Anasayfa Altcoin Ripple, Elon Musk'ın SpaceX Ortağı ile XRP için El Ele Verdi!

Ripple, Elon Musk'ın SpaceX Ortağı ile XRP için El Ele Verdi!

Altcoin

Ripple, Elon Musk'ın SpaceX ortağı Jared Isaacman ile XRP projesinde iş birliği yaptı.

Ripple, Elon Musk'ın SpaceX Ortağı ile XRP için El Ele Verdi!

Kripto para birimi XRP'nin arkasındaki ödeme şirketi Ripple, Elon Musk'ın SpaceX'teki ortağı Jared Isaacman ile el ele verdi.

Ödeme işleme şirketi Shift 4'un milyarder kurucusu, 2021 yılında SpaceX'in Crew Dragon kapsülüyle Dünya yörüngesine uçmuştu. Son bir gelişmede Ripple, Isaacman ile iş birliği içinde bir bağış projesi üzerinde çalıştığını resmen duyurdu.

SpaceX Ortağıyla Birlikte XRP Bağışları

Ripple, Elon Musk'ın SpaceX Ortağı ile XRP için El Ele Verdi!

Ripple, Maui Acil Müdahale Fonu için XRP ve kripto bağışları projesinde Isaacman'a katıldığını resmen duyurdu. Buna göre XRP, kripto bağış çözüm sağlayıcısı olan The Giving Block'ta hayır kurumlarına kripto bağış seçeneklerinden biri olarak eklendi. 

Şirket tarafından yapılan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:

Ripple, Shift4 CEO'su Jared Isaacman'a katılacak ve Maui Yardım Fonu'na yapılan bir sonraki 50.000 ABD doları tutarındaki kripto bağışı yüzde 200 oranında eşleştirilecek.

Ortaklık, bir tarafın başka bir tarafın katkısını eşleştirmesi anlamına gelen "Bağış Eşleştirme"yi içeriyor. Bu durumda Ripple, Isaacman ile birlikte 50.000 dolara kadar alınan kripto bağışlarının iki katına katkıda bulunma sözü verdi.

İş birliği, SpaceX ortağının Ripple ile yakın bağlantılarının somut bir işareti olmasa da, ortaya çıkarılacak daha fazla şey olup olmadığı görülmeye devam ediyor.

Elon Musk, Dogecoin üzerine attığı tweetlerle tanınıyor. Söz konusu ismin 2021'deki boğa koşusu sırasında attığı tweetlerin kripto piyasası üzerinde büyük bir etkisi oldu. SpaceX ve Tesla, şirket ürünlerinin satışı için web sitelerine Dogecoin ödeme seçeneğini ekledi. 

Kaynak: CoinGape

Ripple, Elon Musk'ın SpaceX Ortağı ile XRP için El Ele Verdi! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
Zettelkasten Coin (ZTTL) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Bitexen Nedir? Bitexen Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Binance Nedir? Binance Güvenilir mi?
Rehber Burak Atik
Paribu Nedir? Paribu Güvenilir mi?
Rehber Hüseyin Özlan