Bitcoin Haberleri

Rakamlara göre Bitcoin Temmuz’dan önce 100.000 dolara çıkacak!

Bitcoin baştan sona bir sayı oyunudur. Sadece 21 milyon BTC var olacaktır. Kod ve fikir birliği algoritması karmaşık matematikten oluşur. Çıkartılan toplam Bitcoin sayısı her 4 yılda bir 2’ye bölünüyor ve bu böyle devam ediyor…

Hepsinden önemlisi bir kripto para sermaye yöneticisine göre BTC Temmuz 2021’ye kadar 100.000 dolara çıkacak. Yine de bunun olması için Bitcoin fiyatının istikrarlı bir şekilde yükselmesi gerekiyor ve aynı zamanda bu hedefin yoluna çıkabilecek bir şey var.

Bitcoin Fiyat Artış Oranı: BTC temmuz ayına kadar 100 Bin dolara çıkacak

Bitcoin’in bugün BTC başına neredeyse değersiz seviyelerden 60.000 doların üzerine çıkması inanılmaz değilse nedir? Eşsiz bir yatırım getirisinin ötesinde bile, BTC bir bilim kurgu filminden koparılmış gibi başlayan bir hikâye gibidir: Gizemli bir kişi, tüm para birimlerine karşı gelir ve hatta bu hareketi karşılığında hiçbir şey istemez.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  PwC Luxembourg Ekim 2019'da Bitcoin ödemelerini kabule edecek

Satoshi’nin yaratıcısı olduğu Bitcoin artık 10 yıldan daha eski ve çoğu insanın beklentilerinin çok ötesine geçti. Yalnızca geçen yıl içinde piyasa değerine göre önde gelen kripto para birimi, Nisan ayından bu yana günlük ortalama olarak %0,65 oranında büyüdü ve bu da değerinde yaklaşık 10 kat artışla sonuçlandı.

Mevcut hızda, kripto para sermaye yöneticisi Timothy Peterson Bitcoin fiyatının 30 Haziran’a kadar 100 bin dolara ulaşacağını söyledi.

BTC’nin 100.000 dolarlık hedefinin önündeki tek etken:

Bitcoin fiyatı, benzer bir oranda tırmanmaya devam etmek ve koin 100.000 doların üzerine çıkması için geçen yılki ivmeyi sürdürmelidir. 100.000 dolarlık seviye şu anki mevcut fiyata göre 10.000 dolardan daha yakındır ve bu nedenle potansiyel olarak bu seviye daha ulaşılabilirdir.

Bir sonraki döngü için fiyat tahminleri, BTC başına 125.000 ila 325.000 dolar arasında değişiyor. Hatta 400.000 dolarlık tahminler bile var.

Pi Cycle Top Göstergesine göre, yine de bir ihtimal var. Tarihsel olarak doğru olan araç yine doğruluğunu kanıtlarsa önde gelen kripto para birimi Bitcoin’in günlük büyüme oranı buradan itibaren başka bir boğa piyasası patlayana kadar düşmeye başlayacak.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  BTC alanlar şokta! Bitcoin rekor seviyeyi gördükten sonra dibe çakıldı

Bu durumda Bitcoin fiyatı Temmuz ayına kadar 100.000 dolara ulaşmayacak ve bunu çok daha düşük fiyatlara dönüş takip edecektir. Durum böyle olursa kripto para yatırımcılarının piyasa değerine göre bir numaralı kripto para biriminin bu nihai hedefe ulaşması için bir süre daha beklemesi gerekecek.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu