Altcoin Haberleri

Ratcoin mi? O da Ne?

2021 yılına gelindiğinde insanlar için en popüler yatırım aracının kripto paralar olduğunu net bir şekilde görebiliyoruz. Hal böyle olunca her geçen gün yeni bir kripto para birimi ile tanışıyoruz. Onlardan biri de Ratcoin olarak karşımıza çıkıyor. Düşük risk ve yüksek getiri algısı kripto para birimlerinde çok daha dikkat çekici bir hal almış durumda.

Bitcoin ile başlayan süreç, çok sayıda kripto para biriminin piyasada kendine yer bulması ile birlikte gerçek bir akıma dönüştü. Şu an yalnızca bireysel yatırımcılar değil, aynı zamanda kurumsal yatırımcılar da kripto paraları tercih etmeye devam ediyorlar.

Ratcoin de piyasanın yenilerinden ve kısa süre içerisinde birçok yatırımcının ilgisini çekmeyi başardı. Peki ama nedir bu ratcoin? Gelin hep birlikte bu soruya yanıt arayalım ve ratcoin’i daha yakından tanımış olalım.

Ratcoin Nedir, Nasıl Bir İşleyişe Sahip?

Ratcoin, işlemleri yürütmek ve aynı zamanda kayıt altına almak adına merkezi olmayan bir blok zincirini kullanmayı tercih ediyor. bu konuda diğer kripto para birimleri ile aynı işleyişe sahip olduğunu sizler de fark etmiş olacaksınız.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Mark Cuban açıklıyor! Dogecoin'in Geçerli Bir Kripto Para Birimi Olması için Neler Gerekiyor?

Bir meme coin olarak piyasaya sürüldü. Bu konuda onu en yakın kıyaslayacağınız para birimi ise tabii ki Dogecoin olacaktır. Eğlence amaçlı olarak, insanların kripto para birimlerine yatırım yapmalarını sağlayacak bir proje olduğunu da ifade ediyorlar.

İnternette yayılan bir dedikodu ise ilginizi çekeceğe benziyor. Bazıları Ratcoin için Elon Musk’ın parası yakıştırması yapıyor. Fakat kısa bir süre sonra Rat yaratıcılarından bir açıklama geldi ve Elon Musk2ın konu ile herhangi bir ilgisinin olmadığı duyuruldu.

Rat arzı 9 milyar jeton ile sınırlandırılmış durumda. Madencilik için blok süresi ise 3 dakika olarak karşımıza çıkıyor. Yeni bir şaka para birimimiz oldu diyebiliriz ve eğlenerek kazanmak isteyenler için doğru bir yatırım aracı olabilir. An itibarıyla birçok yatırımcının merceğine ve piyasaya yeni adım atacak olan ya da atmış olan madeni paraların kısa süre içerisinde büyük kitlelere ulaştığı gerçeğini de es geçmemek gerekiyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu