Ethereum Haberleri

Reddit, Ethereum Hakkında Ciddi Düşünüyor

Popüler bir sosyal platform olan Reddit ve Ethereum Vakfı yeni bir ortaklık kurdu. Bu ortaklık, Reddit’in kripto para destekli ödül sisteminin ölçeklendirilmesine yardımcı olmak için yapıldı. Bu nedenle Reddit kripto para topluluğundan çeşitli fikirler sunmaya ve incelemeye başlamalarını istedi.

Ethereum 430 Milyon Kullanıcıya Açılacak

Reddit, Ethereum Hakkında Ciddi Düşünüyor –

https://www.reddit.com/r/ethereum/

Reddit, ETH tarafından desteklenen “Topluluk Puanları” ödül sistemiyle devam ederken, geliştiricilere ihtiyaç duyulduğunu açıkladı. Bu geliştiriciler, büyüyen sosyal platformun ödül sistemini aylık 430 milyon Reddit kullanıcısı tarafından kullanılabileceği noktaya kadar büyütmesine yardımcı olacak.

19 Haziran 2020’de Reddit, ETH ölçeklendirme çözümlerini yapmak için gereken projeleri yapmak amacıyla ETH Vakfı ile ortaklık kurduğunu kamuoyuna duyurdu.

Reddit, bu ortaklığın amacının Reddit’in şu anda sahip olduğu Topluluk Puanları kullanıcısına destek sağlamak amacıyla bir çözüm olduğunu açıkladı. Geleceğe yönelik plan, aylık 430 milyon kullanıcıyı gören Reddit’in tümüne ölçeklendirmeyi hedefliyor. Reddit, 31 Temmuz 2020’ye kadar ilgilenen geliştiricilerden gelen başvuruları değerlendireceğini belirtti.

Reddit, Topluluk Puanları söz konusu olduğunda bir dizi yeni, benzersiz farklı çözümün gerektiğini vurguladı. Ethereum’da da olduğu gibi bir dizi ölçeklendirme çözümü olacağını, ancak bu çözümlerin kripto para borsa işlemleri için optimize edildiğini ve bu yüzden daha farklı çözümlerin bulunması gerektiğini belirtti.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Roger Ver: Ethereum ICO’lar İçin Harika Bir Platform

“3,5 Milyon Bitcoin Borsalar Arasında Sıklıkla El Değiştiriyor” adlı haberimizi okumak için: https://www.koinbox.net/35-milyon-bitcoin-borsalarda-el-degistiriyor/

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu