Kripto Para Haberleri

Quebec seçimlerden sonra ”madenciler kralı” çıkarabilir

Quebec (Kanada) bölgesinde yakın zaman diliminde yeni yerel seçimler yapılacak ve yeni belediye başkanı seçilecek. Yeni seçilecek olan belediye başkanının kripto paralar konusunda vaatleri ve diğer enerji alanındaki yaptığı açıklamaların birkaç aday arasında git gellere sebep olduğu, yeni yönetim ile birlikte soğuk iklime sahip olan bölgenin çok daha fazla etkin ve etkili şekilde madenciler için bulunmaz bir ‘cennet’ olabilecek olduğu değerlendirmesi yapılmakta.

Bölgenin aşırı soğuk olan iklimi sayesinde madencilik için son derece uygun olması ancak daha önce yapılan tüm ucuz enerji başvurularının yerel belediye tarafından reddedilmesi dolayısı ile madencilik şirketlerinin istilasına uğrayamayan Quebec (Kanada) bölgesinin yeni yönetim ile birlikte iklimlendirme konusunda sorunlar yaşanmaması, madencilik için tam gereken hava ortamının 7 gün 24 saat geçerli olması sayesinde enerji fiyatlarınında ucuzlaması veya daha uygun fiyatlar ile madencilik şirketlerine enerji verilmesi durumunda ”madenciler kralı” ve krallarının çıkabilecek bölge olabileceği iddia edildi.

Bölgede ”sıcak” kavramının olmaması etkiliyor

Kripto para madencileri Quebec (Kanada) bölgesine gitmek ve burada üretim yapmak isteme nedenleri olarak ise Kanada’nın dünyanın en zengin ülkeleri arasında olması ve demokrasi, insan hakları ve hukuk konularında Asya ve diğer birçok ülkeye oranla çok güvenilir olmasını gösteriyor. Bunun kendileri için çok önemli olduğunu belirten kripto para madencileri ve şirketleri için bölgeyi en önemi madencilik yapılabilecek yerler arasında olmasını sağlıyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  ICO'lar hızla ilgi kaybediyor

Bölgesel olarak Kanada yönetimi ise bu konulara karışmayarak, yerel yönetimlerin bu konular hakkında kararlar verebilecek olduklarını ve sadece yerel yönetimlerin bu kararları almakta yetkili olduğunu belirterek ülke genelinde kripto para madencileri ve şirketleri için çok uygun fiyatlar ile enerji verilmesinin mümkün olmadığını ve hakların korunması gerektiği konusunda çok net.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu