Coin Fiyatı

Ravencoin (RVN) Fiyatı ve Grafiği – 1 RVN Kaç TL Kaç Dolar?

Ravencoin (RVN) Nedir?

Ravencoin (RVN) dijital bir eşler arası (P2P) ağdır. Ravencoin (RVN) özellikle varlıkların bir taraftan diğerine aktarılması işlevini verimli bir şekilde ele almak için tasarlanmış özel bir blok zinciridir. Bitcoin kodunun bir çatalı üzerine inşa edilmiştir ve Game of Thrones adlı TV dizisine atıfta bulunularak adlandırılmıştır.

Ravencoin (RVN) Hangi Borsalarda Bulunur?

Ravencoin (RVN) 50’den fazla kripto para borsasında bulunuyor. Ravencoin (RVN) Binance, TRBinance, Huobi Global, Bittrex, Gate.io, OKEx, ProBit global, Indodax, WazirX, CoinDCX, Paribu, Bitay, Bitvavo ve CoinEx gibi kripto para borsalarından alınabilir. RVN listelenmiş diğer borsalardan da Ravencoin (RVN) alıp satabilirsiniz.

Ravencoin (RVN)

Son Dakika Ravencoin (RVN) Fiyatı 2021

Son dakika Ravencoin (RVN) fiyatı: Ravencoin (RVN) şu anda dolardan işlem görüyor. Ayrıca Ravencoin (RVN) TL karşısında Türk lirasından işlem görüyor.

Ravencoin (RVN) Piyasa Değeri

Ravencoin (RVN) piyasa değeri: RVN’nin toplam piyasa değeri dolardadır. Bu toplam piyasa değeri ile Ravencoin (RVN) şu anda dünya genelinde en büyük 104’üncü kripto para birimidir. Ravencoin (RVN) toplam arzı 21.000.000.000 RVN’dir ve dolaşımda 9.117.040.000 adet Ravencoin (RVN) bulunmaktadır.

Ravencoin (RVN) Hacmi

Ravencoin (RVN) hacmi dolardadır. Bu hacmin en büyük çoğunluğu (%16) Binance borsasında RVN/USDT çiftindedir.  RVN/TRY çifti ise en büyük hacimli (%14) ikinci ticaret çiftidir ve yine Binance borsasındadır.

Ravencoin (RVN) Grafiği

Ravencoin (RVN) grafiği aşağıdaki gibidir. Bu grafiği göz atacak olursak, Ravencoin (RVN) 4 ay önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.2854 dolara çıkmıştır. Şu anda fiyat bu seviyenin %81 altındadır. Ravencoin (RVN) fiyatı şu anda genel kripto para piyasa hareketi ile eş değer bir hareket göstermektedir. Bu yüzden BTC ve ETH’de olacak bir düşüş ya da yükseliş Ravencoin (RVN) fiyatını da büyük ihtimalle benzer bir şekilde etkileyecektir.

Ravencoin (RVN) Alınır mı?

Ravencoin (RVN) Türkiye’de sevilen kripto paralardan biridir. Binance’ın küresel versiyonunda RVN/TRY çifti en yüksek hacimli 2. ticaret çiftidir. Ayrıca Ravencoin (RVN) TRBinance, Paribu ve Bitay borsalarında da listelenmiştir. Ravencoin (RVN) Bitcoin’den ayrılan kripto paralardan biri olduğu için fiyat hareketi genellikle BTC’ye benzer olacaktır. Bu yüzden Ravencoin (RVN) alınabilir bir yatırım olabilir ve hatta fiyatı da çok düşüktür.

İlginizi Çekebilir: Shiba Coin Geleceği 2021 – SHİB Coin Alınır mı?

Ravencoin (RVN) Madenciliği

Ravencoin (RVN), bir Bitcoin çatalıdır, yani Bitcoin blok zincirinden ayrılmıştır. Böylece, Ravencoin (RVN) madenciliği yapılabilir. Yine de biraz sonra bahsedeceğimiz gibi ASIC madenciliği tavsiye edilmez. 6 Mayıs 2020’de X16R ve X16RV2’nin yerini alan “KAWPOW” adlı bir iş kanıtı madenciliği algoritmasına geçti. Bu yeni algoritma yalnızca güvenliği sağlamakla kalmıyor aynı zamanda ağı baskın ve güçlü ASIC madencilik donanımlarına karşı dayanıklı olacak şekilde geliştirdi.

Ravencoin (RVN) madenciliği ASIC madencilik donanımları yerine CPU ve GPU madenciliği tarzında yapılabiliyor.

Ravencoin (RVN) Yorumları

Tüm altcoinler gibi Bitcoin’e göbekten bağlı altcoin. Bitcoin bayılırsa bunlar da ölüyor.

Ravencoinin 0.25 dolara ulaşacağını düşünüyorum. Sonra burada oturup bir dinlenir, soluklanır ardından 1 dolarlık hedefe doğru devam eder.

Çıkacak daha ama nazlı biraz. Çünkü abisi BTC uslu durmuyor. Bir miktar alıp, kâr alarak gitmekte ve düştükçe ekleme yapmakta fayda var. Bu seviyeden o seviyeden alınır mı diyemem. Günlükçü değilsen her koin her seviyeden alınır.

Maximum arzının henüz 3’te 1’inden biraz fazlası piyasada olmasına rağmen güzel fiyat aralıklarında gidip geliyor. Shitcoinlerden paraları alıp çıkın. Ravencoin gibi coinlere uzun vade yatırımı yapın. Çünkü Raven’in fiyatı böyle kalmayacak. Shitcoinler gününüzü şenlendirir, bu tarz coinler geleceğinizi.

İlgili İçerik: Ravencoin (RVN) Yorum ve Tahminleri 2021

Ravencoin (RVN) Geleceği 2021

Ravencoin (RVN) geleceği parlak kripto paralardan biridir. Ne kadar Bitcoin’den çıksa da Ravencoin (RVN) madencilik sistemini değiştirmiş ve baskın ASIC madencilerini bastırmıştır. Ayrıca Ravencoin (RVN) fiyatı da çok düşüktür. Bu Ravencoin (RVN)’i başarılı bir yatırım haline getirebilir. Ravencoin (RVN) geliştirilme süreci başarılı bir şekilde devam ederse tüccarlar ve yatırımcılar Ravencoin (RVN)’e akın edebilir. Böyle bir durumda Ravencoin (RVN) fiyatı artacaktır. Yine de Ravencoin (RVN) fiyatının büyük oranda Bitcoin’e ve dünya genelindeki kripto para düzenlemelerinin etkilerine bağlı olduğu unutulmamalıdır.

Ravencoin (RVN) Güvenilir midir?

Ravencoin (RVN) uzun süredir piyasalarda bulunan bir koin olduğundan dolayı güvenilirdir. Ancak ki, 3 Haziran 2020’de Ravencoin (RVN) blok zinciri başarılı bir şekilde hacklendi. Saldırı sırasında bilgisayar korsanları, Ravencoin’in tedarik sınırının yaklaşık %1,5’ini oluşturan 315 milyon adet RVN bastı. O zamanlarda bu miktar 21 milyar dolara denk geliyordu. Yine de Ravencoin (RVN) sahiplerinin hiçbiri bu saldırıdan doğrudan etkilenmedi.

Ravencoin (RVN) Nereden Satın Alabiliriz?

Ravencoin (RVN), Tether (USDT) gibi sabit koinler, Bitcoin ve Ethereum gibi diğer kripto para birimlerine ve TRY gibi itibari paralarda çiftleri olan, serbestçe alınıp satılan bir kripto paradır. Ravencoin (RVN) alım satım yapmak için en iyi borsalar şu anda Binance, TRBinance, Huobi Global ve Paribu’dur.

Ravencoin

1 Ravencoin (RVN) Kaç TL?

1 Ravencoin (RVN) kaç TL? Ravencoin (RVN) güncel olarak Türk lirasından işlem görüyor. Anlık Ravencoin (RVN) fiyat takibi için yukarıdaki grafiği takip edebilirsiniz. Ravencoin (RVN) 3 farklı Türk kripto para borsasında listelenmiştir.

1 Ravencoin (RVN) Kaç Dolar?

Ravencoin (RVN) kaç dolar? RVN dolardan işlem görüyor. Ravencoin (RVN) alınabilecek en likit borsa şu anda Binance’dır. Binance üzerinden güvenli bir şekilde USDT yada TRY kullanarak Ravencoin (RVN) alabilirsiniz.

Ravencoin (RVN) Yükselir mi?

Ravencoin (RVN) yükselir mi? Okuyucularımız için aşağıda lider kripto para tahmin sitelerinin Ravencoin (RVN) fiyat tahminini derledik:

DijitalCoinPrice

DigitalCoinPrice, 2021’in sonunda Ravencoin (RVN) fiyatının 0,26 dolar ve ardından 2022’nin sonunda 0,314 dolar olacağını öngörüyor. Fiyatın daha da artması ve 2025’in sonunda 0,54 doların üzerine çıkmasını bekliyor.

PrimeXBT

PrimeXBT, 2022’de Ravencoin (RVN) fiyatının 0,1 doların altına düşebileceğini tahmin ediyor. Bununla birlikte, önümüzdeki beş yıl içinde fiyatın 2025 yılına kadar 0,7 ila 1 ABD dolarına yaklaşmasını bekliyor.

WalletInvestor

WalletInvestor’a göre, Ravencoin (RVN) fiyatı önümüzdeki bir yılda 0.177 dolardan 0.348 dolara yükselebilir. Bununla birlikte WalletInvestor 2026 yılına kadar RVN fiyatının büyük çöküş yaşamazsa 0,946 dolara olacağını düşünüyor.

Gov.Capital

Gov.Capital Ravencoin (RVN) tahminine göre, RVN fiyatı 2021 sonunda 0,253853 ABD dolarına ulaşacak. Gov.Capital önümüzdeki 5 yıl içinde, yani 2025’in sonunda fiyatın 0,616 ABD doları olmasını bekliyor.

Ravencoin (RVN) Ne Zaman Çıktı?

Ravencoin (RVN) 31 Ekim 2017’de duyuruldu ve 3 Ocak 2018’de resmi olarak çıktı. Ravencoin (RVN) bu dönemde madencilik için ikili dosyalar yayınladı: Premine, ICO veya masternode yapmadı. Ravencoin (RVN) şimdiye kadar 2 büyük kripto para rallisinden geçmiş bir kripto paradır.

Ravencoin (RVN) Kurucusu Kim?

Ravencoin (RVN) Bruce Fenton, Tron Black ve Joel Weight tarafından kuruldu.

Bruce Fenton, 2015’ten 2018’e kadar Bitcoin Vakfı’nın yönetim kurulu üyesi ve yönetici direktörü olarak çalıştı ve böylece kripto para alanında iyi bilinen bir isimdir. Tron Black, CEO olarak birkaç yazılım şirketinde çalışmıştır ve 30 yıldan fazla deneyime sahip bir ana yazılım geliştiricisidir. Joel Weight, tanınmış bir çevrimiçi perakendeci olan Overstock.com’da baş teknoloji sorumlusudur. Daha önce Medici Ventures’ta COO ve CTO rollerinde yer almıştır.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu