Quant (QNT) Neden Artıyor?

Abd’den Avustralya’ya bir genişleme planı ve gerçekçi bir hedef söz konusu. Ceo tarafından yapılan bu açıklama ile birlikte grafik kısa süre içerisinde yükselişe geçti ve fiyat artışı meydana geldi. Bunun yanı sıra iş birliği ve ortaklık duyuruları da Quant2ın artışındaki en önemli unsurlardan biri olarak gösteriliyor.

Saldırı Quant’a Olumlu Yansıdı

Saudi Aramco’ya düzenlenen saldırı, Arabistan’daki petrol üretimine olumsuz etki edecek söylentileri ile daha dikkat çekici bir hal aldı. Yatırımcılar, bu saldırı sonrası güvenli bir liman ararken ilgin bir dijital varlık göze çarptı. Quant, diğer coinlere kıyasla bu durumdan olumsuz etkilenmedi ve tam aksine olumlu bir grafik ile karşımıza çıktı.

%14.93 gibi bir yükseliş ile bizleri de şaşırtan Quant, bu dönemde yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği dijital varlıklardan biri haline geldi.

Quant (QNT) Fiyatı

Türk Lirası.

Quant (QNT) Piyasa Değeri

Türk Lirası gibi bir piyasa değeri karşımıza çıkıyor. Bu değer, dijital varlığın ne kadar kıymetli olduğunu da gözler önüne seriyor. Dolar gibi bir 24 saatlik ticaret hacminden söz etmek mümkün ve aslında bu değerler de Quant’ın piyasada nasıl bir yere sahip olduğunu ve ne kadar güçlü olduğunu gözler önüne seriyor. Geleceği olan bir dijital varlık ve yaptığı iş birliklerinin yanı sıra ortaklık anlaşmaları ile de geleceğini güvence altına almayı başarıyor.

1 Quant (QNT) Kaç TL?

An itibarıyla Türk Lirası olarak karşımıza çıkıyor.

1 Quant (QNT) Kaç Dolar?

USD.

Quant (QNT)

Quant (QNT) Yükselir mi?

Quant’ta son haftada büyük bir düşüş yaşandı ancak bu düşüşün bir çakılmayı beraberinde getireceği ön görülmüyor. Tam aksine kısa süre içerisinde bir toparlanma gerçekleşecek ve bu düşüş sona erecek. Aslında biraz daha sabırlı davranmak mümkün ve bunun sonunda Quant’ın alım yapmak için çok daha uygun bir seviyeye ineceğini ön görüyoruz. Şu an için de alım yapılabilir fakat devam eden düşüş değerlendirildiğinde beklemek çok daha doğru olacaktır.

Quant, son dakika olarak verdiğimiz saldırı döneminde en çok dikkat çeken ve hatta en çok yükseliş kaydeden dijital varlıklardan biri oldu. Hatta Ceo’nun yaptığı açıklamaya göre bu dönemde çok sayıda yeni yatırımcılar ile de tanışıldı. Yatırımcılar için güvenilir bir liman olmasının en önemli nedenlerinden bir tanesi de budur. Benzer dönemlerde Quant, yatırımcılarını ve kendisine güvenenleri kesinlikle yanıltmadı ve diğer coinlere kıyasla çok daha farklı bir ivme sergiledi.

Elbette bu ivmeyi sürdürüp sürdürmeyeceğini ön göremiyoruz ancak uzun vadede kazandıracak bir dijital varlık ve yeni dönem teknolojisini yakından takip ediyor olması, bu doğrultuda çalışmalar yapıyor olması da bu varlığı daha tercih edilir hale getiriyor.

Quant (QNT) Madenciliği (Mining) Nasıl Yapılır?

Madencilik yaparak kazanç elde edebileceğiniz yani mining’e izin veren bir alt coin değil. Bunun için piyasadaki farklı dijital varlıklara göz atabilirsiniz ve mining işlemine izin verenlere mutlaka rastlayacaksınız.

Quant (QNT) Geleceği

Dijital dünyayı yakından takip eden ve internet teknolojisini de gzö ardı etmeyen Quant, yeni dönemin en dikkat çekici parçalarından biri haline gelecek. Aldığı güncellemeler ve bu konuda yaptığı yatırımlar ile birlikte geleceği konusunda da olumlu düşünmemize yardımcı oluyor. İşlem hızı ve güvenlik seviyesi konusunda an itibarıyla mükemmel bir platform ve az önce de dile getirdiğimiz gibi dijital dünyayı baz alarak hareket ediyor olması da çağı yakaladığını gözler önüne seriyor.

Bu tür bir dijital varlığın geleceği hakkında olumsuz konuşmak tabi ki mantık dışı olacaktır. Kar ya da zarar durumundan bahsetmiyoruz ancak bazı alt coinler gibi tarihin tozlu raflarına gömülecek kadar yetersiz değil. Tam aksine her geçen gün biraz daha gelişme kaydediyor ve yatırımcı sayısını arttırarak daha kalabalık bir aileye dönüşüyor. Bu ailedeki yerinizi bir an önce alabilir ve sizler de yatırım seçeneği olarak Quant’ı tercih edebilirsiniz.

Quant (QUANT) Twitter Adresi

An itibarıyla 17k takipçiye sahip yarı fenomen bir Twitter hesabı ile karşı karşıya geleceksiniz. Yeni dönemde adını daha sık duyacağımızı düşündüğümüz ve böyle ön gördüğümüz quant için sizler de https://twitter.com/quant_network adresini kullanabilir ve resmi Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.

Quant (QNT)

Quant (QNT) Analist Yorumları

Quant, son haftayı baz aldığımızda belirgin bir düşüş yaşıyor ve az önce de ifade ettiğimiz gibi bu düşüş, Quant ile tanışmak ve yatırım aracı oluşturmak isteyeler için harika bir fırsat sunuyor. Biraz daha sabredip daha düşük seviyeden Quant alımı yapılabilir çünkü analistler bu düşüşün uzun sürmeyeceğini ve kısa bir süre içerisinde toparlanma yaşanarak grafiğin yükseliş kaydedeceğini ifade ediyor.

Quant (QUANT) Ne Zaman Çıktı?

Dijital gelişmeler ve teknolojinin her geçen gün biraz daha gelişmesi ile güvenlik sorununun gündeme geldiğini ve artık güvenlik önlemleri üretmenin çok maliyetli olduğunu ifade eden ve bunun önüne geçmek adına yaratılan bir platformdan söz ediyoruz. 2015 yılında Gilbert Verdian tarafından piyasaya sürüldü ve birçok borsada kabul gördü. Geleceği olan bir dijital varlık ve kısa vadede olmasa bile uzun vadede kazandıracak bir yapılanma olduğunu düşünüyoruz.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu