Anasayfa Sektörel Ripple CEO'sundan Çağrı! Kripto Yanlısı Adaylara Destek İstiyor

Ripple CEO'sundan Çağrı! Kripto Yanlısı Adaylara Destek İstiyor

Sektörel

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, ABD seçimlerinde kripto yanlısı adayları desteklemek için sektörel iş birliği çağrısında bulundu.

Ripple CEO'sundan Çağrı! Kripto Yanlısı Adaylara Destek İstiyor

Ripple ile ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) arasında XRP'nin doğası konusunda devam eden hukuki mücadele, yeni bir gelişmeye sahne oldu. Son zamanlarda Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, X'te (eski adıyla Twitter) SEC'in ABD'deki kripto firmaları üzerindeki etkisini vurgulayan bir gönderi yayınladı.

Brad'e göre; Ripple, yaklaşan 2024 ABD seçimlerinde inovasyon ve kripto yanlısı adayları desteklemek için sektör liderleriyle güçlerini birleştirmek istiyor. SEC'in mevcut düzenleme ortamının, ABD'yi yanlış yöne iterek diğer ulusların fırsatları yakalamasına imkân tanıdığı düşünülüyor. 

Brad, yeniliğe öncelik veren ve sorumlu düzenlemeyi savunan liderleri desteklemenin çok önemli olduğuna inanıyor. 

Söz konusu isim, şu ifadeleri kullandı: 

2024'te odak noktamız, küresel sahnede liderlik konumunu geri kazanmak için şeffaflığı, yenilikçiliği ve uyumluluğa öncelik veren bir yaklaşımı teşvik etmektir. Ripple, bu fırsattan en iyi şekilde yararlanmaya kararlıdır.

Ripple CEO'sundan Çağrı! Kripto Yanlısı Adaylara Destek İstiyor

Kripto Sektörünün Siyasi Katılıma Olan Bağlılığı Sürüyor

Kripto sektörünün liderleri tarafından desteklenen üç müttefik siyasi eylem komitesi (PAC), yıla 78 milyon dolarlık müthiş bir toplamla başlayacak. Bu finansal ateş gücü, son dönemdeki aksaklıklara rağmen sektörün siyasi sonuçları şekillendirmeye yönelik devam eden çabalarını vurguluyor.

Fairshake, Progress Provence ve Defend American Jobs adlı üç PAC, tercih edilen adayları desteklemek için bu adayların sınırsız fon toplamalarına ve harcamalarına olanak sağlıyor. Yedi suçtan hüküm giymiş eski bir kripto yıldızı olan Sam Bankman-Fried'ın ayrılığı, sektörün siyasi katılıma olan bağlılığını engellemedi.

Fairshake, kripto dünyasından 20'nin üstünde zengin ve etkili oyuncudan bağış aldı. Şu ana kadar en büyük bağışçılar arasında Andreessen Horowitz, Coinbase, Ron Conway, Fred Wilson, Cameron ve Tyler Winklevoss ve Ripple yer alıyor. Andreessen Horowitz'in kurucu ortağı Ben Horowitz; firmanın, Amerika'nın teknolojik geleceğinin ilerlemesine paralel olarak "benzer düşüncelere sahip adayları" destekleme niyetini açıkça ifade etti.

Ripple CEO'sundan Çağrı! Kripto Yanlısı Adaylara Destek İstiyor içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Bitexen Nedir? Bitexen Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan
Gate.io Nedir? Gate.io Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik