Coin Rehberi

renBTC (RENBTC) Nedir, Nasıl Alınır?

Bitcon’in Ethereum üzerindeki taklidi demeyelim ama en net temsili şeklinde tanımamak sanırım hatalı olmayacaktır. Ren, kendisini, merkezi olmayan bir sanal makine protokolü olarak tanımlıyor ve onların ağzından bizlerde bu tanımı sorunsuz bir şekilde yapabiliyoruz.

Bu arada kullanıcıların verilerini ve gizliliğini büyük bir güvence altına alan ve bu hassasiyeti somut bir şekilde ortaya koyan dijital varlıklardan bir tanesidir. Shamir’s Secret desteği ile birlikte verilerin gizliliği konusunda endişe yaşamıyorsunuz.

Byzantine Fault teknolojisini de ele alalım ve siz değerli okurlarımızı da bilgi sahibi yapalım istiyoruz. Kötü niyetli ya da gizliliğin ihlal edilmeye çalışıldığı bir ortamda bile platform sorunsuz bir şekilde hizmet veriyor. Güvenlik seviyesinin ne derece yüksek olduğunu böylece bir kez daha hatırlatmış olalım.

Çok sayıda taraf üzerinden gizli hesaplama eylemine izin veren varlıklardan biri olduğunu da eklemek gerekiyor. Tam anlamıyla güçlü, güvenilir ve aynı zamanda hızlı bir ağdan söz ediyoruz ve bu ağ, şu an kripto dünyasında özel bir yere sahip durumda.

renBTC (RENBTC) Ne İşe Yarar?

MErkeiz olmayan bir sanal makine protokolü ve kullanıcılar arası işlemleri daha hızlı ve daha güvenilir bir seviyeye taşımak adına hizmet sağlıyor. Sahip olduğu güvenlik teknolojisi ile birlikte verilerin erişimini neredeyse imkansız hale getiriyor. Taraflar arası işlemlerin bu denli güvenli olmasının en önemli nedenlerinden bir tanesi de hiç şüphesiz ki budur.

renbtc

renBTC (RENBTC) Nereden Alınır?

Takvimler 9 Kasım 2020’yi gösterdiğinde Binance bir duyuru yaptı ve Ren’i listeleyeceğini açıkladı. Eğer hesaplarınız varsa sizler de dünyanın en büyük borsalarından bir tanesi olan Binance’yi tercih edebilir ve ren alımlarınızı sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

renBTC (RENBTC) Nasıl Alınır?

Binance üzerinden örnekle devam edelim istiyoruz. Hesaplarınıza giriş yaptıktan hemen sonra takip etmeniz gereken işlem çiftleri RENBTC/BTC ve RENBTC/ETH olacaktır. Btc ya da eth varlıklarınıza karşılık olarak sizler de ren satın alabilirsiniz.

renBTC (RENBTC) Kurucusu Kim?

Eski adıyla Republic Protocol olan Ren ekosisteminin arkasındaki geliştirme firması REN’dir. Şirketin şu anki CEO’su Taiyang Zhang’dır.

renBTC (RENBTC) Neden Artıyor?

Dünyaca ünlü borsaların renbtc duyurusu, kısa süreli yükselişin en önemli nedenlerinden bir tanesidir. Bu tür haberler çıktığı an grafiklerde yükseliş ön görülebiliyor ve renbtc de benzer bir tepki ile karşımıza çıktı. Bu artış elbette devamlılık gösteren bir artış olmayacak ancak şu an için yatırımcılar adına olumlu bir gelişme söz konusu.

Ren Artık Binance’de

Kasım ayı itibarıyla dünyanın en büyük borsalarından biri olarak lanse edilen Binance bir açıklama yaptı ve aslında bu açıklama ile birlikte ren alımlarını da arttırdı. Renbtc’yi listeleyeceğini duyuran borsa, RENBTC/BTC ve RENBTC/ETH işlem çiftleri ile birlikte alım satım yapmanıza an itibarıyla da fırsat sağlıyor.

Az önce de ifade ettiğimiz gibi binance’yi kullanabilir ve sizler de elinizdeki varlıkları değerlendirebilirsiniz. Bu duyuru sonrası grafiğe bakarsanız eğer beklenen yükselişin gerçekleştiğini de yine net bir şekilde fark ediyor olacaksınız. Bu tabii ki soyut bir yükseliş ve kısa bir süre sonra dengeler sağlanacaktır.

renBTC (RENBTC) Fiyatı

Dolar.

renBTC (RENBTC) Piyasa Değeri

An itibarıyla Dolar gibi bir piyasa değerine sahip ve bu da Ren’in ne kadar önemli ve kıymetli bir dijital varlık olduğunu gözler önüne seriyor.

1 renBTC (RENBTC) Kaç TL?

Türk Lirası.

1 renBTC (RENBTC) Kaç Dolar?

Dolar gibi bir değer karşımıza çıkıyor.

renBTC (RENBTC) Yükselir mi?

Binance duyurusu ile birlikte henüz bu isme aşina olmayan yatırımcılar da Ren ile tanışma fırsatı elde etti. Kısa süre içerisinde alım işlemlerinin yoğun bir şekilde yapılması grafiklerin yükselişine neden oldu. Elbette şu an için yükselmeye devam edecek ya da düşecek gibi net bir söylem ile karşınıza çıkmak pek de doğru olmayacak. Dijital varlıklar sıralamasında önemli bir yere sahip ve her geçen gün daha fazla yatırımcı tarafından tercih ediliyor. Doğru analizler neticesinde kısa vadede olmasa bile uzun vadede bir yükseliş ön görmek mümkün.

renBTC (RENBTC) Madenciliği (Mining) Nasıl Yapılır?

Farklı kaynaklara göz atıldığında Ren’in mining işlemine izin vermediğini görebiliyoruz. Kazarak kazanç elde etmek isteyenler için haliyle doğru bir seçim olmayacaktır. Buna uygunluk gösteren coinleri tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Mining yapmanıza fırsat sağlayan ve bu konuda daha karlı olduğunu düşündüğümüz sayısız coin mevcut. Detaylı bir araştırma yaparsanız eğer bu isimlere çok daha kısa süre içerisinde erişim sağlayabilirsiniz. Üstelik mining yaparken ok sayıda cihaza da ihtiyaç duymayacağınız coinlerden söz ediyoruz.

renBTC (RENBTC) Geleceği

ren, binance’de listelendikten kısa bir süre sonra yatırımcılar tarafından en çok tercih edilen alt coinlerden birine dönüştü. Bu durum Ren’i daha popüler hale getirirken aynı zamanda işlem çiftlerinde ve taraflar arasındaki alımlarda güvenlik seviyesini üst düzeye taşıyan bir dijital varlık olması da onu çok daha popüler ve tercih edilir hale getiriyor.

Geleceği konusunda kesinlikle güven veren ve daha da önemlisi yatırımcılarını yarı yolda bırakmayacak bir dijital varlık olduğunu da hatırlatmak isteriz. Uzmanların yorumlarına göz atarsanız eğer benzer şeyleri göreceksiniz.

Ren, güvenlik seviyesi çıtasını amiyane tabirle arşa çıkardığı için yatırımcıların gözü kapalı güvenebileceği bir liman olarak da lanse ediliyor. Bunu elbette kazançlı ya da kazandıracak anlamında söylemiyoruz. Sadece Xrp’nin yaptığı gibi sizleri yarı yolda bırakacak bir coin olmayacaktır. Güvenlik seviyesinin yanı sıra yakın zamanda Binance tarafından duyurulması da gözleri Ren’e çevirmiş durumda.

renBTC (RENBTC) Twitter Adresi

https://twitter.com/renprotocol bağlantısını kullanarak sizler de resmi Twitter hesaplarını takibe alabilirsiniz. Ren hakkında güncel haberler ve grafik değerleri de yine birinci ağızdan bu hesap üzerinden kullanıcılara sunuluyor. Doğru bilgiye erişim sağlamak adına önemli ve gerçek bir kaynak olduğunu da ifade etmek gerekiyor.

renBTC (RENBTC) Analist Yorumları

196 lira ve 220 lira bandında haftalık değişime göz atıldığında muazzam bir yükseliş kaydettiğini görebiliyoruz. Şu an ise dengeler sağlanmış durumda ancak fiyat, beklenenden daha yüksek ve alım yapmak isteyen yatırımcılar için doğru zaman olmadığını da hatırlatmak gerekiyor. Düşüş meydana gelecektir ve belirlenen seviye görüldükten sonra alım yapabilirsiniz. Şu an yalnızca takip edilmeye değer bir alt coin durumunda ve risk taşıdığını da ifade etmek gerekiyor.

renBTC (RENBTC) Ne Zaman Çıktı?

renBTC 2020 Mayıs ayında piyasa katılmıştır.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu