Analizler

Ren (REN) Fiyat Tahmini: 10 dolara Yükselecek mi?

Ren (REN) Nedir?

Ren protokolü (eski adıyla Republic Protocol), farklı blok zincirleri arasında kripto para ticareti yapmak için birlikte çalışabilirlik sunar. Kullanıcılar, Ren yazılımında Bitcoin gibi herhangi bir kripto parayı kolayca kilitleyebilir. Kullanıcılar daha sonra ETH’de 1’e 1 oranında RenBTC gibi ERC-20 tokeni elde ederler.

Ren platformunda piyasaya sürülen tokenler portföy yönetimi, borç verme, ticaret ve borçlanma amaçları için merkezi olmayan finans ürünlerinde kullanılabilir. Ren yazılımına gönderilen tokenler burada kalır ve bir ücret ödedikten sonra kilidi açılabilir.

Böylesine saygın işlevlerle, Ren’in kripto para dünyasında ünlü bir isim olması şaşırtıcı değildir.

Ren Fiyatının Şimdiye Kadarki Büyümesi

Ren’in önceki fiyat seviyelerine bakmak mantıklı bir Ren fiyat tahmini yapmanıza yardımcı olabilir. Biri 2018’de diğeri ise 2019’da olmak üzere Ren’in iki adet büyük fiyat zirvesi vardır.

Ren ilk olarak Mayıs 2018’de 0,14 dolar seviyesine çıktı. İkinci ise Ren fiyatı 0.148 dolara düştüğü Ağustos 2019’da yaşandı. 5 Mayıs 2021 yani bugüne gelecek olursak 1 Ren şu anda 0.9399 dolardan işlem görüyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Altcoin Fiyat Analizi ETC, DASH ve XMR: 4 Ağustos 2020

Ren (REN)

Ren (REN) 10 dolara Yükselecek mi?

Uzmanlara inanılacaksa, Ren fiyat tahmini önümüzdeki yıllarda keskin bir artış gösterecektir. Yalnızca Nisan 2021’de REN fiyatı 1 doları birkaç kez geçti. Yine de REN fiyatı sürekli artarken, yükseliş hızı o kadar da etkileyici değildir. Bu yıl sona erdiğinde REN, piyasa değerinde 1 dolar seviyesini rahatça geçmiş olabilir.

Ancak 10 dolar seviyesine ulaşmak REN için uzak bir hedef gibi görünüyor. İşler ilerledikçe Ren’in 10 dolar değerine ulaşmanın işaretlerini sergilemesi en az 7-8 yıl alabilir.

Ren Satın Alınır mı?

Ren’in şu anki fiyatı 0.94 dolar civarındadır ve Ren’in fiyat tahmini 2021 sonunda REN’in 1 doların üzerinde olacağını iddia ediyor. Aynı tahmin önümüzdeki yıllarda bile Ren’in 1 dolar seviyesi etrafında işlem göreceğini belirtiyor.

Şu anda Ren diğer umut verici kripto paraların gösterdiği büyümeyi göstermiyor. Bazı kripto paralar %100-400’lük büyüme oranı sunarken, Ren uzun süre 1 dolarlık seviyenin biraz altında ya da biraz üstünde sıkışık kalabilir.

Bu nedenle, REN satın almak isterseniz, sabit getiri elde edebilirsiniz. İşleri daha iyi bir perspektife sokmak için, Ren’in fiyatı Mayıs 2021’den Mart 2022’ye kadar kademeli olarak artabilir. Bundan sonra, fiyat ani bir düşüş gösterebilir. Böylelikle Ren’i satın almak için şu an ideal zaman olduğu söylenebilir. Bununla birlikte, önemli yükselişleri ummak ancak bir mucize durumunda mümkündür.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ünlü analist açıkladı: Stellar (XLM) keskin bir şekilde düşebilir

Uzun Vadeli Ren Fiyat Tahmini

Ren’in ne olduğunu, fiyat geçmişini ve mevcut durumunu bildiğimize göre, uzmanların Ren fiyat tahmini hakkında ne düşündüğünü bakmanın zamanı geldi:

Ren yaklaşık 0,9399 dolardan işlem görüyor. Gelecekteki fiyatı şöyle görünüyor:

  • 2021 sonunda: 1.17 dolar
  • 2022 sonunda: 1.03 dolar
  • 2023 sonunda: 1.22 dolar
  • 2024 sonunda: 1.41 dolar

Ancak bu fiyatların tahmin olduğu unutulmamalıdır. Ayrıca bu zamanlarda bile, fiyat yüksek ve düşük seviyeler arasında dalgalanacaktır. Bu nedenle, yatırım yaparken dikkatli olun.

Ren (REN)

Sonuç olarak

Ren, kripto para sektöründe popüler bir isimdir ve kripto para çemberi büyüdükçe Ren’in de birlikte büyümesi bekleniyor. Ancak Ren’in 10 dolara ulaşacak mı sorusu başarısız bir reklam kampanyası gibi görünüyor. Elbette Ren değeri artacaktır ama büyüme oranı da orta seviyelerde kalacaktır.

İlgili İçerik: Ren (REN) Nedir, Nasıl Alınır?

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 2 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu