Ran NeuNer’den önemli görüşmeler

1 Dakikada Okunabilir


Ran NeuNer düzenlenen etkinlikte konuştu. Kripto para yatırımcılarının geleceği hakkında konuşan Ran NeuNer, kripto para birimi ile ilgili olan isimlerle de bir süre boyunca sohbet etti.

Kripto paralar hakkındaki yorumları ile tanınan ünlü isim, yatırımcıların gelecekte neler yaşayabilecek olduklarını açıkladı.

Daha fazla alıcı, daha çok satıcı eski bir argümandır. 3.200 dolara kadar düşen Bitcoin fiyatının daha fazla düşmesini beklemiyoruz ancak bu seviyeyi dip seviye olarak gördük ve kripto paraların düştüğünü ve bir anda dip fiyata düşebilecek olduğunu hepimiz anladık.

NeuNer’in konuştuğu bir diğer önemli isim Blockstrem’in CEO’su Adam Back ismi oldu. Blockstream’in Bitcoin blok zincirini uydulara nasıl hareket verebileceği ve internetsiz kripto para gönderip gönderemeyecek oldukları konusunda bazı görüşmeler yapıldı.

CEO ayrıca şirketin bir yıl boyunca başarıyla çalıştıktan sonra, neredeyse tüm coğrafi senkronize uydularla küresel bir kapsama alanı elde ederek, ağlar üzerinde ek bir kapsama alanının çalışmalarını da kendilerinin başlattıklarını açıkladı.

İnternet olmadan kripto para gönderilmesine imkan verecek bu teknoloji sayesinde kripto paraların değeri herhangi bir nedenden dolayı olmasa bile sadece bu haber sonrası az da olsa artış gösterebilir.

Blockstream’in hizmetinden bahseden Back açıklamasında şöyle dedi:

Ülkedeki siyasi kargaşa anında ve aşırı zor koşullarda paraya erişmesi gereken biri, hükümetlerin Arap Baharı döneminde interneti kapattıklarını hatırlıyoruz, bunu engellemek için bu teknolojiden yararlanacağız.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
121
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
121
Şaşkın
Lol Lol
242
Lol
Harika Harika
121
Harika
Korkunç Korkunç
80
Korkunç
Uğur Acar
28 yaşındayım, 6 senedir gazetecilik yapıyorum ve kripto para yatırımcısı olmamdan ötürü Bitcoin haberleri konusunda yazılarımı okuyucular ile buluşturuyorum. İngilizce biliyorum ve sürekli fotoğraf çekmek hobilerimden sadece bazıları.
error: Kopyalama Engellendi!