Coin Fiyatı

Reserve Rights (RSR) Fiyatı ve Grafiği – 1 RSR Kaç TL Kaç Dolar?

Reserve Rights (RSR) Nedir?

Reserve Rights (RSR) Huobi Prime platformunda başarılı bir ilk borsa teklifinin (IEO) ardından çıkan iki tokenli bir sabit koin platformudur.

Reserve Rights (RSR) bu ikili token kurulumu, akıllı sözleşmeler tarafından yönetilen bir varlık sepeti tarafından desteklenen Reserve (RSV) olarak bilinen bir sabit koini içerir. İkinci token olan Reserve Rights (RSR) ise bir arbitraj fırsatları sistemi aracılığıyla RSV’yi 1,00 dolarlık fiyat hedefinde sabit tutmak için kullanılır. RSV’den farklı olarak, Reserve Rights (RSR) fiyatı değişkendir ve RSR’nin asıl amacı RSV’nin istikrarını korumaya yardımcı olmaktır. Ayrıca Reserve Rights (RSR) yönetim tekliflerini oylamakta da kullanılabilir, bu yöntem ile Reserve Rights (RSR) sahipleri ekosistemin geleceğini şekillendirir.

Projenin sonraki aşamalarında, Reserve Rights (RSR) giderek daha çeşitli bir varlık sepeti ile Rezerv sabit koinini desteklemeyi düşünüyor ve sonunda RSV’yi ABD doları sabitliğinden uzaklaştırmayı planlıyor. Bunun yerine RSV tokenleri bir teminat havuzunun kısmi mülkiyetini temsil ettiği alternatif bir rezerv varlığı yaratacak.

Reserve Rights (RSR) Hangi Borsalarda Bulunur?

Reserve Rights (RSR) satın almayı düşünüyorsanız Binance, Huobi Global ve OKEx dahil olmak üzere en köklü kripto para birimi borsaları kullanabilirsiniz. Bu borsalarda Reserve Rights (RSR) Bitcoin (BTC), Tether (USDT) ve Ethereum (ETH) dahil olmak üzere çeşitli popüler kripto para birimlerine karşı alınıp satılabilir. Ayrıca Reserve Rights (RSR) birden fazla platformda ABD doları (USD) karşısında da işlem görmektedir.

Reserve Rights (RSR)

Son Dakika Reserve Rights (RSR) Fiyatı 2021

Son dakika Reserve Rights (RSR) fiyatı 2021: Reserve Rights (RSR) şu anda dolardan işlem görüyor. Türk lirası karşısında Reserve Rights (RSR) güncel olarak TL’den işlem görüyor. Reserve Rights (RSR) hem TL hem de dolar karşısında düşük fiyatlı altcoinlerden biridir.

Reserve Rights (RSR) Piyasa Değeri

Reserve Rights (RSR) piyasa değeri dolardadır. Bu toplam piyasa değeri ile Reserve Rights (RSR) şu anda en büyük 119. kripto para birimidir. Dolaşımda 13.159.999000 adet RSR bulunmaktadır ve maksimum arz 100.000.000.000 adet RSR ile sınırlandırılmıştır.

Reserve Rights (RSR) Hacmi

Reserve Rights (RSR) hacmi: dolardadır. En yüksek Reserve Rights (RSR) hacmine sahip borsa Binance’dır. Binance’dan sonra Huobi Global, FTX, Uniswap V2 ve Bittrex geliyor.

Reserve Rights (RSR) Grafiği

Reserve Rights (RSR) grafiği aşağıdaki gibidir.

Reserve Rights (RSR) fiyatı 3 ay önce 0.1189 dolarda tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştır. Grafikte de görülebileceği gibi RSR şu anda düşüş trendindedir ve ATH seviyesinin %80 altında işlem görmektedir.

Reserve Rights (RSR) Alınır mı?

Reserve Rights (RSR) hem Türk lirası hem de ABD doları karşısında çok düşük fiyatlı bir kripto para birimidir. Böylece Reserve Rights (RSR) yatırımcıların tercih edebileceği koinlerden biridir ama piyasa değeri düşük olduğundan Reserve Rights (RSR) alım ve satımı yapılırken dikkatli olunmalıdır. Özellikle yüksek hacme ve likiditeye sahip bir borsa kullanmak burada çok önemlidir.

İlgili İçerik: Reserverights (RSR) Nedir, Nasıl Alınır?

Reserve Rights (RSR) Madenciliği

Reserve Rights (RSR) madenciliği yapılabilir. Reserve Rights (RSR) şu anda Ethereum blok zincirine dayanan bir ERC-20 tokenidir. Böylece Reserve Rights (RSR) binlerce Ethereum madencisinden oluşan bir ağ tarafından desteklenen sağlam bir iş kanıtı (POW) ortak fikir mekanizması tarafından saldırılara karşı güvence altına alınır. Ethereum madenciliği gibi Reserve Rights (RSR) madenciliği de yapabilirsiniz.

Reserve Rights (RSR) Yorumları

Şahsıma 6x kazandırdıktan sonra 25 Ağustos tarihinde Binance borsasına giren altcoin. Uzun zamandır emin adımlarla geliyor ve gelecek vadediyor.

Reserve Rights (RSR)… bu coin için içim kıpır kıpır, kriptocu kardeşlere abilere 50 dolarlık da olsa alıp unutmasını tavsiye ediyorum…

Coinbase tarafından fonlanan edilen proje. Önümüzdeki aylar içerisinde Coinbase’e eklenecek muhtemelen.

Reserve Rights (RSR) Geleceği 2021

Reserve Rights (RSR) geleceği 2021: Reserve Rights (RSR) şu anda 0.027 dolar aralığında işlem görüyor. Fiyat, 0,021 dolarlık trend çizgisi destek seviyesini kırarsa, 0,01 dolar seviyesine kadar düşebilir. Fiyat yukarı yönde başarılı bir kırılım yaparsa Reserve Rights (RSR) yakında 0.11 dolar seviyesine ulaşacaktır.

Reserve Rights (RSR) Destek ve Direnç Seviyeleri

Aşağıdaki tablo RSR’nin destek ve direnç seviyelerini göstermektedir. Günlük zaman dilimlerinden, Reserve Rights (RSR) direnç ve destek seviyeleri:

  • Direnç Seviyesi 1 – 0.03 dolar
  • Direnç Seviyesi 2 – 0,05 dolar
  • Direnç Seviyesi 3 – 0.06 dolar
  • Direnç Seviyesi 4 – 0.08 dolar
  • Direnç Seviyesi 5 – 0.11 dolar
  • Destek Seviyesi 1 – 0.025 dolar
  • Destek Seviyesi 2 – 0,017 dolar
  • Destek Seviyesi 3 – 0,012 dolar

Grafikler, RSR’nin geçen ay yükseliş eğilimi gösterdiğini gösteriyor. Bu eğilim devam ederse, RSR boğalarla birlikte 0,11 dolarlık direnç seviyesinin üzerine kırabilir. Tersine, yatırımcılar böyle bir boğa hareketine karşı çıkarsa, RSR’nin fiyatı düşüş sinyali alacak ve 0.012 dolara düşecektir.

Reserve Rights (RSR) Güvenilir midir?

Reserve Rights (RSR) güvenilir bir kripto para projesidir. Neden diye soracaksanız Reserve Rights (RSR) kripto para borsası Coinbase, PayPal yardımcı kurucusu Peter Thiel ve Digital Currency Group gibi başarılı yatırımcılar tarafından deskleniyor. Ayrıca Reserve Rights (RSR) şu anda birçok kripto para borsasında listelenmiştir ve her geçen gün yeni bir borsada listelenmektedir.

Reserve Rights (RSR) Nereden Satın Alabiliriz?

Reserve Rights (RSR) satın almak için 50’den fazla borsa seçeneğiniz vardır. Binance, Huobi Global, FTX, Gate.io ve Bittrex gibi merkezi borsalardan Reserve Rights (RSR) alabilirsiniz. İsterseniz Uniswap V2, Uniswap V3 ya da Bancor Network gibi merkezi olmayan borsalardan da Reserve Rights (RSR) satın alabilirsiniz.

Reserve Rights

1 Reserve Rights (RSR) Kaç TL?

1 Reserve Rights (RSR) kaç TL? Reserve Rights (RSR) şu anda Türk lirasından işlem görüyor. Bu düşük fiyatı ile Reserve Rights (RSR) TL ile alınabilecek en düşük fiyatlı altcoinlerden biridir. Yine de Reserve Rights (RSR) herhangi bir Türk kripto para borsasında listelenmemiştir.

1 Reserve Rights (RSR) Kaç Dolar?

1 Reserve Rights (RSR) kaç dolar? Reserve Rights (RSR) şu anda dolardan işlem görüyor. En yüksek Reserve Rights (RSR) hacmine sahip borsa şu anda Binance’dır. Binance’a ek olarak Huobi Global ya da FTX kullanarak Reserve Rights (RSR) alabilirsiniz.

Reserve Rights (RSR) Yükselir mi?

Reserve Rights (RSR) yükselir mi? Reserve Rights (RSR) için ünlü kripto para tahmin siteleri ne düşünüyor?

Walletinvestor:

Tahmin Sistemimize göre, Reserve Rights (RSR) uzun vadeli harika bir yatırımdır. Bugün 100 dolara Reserve Rights (RSR) satın alırsanız, toplamda 4239.803 RSR alacaksınız. Tahminlerimize göre uzun vadeli bir artış bekleniyor, 2026-07-04 için fiyat tahmini 0.281 ABD dolarıdır. 5 yıllık bir yatırımla geliriniz +%1090,68 civarında olması bekleniyor. Mevcut 100 dolarlık yatırımınız 2026’da 1190,68 dolara kadar çıkabilir.

Gov.capital

Verilerimiz Reserve Rights (RSR) fiyatının son 1 yıldır (veya yıl başlangıcından bu yana) bir yükseliş eğiliminde olduğunu göstermektedir. Reserve Rights (RSR) yükselen bir eğilim gösteriyor, bu nedenle benzer pazar segmentlerinin verilen zaman diliminde çok popüler olduğuna inanıyoruz.

Tahmin sistemimize göre bir yıl sonra Reserve Rights (RSR) fiyatı 0.115117 dolar (%367.955) olacak. Bu, şimdi 100 dolar yatırım yaptıysanız, mevcut yatırımınızın 467.955 dolar değerine çıkabileceği anlamına gelir. Boğa piyasalarında işlem yapmak her zaman çok daha kolay olduğundan, bu varlığın portföyünüze bir ek olarak uygun olduğu anlamına gelir.

Reserve Rights (RSR) Ne Zaman Çıktı?

Reserve Rights (RSR) 2019 çıktı. O zamandan beri Reserve Rights (RSR) geliştirici takımı önemli ölçüde büyüdü. Şu anda geliştiriciler, mühendisler, hukuk ve uyum personelleri var. Bu kişilerin hepsi Reserve Rights (RSR) üzerinde çalışmalarına halen devam ediyor.

Reserve Rights (RSR) Kurucusu Kim?

Reserve Rights (RSR), Nevin Freeman ve Matt Elder tarafından kuruldu. Nevin Freeman, Reserve’ın CEO’su ve deneyimli bir girişimcidir. Matt Elder ise şu anda projenin CTO’su olarak görev yapıyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu