Anasayfa Altcoin Raoul Pal: Solana, Boğa Koşusunda Diğerlerini Geçebilir

Raoul Pal: Solana, Boğa Koşusunda Diğerlerini Geçebilir

Altcoin

Goldman Sachs CEO'su Raoul Pal, Solana'nın yaklaşmakta olan boğa koşusunda diğerlerinden daha iyi bir performans gösterebileceğini ifade etti.

Raoul Pal: Solana, Boğa Koşusunda Diğerlerini Geçebilir

Makro uzmanı ve eski Goldman Sachs CEO'su Raoul Pal tarafından yapılan değerlendirmeye göre, yaklaşan kripto boğa koşusunda bir Ethereum (ETH) rakibi diğerlerinden daha iyi performans gösterebilir.

Pal, piyasalar sonunda toparlandığında, Ethereum'un (ETH) en büyük rakiplerinden bazılarının büyük kazanç elde edeceğini ileri sürdü. Pal, kullanımdaki artışın ardından Ethereum'a (ETH) ek olarak Solana (SOL), Avalanche (AVAX) ve diğer protokollerin önemli ölçüde benimsendiğini söyledi. Sonuç olarak, Ethereum'un (ETH) lider olacağını ve yeni bir boğa piyasası başlarken arkasından diğer kripto para birimlerinin geleceğini belirtti. 

Solana'nın Takip Edilmesini Önerdi 

Pal ayrıca, Layer-1 çözümleriyle rekabetin 2020 ile 2021'in sonları arasında Ethereum'a (ETH) benzer bir performans göstereceğine inanıyor. İzlenecek en yakın rakip olarak da Solana'ya (SOL) işaret ediyor. 

Pal'e göre, bu döngüdeki Layer-1 kripto paralarının birçoğunun önceki döngüdeki Ethereum'a (ETH) benzer olacağına inanıyor. Sonunda oldukça güçlü zincirler önemli ölçüde büyüyecekler. Pal, bunların hangi kripto para birimleri olabileceğinden emin değil. Aslında Solana'ya işaret etti ama herhangi biri de olabilir. Pal, bunun için Solana'ya (SOL) diğerlerinden daha fazla para ayırdı.

Raoul Pal: Solana, Boğa Koşusunda Diğerlerini Geçebilir

Real Vision'ın yaratıcısı ayrıca, potansiyel olarak bir yükseliş modeli oluşturduğunu iddia ettiği Ethereum (ETH) ticaret çiftinde Solana'yı (SOL) takip ettiğini iddia ediyor.

Pal, DeMark göstergesinin Solana (SOL) ve Ethereum (ETH) ticaret çifti için çeşitli zaman dilimlerinde yükselişe geçtiğini söylüyor. Bu gösterge, en son maksimum ve minimum fiyatları bir önceki dönemin fiyatıyla karşılaştırarak bir varlığın yön eğilimini belirlemeye çalışır. Ayrıca bir miktar Ethereum (ETH) varlığını olduğunu da ekleyen Pal, bunu henüz riske atmaya hazır olmadığını söyledi. 

Raoul Pal: Solana, Boğa Koşusunda Diğerlerini Geçebilir içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Haber Hakkında Bir İfade Bırak
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Yorumlar(0)