Rickshaw Ride ödemeleri Bitcoin ile yapılabiliyor!

1 Dakikada Okunabilir


Yahoo Finance, İskoçya’da bulunan Ickshaw şirketinin, farklı bir yöntemle Rickshaw Ride için Bitcoin ile ödemeleri nasıl kabul ettiğini sayfasına taşıdı.

Yolcular yine tercih ettikleri takdirde ücretlerini nakit olarak ödemeyi tercih edebilirler ve yolculuk sırasında Bitcoin ile hediye kartı bile satın alabilirler. Elbette Bitcoin kullanıcıları Lightning ile anında ödeme yapabilirler. Fastbitcoins Genel Müdürü Danny Brewster şunları söyledi:

Bu eğlenceli bir şey, ve onunla birlikte genel halka Bitcoin’in nasıl kolayca erişilebilir ve kullanımı kolay bir hale getirilebileceğini göstermeye çalışıyoruz. Tüketiciler, elde etmenin ve kullanmanın ne kadar kolay olduğunu anladıktan sonra, sadece Bitcoin’i tutmanın getirdiği ek avantajlarla birlikte, giderek daha fazla insan Bitcoin’in potansiyelini küresel ölçekte yerine getirmesine yardımcı olacak bu kripto para birimini kullanmak isteyebilir.

Bitcoin ile yolculuk ödemelerinin yapılabilmesi normal karşılanan ancak pek fazla uygulanmayan bir ödeme seçeneği olmakta. İnsanların kripto para sahibi olarak gelecekte yolculuklarında kripto para ile ödemeler yapmasının ne kadar fazla ilgi odağında olacağını teknoloji ve kripto paraların bu yıl ve gelecek birkaç yıl içerisinde beklenen gelişmelere bağlı olarak ne kadar ilgi çekebileceğine bağlı.

Bitcoin ile ödeme yapmak isteyen insanların sayısının büyük oranda artması sadece birkaç insan için veya binlerce insan için değil, milyarlarca 7 milyardan fazla insan için iyi bir ödeme yöntemi olabilir. İnsanların bu kripto para biriminden ne kadar yararlanmak istediklerine bağlı olarak değişebilir.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
80
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
80
Şaşkın
Lol Lol
201
Lol
Harika Harika
80
Harika
Korkunç Korkunç
40
Korkunç
error: Kopyalama Engellendi!