Coin Fiyatı

REN (REN) Fiyatı ve Grafiği – 1 REN Kaç TL Kaç Dolar?

REN (REN) Nedir?

REN (REN), bir ERC-20 standartlı tokendir. REN (REN) farklı blok zinciri platformları arasında birlikte çalışabilirlik ve likidite sağlamak için oluşturulmuş açık kaynaklı bir protokoldür.

Eskiden Republic Protokolü olarak bilinen REN (REN) sanal makine ana ağı RenVM’yi Mayıs 2020’de başlattı ve 2018’de 34 milyon dolarlık ICO düzenledi. Protokolün yerel tokeni REN, Darknodes olarak bilinen RenVM’yi çalıştıran düğümler için bir bağ işlevi görüyor.

REN (REN), blok zincirler arasındaki likidite ile ilgili engelleri kaldırarak merkezi olmayan finansın (DeFi) birlikte çalışabilirliğini ve dolayısıyla erişilebilirliğini genişletmeyi amaçlıyor.

REN (REN) Hangi Borsalarda Bulunur?

REN (REN) nereden satın alacağınızı öğrenmek istiyorsanız, REN (REN) şu anda 100’den fazla kripto para borsasından alınabilir. REN (REN) alım satım yapmak için en iyi borsalar şu anda Binance, Coinbase, OKEx, KuCoin, Huobi Global ve FTX’tir. Kraken, Gate.io, Bittrex ve Poloniex gibi borsaları da kullanarak REN (REN) alabilirsiniz. TRY karşılığında REN (REN) almak istiyorsanız Bitay adlı Türk kripto para borsasını kullanabilirsiniz.

REN (REN)

Son Dakika REN (REN) Fiyatı 2021

Son dakika REN (REN) fiyatı 2021: REN (REN) şu anda dolardan işlem görüyor. TL karşısında ise REN (REN) şu anda Türk lirasından işlem görüyor. REN (REN) sadece Bitay kripto para borsasında TRY karşılığında işlem görmektedir.

REN (REN) Piyasa Değeri

REN (REN) piyasa değeri: REN (REN) şu anda dolarlık piyasa değerine sahip. Böylece piyasa değeri ile en büyük 109. kripto para birimidir.

REN’in 1 milyar (1.000.000.000) tokenlik sabit bir tedariğe sahiptir. Şu anda dolaşımda 997.763.051 adet REN tokeni vardır. REN (REN) 2018’de bir ön satış ve halka açık token satışı gerçekleştirdi ve bu sırada arzın %60,2’si yatırımcılara satıldı.

Ren’in başlangıçta toplam arzın %19,9’u tahsis edilen bir yedek fonu var, diğer bir kısmı ise dahili olarak danışmanlara, ekibe ve kurucularına tahsis edilmiştir. Takıma dağıtılan REN (REN) tokenleri ve danışman tahsisleri için altı aylık bir kilitlenme ile iki yıllık bir kilitlenme süresi ile dağıtılmıştır. REN (REN) arzının diğer %10’u da özellikle ortaklıklar ve geliştirme gibi faaliyetlere ayrıldı.

REN (REN) Hacmi

REN (REN) hacmi: REN (REN) şu anda dolarlık ticaret hacmine sahiptir. Bu hacmin büyük bir kısmı Binance borsasındadır. Toplam hacmin %18’i Binance, %5’i Coinbase ve %4’ü Huobi Global adlı borsalardadır.

REN (REN) Grafiği

REN (REN) fiyat grafiği aşağıdaki gibidir.

Kısa vadede REN (REN) fiyatı toparlanmaya başlamış ve yukarı yöndeki direnç seviyelerinin üzerine çıkmaya çalışmaktadır. Orta vadede REN (REN) fiyatında beklenmedik bir düşüş olmazsa fiyatın daha da yükselmesi muhtemeldir. Yukarı vadede REN (REN) fiyatının önü açıktır ve tüm zamanların en yüksek seviyesini test etme yolunda ilerliyor.

REN (REN) Alınır mı?

Ren ve REN (REN) tokeni çoklu kullanım durumlarına sahip karmaşık bir platformdur, ancak nihayetinde DeFi projelerine giriş ve yatırım önündeki engellerin üstesinden gelmek için tasarlanmıştır. Buna ek olarak REN (REN), DeFi projelerinin Bitcoin (BTC) ve Zcash (ZEC) gibi diğer kripto para varlıklarını listelemelerine olanak tanır. Daha geniş olarak bakacak olursak, kullanıcılar özünde herhangi bir 2 blok zinciri arasında herhangi bir tokeni, örneğin Wrapped Bitcoin (WBTC) ya da Wrapped Ethereum (WETH) gibi tokenlerin versiyonlarını kullanmak gibi orta adımlar olmadan takas edebilirler.

Bu açılardan REN (REN) hem kısa vadede hem de uzun vadede başarılı yatırım olabilir.

İlgili İçerik: Ren (REN) Nedir, Nasıl Alınır?

REN (REN) Madenciliği

REN (REN) madenciliği çok kolay bir şekilde yapılabilir. REN (REN) madenciliği 3 çeşit cihazda yapılabiliyor; ASIC kripto para madencilik donanımı, PC, GPU ya da ekran kartı ve Android telefonlar. Madenciliğe yeni başlıyorsanız Android ya da GPU madenciliği denemeniz tavsiye olunur. REN (REN) madenciliğinin kârlı olduğunu düşünüyorsanız bir ASIC madencilik donanımı alarak kazancınızı bir seviye atlatabilirsiniz.

REN (REN) Yorumları

REN coin yatırımcıları, REN’in geleceğini parlak olduğuna inanıyor. Özellikle Bitcoin fiyatının artışa geçmiş olması ile REN’in de önümüzdeki haftalarda yükseleceği düşünülüyor. Hatta REN coin’in arzının çok yüksek olmaması fiyat artışı beklentilerini arttırıyor gibi görünüyor. Yatırımcıların konuya bakış açılarını daha net değerlendirmek için REN’in güncel fiyat hareketlerine göz atmakta yarar var.

Yeni yeni adını duyurmaya başlayan ve elliot wainman’ın da önünü parlak gördüğü altcoinlerden biridir. Proof of stake ile dark node sahibi olarak mining yapabiliyorsunuz. Şu anda elinde 100.000 REN bulunduran kişiler 1 dark node sahibi oluyor. Daha bir süre şey gelecek; örneğin

– Ücret sistemleri iyileştirilecek.
– Peer-to-peer daha kararlı ve daha dayanıklı hale getirmek için iyileştirmelerden geçmeye devam edecek.
– Zincirler arası varlıkların ana zincirler arasındaki hareketi etkinleştirilecek. (Benim nasıl bir performans sergileyeceğini en merak ettiğim konu tam olarak bu)
– Her çeyrekte yeni varlıklar ve zincirler desteklenecek.

REN (REN) Geleceği 2021

REN (REN) geleceği parlak koinlerden biridir. REN (REN) geleceği 2021’de REN (REN) fiyat tahminlerine bakalım:

WalletInvestor REN (REN) fiyat tahmini 2021- 2026

Algoritmik tahmin sitesi WalletInvestor, boğa yanlısı bir REN/USD tahminine sahip. Analistler, REN (REN) fiyat tahminde, fiyatlarının 2026’nın sonuna kadar artacağını ve 1,43 dolara ulaşacağını ve önümüzdeki sekiz ay içinde de 1,57 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

Fiyatın 2022’nin sonunda 2,74 dolara, 2023’ün sonunda 4,04 dolara, 2024’ün sonunda 5,35 dolara, 2025’in sonunda 6,65 dolara ve sonunda 2026’nın sonunda 7,26 dolara yükseleceğini tahmin ediyorlar.

DigitalCoin REN (REN) fiyat tahmini

DigitalCoin, Ren’in fiyatının yükseliş momentumunu koruyacağı görüşünü paylaşıyor, ancak Ren fiyat tahmini daha muhafazakâr ve kademeli olarak büyüme olacağını söylüyor.

DigitalCoin REN (REN) fiyatının 2021 sonunda 1,08 dolar, 2022 sonunda 1,26 dolar, 2023’te 1,44 dolar, 2024 sonunda 1,76 dolar, 2025’in sonunda 2,23 dolar ve 2026’nın sonunda da 2,5 dolar olmasını bekliyorlar.

REN (REN) Güvenilir midir?

REN (REN) ana ağı yani RenVM, güvenli çok taraflı hesaplama (sMPC) aracılığıyla ECDSA eşik anahtarı oluşturmayı ve imzalamayı kolaylaştıran bir byzantine fault-tolerant protokolüdür. Bu, ana ağın farklı blok zincirleri üzerindeki özel anahtarları (ECDSA) güvenli bir şekilde yönetmesine izin vererek, tokenleri ya da kripto paraları bu blok zincirleri arasında kaydırmayı (yani birlikte çalışabilirlik) mümkün kılar. REN (REN) ağı şu anda ademi merkeziyetçiliğe doğru gidiyor.

REN (REN) Nereden Satın Alabiliriz?

REN (REN) serbestçe ticareti yapılabilen bir tokendir. Büyük borsalarda listelenmiştir. Bunlardan bazıları Binance, Coinbase ve Huobi Global’dır. REN (REN) şu anda kripto para birimleri, itibari para,lar ve sabit koinler karşısında işlem görüyor.

REN

1 REN (REN) Kaç TL?

1 REN (REN) kaç TL? REN (REN) şu anda Türk lirasından işlem görüyor. REN/TRY çifti şu anda sadece Türk kripto para borsası Bitay’da bulunmaktadır.

1 REN (REN) Kaç Dolar?

1 REN (REN) kaç dolar? REN (REN) şu anda dolardan işlem görüyor. Binance, Coinbase ya da Huobi Global kullanarak REN (REN) ticaret yapabilirsiniz.

REN (REN) Yükselir mi?

REN (REN) ana amacına sadık kaldıkça ve genel kripto para piyasa trendi bozulmadıkça yükseliş vaat eden bir kripto paradır. Şu anda fiyatı da 1 doların altındadır ve bu yatırımcıların REN (REN)’e akın etmesine neden olabilir. Ayrıca REN (REN) uzun vadede başarılı bir yatırım olacak gibi duruyor.

REN (REN) Ne Zaman Çıktı?

REN (REN) 2018 yılında çıktı. Böylece REN (REN) yaklaşık 4 yıldır piyasalarda olan bir koindir. 2017’den beri REN (REN) geliştiricileri proje üzerinde çalışmalarına devam etmektedir.

REN (REN) Kurucusu Kim?

REN (REN) 2017 yılında Taiyang Zhang tarafından kuruldu. Şu anda Taiyang Zhang REN (REN) CEO’sudur. İlk olarak Republic Protokolü olarak adlandırılan REN (REN) Ocak 2018’de piyasalara katıldı ve Taiyang Zhang, projenin ilk kullanım alanını “merkezi olmayan karanlık havuz” olarak açıkladı.

Taiyang Zhang’ın kendisi kripto para birimi alanında deneyime sahiptir ve aynı zamanda kripto para hedge fonu Virgil Capital’in kurucu ortağıdır. Bundan önce Taiyang Zhang, 2014 yılında bir yazılım ve web geliştirme girişimi olan Neucode’u kurdu. Neucode’un diğer kurucu ortağı Jaz Gulati, şu anda REN (REN) için bir yazılım geliştiricisi olarak çalışıyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu